Dodaj do ulubionych

brum brum ;)

29.06.06, 18:55
tym razem pytanie motoryzacyjne smile
nie mam kasy ale chcę kupić samochód, może polecicie coś małego dla małej mnie?wink
problem póki co czysto teoretyczny ale zbieram danewink

a drugie pytanie: jaki jest samochód Waszych marzen?smile
Obserwuj wątek
      • gosialska Re: brum brum ;) 29.06.06, 19:37
        Tak, Cooper Mini! Fantastyczny!! Ja jezdze Peugeot 106 (nie moge narzekac poki
        co), a pewnie jak zmienie to na Peugeot 206 (a w marzeniach mam 207 i 307, moze
        realnych marzeniachwink
        • emi_i_kot Re: brum brum ;) 29.06.06, 19:50
          Mini jest super. Jest konkurs Tymbarku, w którym można wygrać Mini smile, nawet
          chciałam wziąć udział, ale spróbowałam tych soczków i chyba jednak zagram w
          totka. Jeżdżę bardzo fajnym autem, ale bardzo paliwożernym - i odkąd zaczęłam
          dojeżdżać 25 km do pracy, myślę o czymś trochę mniejszym. Tzn. najlepiej dużym,
          tylko żeby mało palił, ale tak to mi tylko w Erze dopasują sad
        • cama0000 Re: brum brum ;) 29.06.06, 19:56
          gosialska napisała:

> Tak, Cooper Mini! Fantastyczny!! Ja jezdze Peugeot 106 (nie moge narzekac poki
          > co), a pewnie jak zmienie to na Peugeot 206 (a w marzeniach mam 207 i 307, moze
          >
          > realnych marzeniachwink

Oh, Peugeotciki też są świetnesmile A te nowe to istne cacka! Ja mam Toyotke Yaris
          i też nie nażekam-fajna na miastosmile
            • color Re: brum brum ;) 30.06.06, 01:19
              z kolei moi znajomi ktorzy tez jezdza 206 dosc czesto narzekaja - wystarczy tez
              poszukac na forach samochodowych: czeste dolegliwosci z ukladem wydechowym,
              sterowaniem wtryskiem w polaczeniu z sonda lambda i kompem sterujacym (np.
              mimowolne spalenie katalizatora). spalanie rosnie wraz z wiekiem, jak rowniez
              jakosc calego zawieszenia. poza tym fatalny serwis - przynajmniej w wawie.

ale samochod to rzecz gustu... poza tym, prawie kazdy czasami moze sie psuc.
    • occasion Re: brum brum ;) 29.06.06, 19:21
      corsa opeliksmile albo seicento (mam z silniczkiem 1,1-piekna sprawa, merole na
      autostradzie wyprzedzamtongue_out)

auto marzeń-wszelakiego rodzaju volvo lub saab-uwielbiam skandynawską jakośćsmile
    • mort_subite Re: brum brum ;) 29.06.06, 20:25
      Nowe auto? Praktycznie każdy typowy, współczesny samochód z tzw. segmentu B jest godzien polecenia (Fiesta, Corsa, Yaris, Jazz, Colt, Punto, 206/207, Clio, Getz, Polo, Ibiza, Fabia, Swift, C3, etc...). Mniejszych (Aygo, C1, Picanto, Panda, 600, etc) nie warto chyba kupować - różnica w walorach użytkowych/bezpieczeństwie/komforcie będzie chyba większa, niż różnica w cenie. Choć nic do tych samochodów nic nie mam - zdarzyło mi się pojeździć trochę służbową Pandą i wrażenia mam dobre. Wybór konkretnego modelu zależy od Twoich potrzeb, możliwości finansowych i gustu. Generalnie każdy można skonfigurować tak, by zapewnił Ci wymaganą dozę komfortu i bezpieczeństwa.

Samochód marzeń? Trywialnie - Forester 2,5 turbo. To takie trochę pokraczne, wyżej zawieszone ni-to-kombi-ni-to-SUV z bodajże 230-konnym silnikiem i świetnym, czteronapędowym układem jezdnym. Samochód bardzo praktyczny (uniwersalne nadwozie, niezawodność, pewność prowadzenia), ale nie bez nutki szaleństwa (w 6 sekund do "setki"). Co istotne - oryginalny "japończyk", co jest już bardzo rzadko spotykane (a szkoda).

--
      The above is clearly nonsense and represents the views of someone completely insane
    • czarny.onyks Re: brum brum ;) 29.06.06, 22:18
      żeby było małe i czarnewink
      i mało paliło
      taka 106 lub 205 npwink
      lub fiesta

kiedys chodził za mną tigerek, ale mi przeszłowink
      samochód marzeń? nie mawink
      mam inne marzeniawink
      --
      Życzę Ci... gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Ciebie zrobi, nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela, zielonych świateł na Twojej drodze do pracy albo sklepu, najszybszej kolejki w sklepie, ulubionej piosenki w radio....
    • czarny.onyks zapomniałam, ze jeszcze bardz podobaja mi sie 29.06.06, 22:20
      terenówkiwink
      taki mały ...zapomniałamwink
      a dziś widziałam fajnie zrobionego volkswagena cabriowink

--
      Życzę Ci... gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Ciebie zrobi, nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela, zielonych świateł na Twojej drodze do pracy albo sklepu, najszybszej kolejki w sklepie, ulubionej piosenki w radio....
      • emi_i_kot Re: brum brum ;) 29.06.06, 23:45
        Z zewnątrz Tigra nie wygląda może źle (co kto lubi), ale kasa, którą Opel życzy
        sobie za tę, jakby nie patrzeć, lekko przerobioną z wierzchu Corsę, jest z
        rodem z sufitu. To o pierwszej wersji oczywiście, druga ma chyba nową płytę i
        silniki, ale nie widziałam tego więc się nie wypowiadam.

Co do auta marzeń, to nie mam, ale ulubione marki jak u Occasion - Volvo i Saab
        to jest to smile Ale raczej te stare, kanciaste smile I jeszcze LR Defender, ale w
        mieście trochę głupio by wyglądał.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka