Dodaj do ulubionych

Monty Python

18.04.14, 12:32
Dziwię się, że jeszcze nikt nie założył tematu o tej grupie komediowej! Według mnie ich skecze to prawdziwy majstersztyk! Z filmów najbardziej polecam Święty Graal, sceny z czarnym rycerzem lub krwiożerczym królikiem to prawdziwa poezja! smile

Myślę, że każdy odwiedzający ten dział zna tych panów, ale na wszelki wypadek podaję ich profil na youtube www.youtube.com/user/MontyPython

Wymieniajcie śmiało swoje ulubione skecze i filmy MP.
Edytor zaawansowany
  • 15.05.14, 09:29
    Monthy Python to klasyka i mistrzostwo w każdym calu. Niedługo na ekrany kin wchodzi najnowszy film z ich udziałem smile Będzie moc!
    --
    Deratyzacja, Dezynfekcja, Dezynsekcja Kraków - Zapraszam do skorzystania z naszych usług!
  • 08.01.15, 08:15
    Kiedyś mnie te skecze bardzo śmieszyły, zwłaszcza ministerstwo głupich kroków i ten o honorowym dawcy wątroby. Teraz śmieszą mnie mniej. Postarzały się a może, to ja straciłem angielskie poczucie humoru. wink
  • 04.05.15, 14:58
    Odnośnie honorowego dawcy, to mi się taki polski skecz przypomniał, chociaż w duchu bardzo pythoniczny.
  • 25.04.15, 23:31
    I od razu melodia w głowie - "Always look on the bright side of life !!"

Kto oglądał, ten wie smile

--
    Czytam i polecam forexbiznes.pl
  • 14.05.15, 15:16
    Mistrzowie wszech czasów. Uwielbiam ich. Kiedy widzę "najzabawniejszy dowcip świata" za każdym razem płaczę ze śmiechu
  • 21.05.15, 01:31
    Popieram! Tak mało tu ich fanów?! Zawsze wydawało mi się, że Polacy łapią absurdy pythonowskie,
  • 02.07.15, 14:16
    najlepszy był chyba dom pogrzebowy sic!

--
    Większy Penis
  • 03.08.15, 18:49
    Mnóstwo, mnóstwo cudownych żartów! Jestem ogromnie zdziwiony, że tak mało tu ludzi. Wśród moich znajomych MP cieszy się popularnoscią. Rozumiem, że to żart specyficzny, ale myślałem, że Polacy go rozumieją
  • 26.11.15, 12:43
    Masło, Sklep zoologiczny i mecz filozofów!!
  • 17.06.16, 15:43
    Dla mnie najlepszy film MP to Święty Graal. Umarłem na tym ze śmiechu, a teraz piszę do Was zza grobu.
  • 14.06.17, 10:13
    Zupełnie jak z Monty Pythona smile
  • 08.09.17, 13:44
    To klasyka. Z brytyjskiego humoru polecam jeszcze film "Garda"
  • 15.09.17, 11:08
    Z Monthy Pythonem nigdy nie wiem, czy skecz do mnie trafi - niektóre mnie bawią, a przy innych to nawet nie wiem, co by mnie konkretnie miało śmieszyć.
  • 27.09.17, 09:09
    Uwielbiam, wyprzedzili swoje czasy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.