Dodaj do ulubionych

biuro matrymonialne Warszawa

01.05.11, 14:58
czy mozecie jakies polecic?
Obserwuj wątek
    • legolas1988 Re: biuro matrymonialne Warszawa 10.04.16, 10:50
      Nie polecam biura matrymonialnego Duet (Warszawa). Zapłacisz pieniądze a oni będą Ci mówili co masz w swoim wyglądzie i podejściu do życia zmienić żeby znaleźć faceta natomiast z nikim Cię nie umówią bo problem przecież tkwi w Tobie, że nikogo dla Ciebie nie mają wink
    • legolas1988 Re: biuro matrymonialne Warszawa 10.04.16, 10:50
      Nie polecam biura matrymonialnego Duet (Warszawa). Zapłacisz pieniądze a oni będą Ci mówili co masz w swoim wyglądzie i podejściu do życia zmienić żeby znaleźć faceta natomiast z nikim Cię nie umówią bo problem przecież tkwi w Tobie, że nikogo dla Ciebie nie mają wink Polecam za to wyjść do ludzi smile kursy tańca z reguły się sprawdzają smile
    • magdagotko Re: biuro matrymonialne Warszawa 13.06.16, 17:07
      Nie polecam Biura Duet, mam teraz z nimi same problemy. Pani Basia i Ania nie odpowiadają na moje smsy i maile. W dobie internetu, portali stanowczo stwierdzam ze kasę jaką im zapłaciłam to całkowicie zmarnowane pieniądze. To jest jawne oszustwo, ofert jest mało jak na taką kasę i są kiepskie. Wiecej osób spotkałam już z Sympatii i Tindera! Ja dowiedziałam się o chwile za późno od koleżanki, że to się nie opłaca ....
    • zee Re: biuro matrymonialne Warszawa 16.03.18, 18:52
      Dien dobry,
      Proszę o kontakt osoby, które zostały oszukane przez biuro Duet Centrum.
      Będę składała pozew do Sądu. Służę pomocą osobom, które są zainteresowane również złożeniem sprawy przeciwko Duet Centrum..
      adres : zee@gazeta.pl
    • maciekw40 Re: biuro matrymonialne Warszawa 19.10.19, 18:46
      Ja polecam biuro matrymonialne nie z Warszawy ale z Czerwionki-Leszczyny. Konkretnie Centrum Zapoznawcze Zolyty, ja tam poznałem moją kobietę. Mają fajną opcję VIP z dojazdem do klienta i swatka Ania dojedzie do Twojego miejsca zamieszkania, więc nie trzeba jechać na Śląsk. Jest też możliwość zapisania się przez internet, wiele możliwości, żeby znaleźć miłość. Również mają wiele pozytywnych opinii i klientów z całej Polski.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka