Dodaj do ulubionych

Moje naj, naj, naj...

13.01.20, 06:08
Już pewnie myslicie ,że podzielę się z wami moimi najulubieńszymi utworami muzycznymi , piosenkami , książkami lub innymi rodzajami kultury . No to też chciałbym zrobić , bo nie ma nic bardziej spajającego jak jakaś melodia na tyle wdzieczna by razem jej słuchac . Do tego też dojdziemy .

Ale jak to w życiu , możliwości wiele , rodzajów kultury jeszcze więcej a system w jakim żyjemy wymusza na nas takie lub inne zachowania . Co prawda czym skorupka zza młodu nasiąka tym na starość podobno trąci . Im więcej w sobie zakoduje człowiek i wymusi na sobie odpowiednie zachowanie tym bardziej nie oddaje pola stagnacji czy bezruchowii starości .

To że jesteśmy stadnym zwierzęciem lubiacym być w grupie też nie jest bez znaczenia . Choć oczywiście wszystko ulega zmianie . Jakoś nie mogę sobie wyobrazić pracy i narzędzia jakim jest komputer . Oczywiście że to doskonały czynnik do zbierania wiadomości i ich analizowania . Ale przecież nic konkretnego z niego nie wydusimy . Pączek nam nie wypadnie ani inna rzecz na tyle realna by ją zamienić na inne narzędzie potrzebne do produkcji następnych trwałych rzeczy.

My tu gadu gadu a coraz bardziej oddalam się od rzeczyywistego wątku big_grin

Jakimi polami ulubionym lub jego antonimem warto się zając ? to zadanie wbrew pozorom nie jest proste , bo kiedy pytam o najgorszy dzień waszego życia to zapewne jest on związany z utratą kogoś bliskiego . A czy ja jestem big brother abym kogokolwiek do czegoś zmuszał tym bardziej wydłubywał z niego chwile i tak przykre .

Mimo wszystko podam kilka swoich obszarów w ktorych swoje naj naj naj wam ( a przynajmniej chciałbym) pokaże

Aktualności
Zaszłości
Mój guinnes
Klejnocik kontra gracik

Może na razie tyle tematów,ale po waszych wypowiedziach dobrze by było ułożyć zestawik po ktorym jakoś by się było dobrze poruszać .

Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka