Dodaj do ulubionych

czy tu jeszcze ktos zaglada?????

22.12.17, 16:07
......jak tak to; zycze wszystkim wesolych swiat,radosci z rodzinami i przyjaciulni,nie wpuszczac
polityki do domow bo zepsuje wam swieta,po obrzarstwie na dlugie spacery namawiam,
pozdrawiam,filip,
Edytor zaawansowany
  • engine8 23.12.17, 01:23
    Nie zagladaja bo pewnie manifestuja caly czas...

Tobie i Rodzinie Rowniez Wesolych Swiat.
    Obzarstwa nie bedzie - najwazniejsze umiarkowanie w jedzeniu i piciu..
  • engine8 23.12.17, 01:37
    A o polityke niech sie nie boi. Tu nikt sobie tym na powaznie glowy nie zawraca.
    Polityka zyje inne forum to +/-60 latki ktorzy nie moga zapomniec jak to dobrze bylo w latach kiedy rzadzily "dobre" partie.
  • pandaber 23.12.17, 08:35
    Też życzę zdrowych i wesołych świąt. Zaglądam na różne fora, ale od komentarzy powstrzymuję się gdyż nie ma z kim ani o czym polemizować szczególnie na 60+.

--
    Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
  • engine8 23.12.17, 18:24
    Wszystkim forumowiczom bez wzgledu na to czy sie nimi zgadzam czy tez nie, zycze Wesolych Swiat oraz Zdrowego i Szczesliwego Nowego Roku.
  • izis52 24.12.17, 11:24
    Nie sprawdziłam, że tu życzenia są składane, więc założyłam nowy wątek, ale co tam. Zaglądam sporadycznie z sentymentu. Doznałam w tym roku dotkliwego nieszczęścia, więc życzcie mi ukojenia, choć wiem, że słowa niewiele zmienią.
  • engine8 24.12.17, 23:48
    Zyczymy serdecznie...
  • filip505 25.12.17, 03:36
    .....czego tylko sobie zyczysz izis,ja ci zycze!!!!!
  • izis52 25.12.17, 20:23
    Dziękuję chłopaki.
  • engine8 26.12.17, 21:30
    Uf.... Swieta przezylismy..... Teraz jeszcze Nowy Rok i spokoj do nastepnych
  • pandaber 26.12.17, 23:06
    engine8 napisał(a):

> Uf.... Swieta przezylismy..... Teraz jeszcze Nowy Rok i spokoj do nastepnych

Już zaczynam malować jajka.

--
    Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
  • uliel 16.01.18, 17:06
    czesc
  • engine8 17.01.18, 01:03
    Czesc
  • engine8 17.01.18, 01:04
    Filipie, nie zamarzles tam jak te aligatory?
  • filip505 17.01.18, 17:05
    ......ja cieplokrwisty jestem,.....ale dala nam juz zima popalic,znaczy pomarznac,sniegu tez
    juz z dwie stopy mielismy,razem w 3 sniezycach,jedna byla paskudna,przy duzyn wietrze
    i z 40 cm sniegu,ale to juz historja,od jutra bedziemy mieli wasza pogode,znaczy sloneczna
    ale temperature swoja,czyli od +kilka do - kilka C,a jak u ciebie,jak w LA ???,
  • engine8 17.01.18, 19:01
    Bylo fajnie i cieplo - przez dluzszy okres bylo od +22-24 nawet do +28C w dzien...
    Ale sie powoli ochladza i niedlugo spadnie ponizej +20C.....podobno nawet do +16C makabra ... Jak tak dalej pojdzie to trzebe bedzi szukac koszuli z dlugimi rekawami a kto wie moze i dlugich spodni? Fuj....to drapie.
    No ale ja jestem gotow na zime i narty nawet juz kola z oponami zimowym zalozone - a tu snieg nie pada... Trzeba bedzia pojechac ze 300 mil tam gdzie jest...
  • filip505 18.01.18, 21:45
    ......a po co ty opony zimowe zakladasz ???,ja od lat jezdze na calorocznych i tak
    naprawde nie widze potrzeby zmiany mimo ze snieg czasami mamy szczegolnie w gorach,
    mimo to drogi sa zazwyczaj czarne,a naped AWD tez jest pocos,
  • engine8 19.01.18, 02:20
    Caloroczne tzn masz na mysli M+S czy te gore maja rowniez "gorke"? Sa teraz "all weather i te mozna uzywac na sniegu. ALe jak zwykle to kompromis a ja nie lubie kompromisow.
    Dlaczego mialbym uzywac kiepskich opon caly rok tylko po to aby byc moze byc OK kilka dni na sniegu...?

Ja tych M+S tzn all season nie uzywam wogole bo dla mnie to sa "no season" - do D na suchej nawierzchni w lecie i niebezpieczne na sniegu.

Ja jak jade na snieg na narty po nie mam ochoty ryzykowac zycia na drodze..oraz wlazic pod auto aby zakladac lancuchy .
    Cheap insurance.
    Tak ze jezdze naletnich a jak na snieg to solidne zimowe bez zadnych komromisow.
    Mam na swoim letnie 285 szerokie z tylu i te sie zachowuja na zamrozonej drodze a szczegolnie na sniegu jak snow boards...
    Na narty AWD + opony zimowe i wjedzam wszedzie gdzie mozna bez obaw... A po paru latach jak sie starzeja to "wyjedzam" je do konca.
    Sprawdzalem juz M+S na sniegu i zimowe -> Bez porownania.. Jak nie masz przyczepnosci to AWD ci praktycznie nic nie daje.. Jak masz naped na przod to jeszcze chyba lepeiej niz AWD - bo te przy kiepskiej przyczepnosci glupieja zwykle

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka