Dodaj do ulubionych

wyjazd z singlerelax-oróbował ktoś?

17.07.09, 16:23
Wiatm wszystkich!! czy był ktoś z Was na jakimś wyjeździe organizowanym przez singlerelax.pl? nie mam z kim spędzić w tym roku urlopu o zastanawiam się nad którymś z wyjazdów który oferują. Ciekawa jestem w jaim wieku jadą tam ludzie ( ja 29 lat) i wogóle jak wrażenia.

Z góry dziękuje
Edytor zaawansowany
  • 17.07.09, 21:58
    Nie Nie Nie

--
    Internet jest wielką nadinterpretacją.
  • 17.07.09, 23:27
    Ja mam ten sam problem. Tyle samo lat i również zastanawiałem się nad tą opcją. Problem w tym, że na zdjęciach z tej strony w większości są tylko emeryci i/lub wdowy.
  • 19.07.09, 18:20
    Litości - a czy to taka ujma jechać samemu?

--
    W co grają ludzie? smile
  • 19.07.09, 18:25
    nie no, chyba znowu ten portal z najdroższymi wyjazdami dla kół
    emeryckich zaczyna się tutaj reklamować.
  • 24.07.17, 21:29
    Hej,
    Coś wiesz więcej na temat oferty tej firmy?
    Szukałem opinii i trafiłem na Twoją wypowiedź smile
  • 08.09.17, 19:39
    Zdecydowanie odradzam ,niedawno wróciłam z Zakopanego. Właścicielka biura jako rezydentka kompletnie nie znająca miasta, za to narzucająca dorosłym ludziom swoje mocno nie trafione pomysły.
    Szkoda pieniędzy....
  • 17.09.17, 20:58
    Moi znajomi byli i tez nie byli zachwyceni, mala grupa ludzi, glownie 35+ i starsi. Mysle ze zdecydowanie lepiej poszukac kogos na portalu. We dwoje zawsze mozna sobie czas fajnie zorganizowac, bez sztywnego planu zalozonego z gory wink smile
  • 26.10.17, 20:57
    Dla mnie to totalna sciema, jak znajac zycie skonczy sie to wszystko wyciagnieciem hajsu to prywatnej kieszeni, w ostatecznosci nie dojedziecie na miejsce.

--
    kamerki.xyz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.