Dodaj do ulubionych

Pomoc dla Dropsika.

10.03.18, 20:18
Witam Kochani.
Dawno tu nic nie pisałam ale przyznaję, że czasamo podczytuję. Coraz mniej dawnych znajomych się pojawia. Część tak jak ja znikła zupełnie...Ja miałam powód by przestać tu pisać. Ale czytam nadal smile
Ale ja do Was dziś z ogromną prośbą. Mam nadzieję, że odezwą się te "stare" znajomości, zachęcam też nowe również, do pomocy bardzo choremu 5- miesięcznemu pieskowi.
Starzy znajomi wiedzą, że nie proszę bez powodu. Liczę na Ciebie Natlo i Ciebie Ewo "Padalcowa", że pomożecie emeryckim groszem.
Tu znajdziecie więcej o piesku, jego chorobie i operacji, która zaplanowana jest na 22 marca.
Czas pili, zbieramy pieniądze. www.pomocni.pl/drops
Będę niezmiernie wdzięczna za każdą złotówkę.
Pozdrawiam ciepło i liczę na waszą pomoc. Bo nigdy, gdy prosiłam o coś, nie zawiodłam się.
Pozdrawiam Was ciepło. Pracująca emerytka, babcia 6 wnucząt....
Renia

--
  • natla 16.03.18, 09:20
    Cześć Reniu, przeczytałam! 😅 Fajnie Cię znów widzieć.
    Linki są nieaktywne. Popracuję nad nimi, ale najpierw muszę odcedzić iueseczkę.

--
  • regine 16.03.18, 20:14
    Uaktywniam link pomagam.pl/drops

--
  • regine 16.03.18, 20:31
    Dzięki Natlo, że się odezwałaś smile Bo już myślałam, że wszyscy z +50 na +60 "poumierali". Wiem, że z różnych powodów "uciekło" stąd wiele osób. Ale takiej "ciszy" jeszcze tu nie widziało moje operowane oko...Smutne, że tyle tu było dawniej "gwaru", śmiech, żarów i czasami łez, bo było się z kim weselić i popłakać komuś w mankiet a teraz cisza.... Ale to co widzę ostatnio ściska mi serce. Żal okrutny, że znikają ludzie, których osobiście poznałam nie tylko tu na forum, ale i potem w realu. Ech, gdzie te czasy ?

--
  • goskaa.l 19.03.18, 00:39
    Miło Ciebie znów widzieć, Regine! Faktycznie "problemowy" piesek.

--
    http://i35.tinypic.com/34s16qx.jpg
    Właściciele jamników dzielą się na dwie kategorie. Jedna to ci, którzy śpią z psem. Druga to ci, którzy się do tego nie przyznają.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka