Dodaj do ulubionych

Co tam u Was?

15.06.19, 23:45
U mnie dzisiaj ok 35 st i burza z gradobiciem.Chyba bym polubiłabym ciepłe kraje ,można by się przyzwyczaić.Kupiłam fajny wentylator z ozonem i mgiełką nawilżająca.Jest jak bryza ,powiew wiatru.Super się nosi lekkie sukienki,polubiłam je .Można przebierać się kilka razy dziennie i jest zawsze pusty kosz do prania bo wszystko schnie w minutę.Dzisiaj kupiłam arbuza ,kroimy go na kostki i wkładamy do zamrażalnika.Pyszne desery z tego można robić ,pozdrawiam wszystkich.
Edytor zaawansowany
  • chris.w4 17.06.19, 12:20
    ciepło, teraz 24°, w tym tygodniu ma być do 32°
  • came_lia 18.06.19, 09:33
    Chris ,strasznie się ucieszyłam jak zobaczyłam Twój wpis smile
    Byłam wczoraj na usunięciu zaćmy metodą fakoemulsyfikacji więc dużo rzeczy mnie bardzo cieszy ,że je widzę .Myślałam,że mam uczulenie na farby i lakiery bo często miałam jakby mgłę w oczach a była to zaćma starcza smile tak mi napisali.Podobno coraz młodsi ludzie na to chorują. Dzisiaj u nas również bedzie duzy upał od rana świeci słońce i niebo bez chmur.Na szczęście istnieją lody i okulary przeciwsłoneczne.Jadę na kilka dni nad morze więc ciesze się z takiej pogody .
  • chris.w4 18.06.19, 12:13
    came_lia, miło mi, ze zajrzałem do Twojego wątku.

A'propos zaćmy, we wrześniu moja lekarka okulistka zrobi mi diagnostykę siatkówki.

Życzę przyjemnych dni nad morzem, może pstrykniesz znowu fotkę? Przypominasz sobie ten Twój spacer w morze?

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/pc/oh/ofnq/Ph9IsJxecLYwVLgjGB.jpg

• came_lia 18.06.19, 19:12
    Miła niespodzianka Chris smile To Morze Irlandzkie,piękne tereny tam są do spacerowania,wybrzeże klifowe. Tym razem jadę nad nasz Bałtyk .Jak zwykle zrobię dużo zdjęć i wybiorę specjalnie coś dla Ciebie smile
    Mam nadzieję ,że z siatkówką u Ciebie będzie dobrze.Odwarstwienie to już poważniejsza sprawa.
  • engine8 19.06.19, 01:40
    Chwalisz sie czy narzekasz? smile
  • came_lia 27.06.19, 11:42
    Banitka niedawno pisała ,że marzy jej się kilka dni nad Bałtykiem.Nie wiem czy udało jej się wyjechać więc się nie chwalę tylko ciesze się że ja mogłam.I nie narzekam że, Morze Bałtyckie sama przyjemność spacer nad takim brzegiem ...

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/pc/oh/ofnq/RQV9MQ4p4cBoorYObB.jpg

a dla Chrisa wybrałam to ..

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/pc/oh/ofnq/ROw1y8zIlwxu2KxKPB.jpg

• chris.w4 02.07.19, 16:39
    came_lia, dziękuję, ładne wybrałas. Ladne zdjęcie w ciekawym ujęciu.
    Jezeli jeszcze urlopujesz życzę dalszego przyjemnego.
    Reaguję z opoznieniem, miałem kłopoty z komputerem, teraz piszę na obcym
  • w_bezruchu 15.07.19, 15:55
    klimatyzator mam
    arbuza jem
    dużo śpię
    pozdrawiam
    wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.