Dodaj do ulubionych

Faktura VAT - Program do faktur

IP: *.a2c-250-129.astra2connect.com 10.04.10, 16:03
W jaki sposób w serwisie wfirma.pl można wystawić
fakturę elektroniczną, czy wie ktoś czy od nich można ją wysłać do mojego klienta
Edytor zaawansowany
  • Gość: Norweg IP: *.a2c-250-129.astra2connect.com 24.04.10, 17:08
    no trzeba mieć elektroniczny podpis
  • Gość: larry IP: 79.110.196.* 24.04.10, 17:55
    Człowieku daj sobie spokój z fakturami elektronicznymi bo prawo jest chore, to same kłopoty dla ciebie i kontrahentów. Najlepiej wyslac zwykłym mailem i umówić się że w razie kontroli wszyscy będą rżnąć glupa że przyszła pocztą :D
  • Gość: Andrzejek IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.08.10, 13:50
    od września mają wejść przepisy liberalizujące przesyłanie faktur
    mailem, odpadnie problem e-faktury
  • Gość: arkadiusz z IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.13, 09:31
    Ja korzystam z systemu BizIn www.bizin.pl/. Możesz dodać własne logo na fakturze, a ponadto faktury mogę od razu wysyłać mailem do kontrahenta. Jako nowość i chyba jedyny program dodaje do faktury QR kod, (linki do odczytu faktury przez kontrahenta).
  • Gość: mirkos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.13, 19:58
    Ja używam strony szybkafaktura.pl mam na razie okres bezpłatny i chyba przedłużę go sobie.
  • pampkina 06.07.13, 08:33
    Nom dobry programik , a raczej stronka, warto
  • Gość: mirkos IP: 87.246.245.* 09.09.13, 13:59
    Korzystasz? Długo? Z jakiego abonamentu?
  • Gość: gość IP: *.pl 17.03.14, 08:50
    Opłaca Ci sie? Nie lepiej ifirma.pl? Tam masz to samo za darmo, bez okresów próbnych. No bo tak patrzę na cennik i zastanawiam się po co tyle płacić.
  • marikagacek 25.08.14, 13:21
    Program do faktur to dobra rzecz ale przyznam się że nie raz przejechałam się na darmówce. Osobiście uważam że prosty program do faktur jest do znalezienia pod adresem: www.mega-tech.com.pl/programy-do-faktur.html
  • asia_hhm 30.07.15, 17:35
    hej, a ja korzystam z ELI SOFT - calkiem spoko. Tylko ostatnio jak się przenosiłam do windows8 to coś mi padło. Więc czekam na win10 i oby ożył;)
  • Gość: beata IP: *.dynamic.chello.pl 13.01.17, 10:57
    Darmowy program jest jak darmowy poczęstunek - wszystko fajnie, ale kiedyś się kończy. Ja to już wiem i poszukałam sobie programu na własność. Przetestowałam kilka, stanęło na WF-Mag od wapro.pl . Jest wszystko co potrzebuję a dodatkowo mam "zabezpieczenie" przed JPK , bo w przyszłym roku nas wszystkich obejmie.....
  • Gość: Maja5 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.03.17, 22:34
    Ja polecam Tekst linka. Jest nie drogi, prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny. Zrobisz w nim wszystko co potrzeba w zakresie faktur. I co najważniejsze, jest w pełni dostosowany do najnowszych wymogów.
  • Gość: Marcel IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.06.17, 20:45
    Ja korzystam z afaktury.pl i jestem bardzo zadowolony. Wceśniej testowałem różne programy, ale nie były tak funkcyjne. Na dodatek teraz wprowadzili dodatkowo weryfikację podatnika i to bardzo się przydaje.
  • blue-bells 12.09.17, 14:38
    Najlepszy program do faktur jakiego używałam to Faktura VAT (Pakiet Przedsiębiorcy) - wiele rodzajów faktur do wyboru, prosta wysyłka mailem do kontrahentów. Największym plusem jest łatwość obsługi i dobra pomoc techniczna.
  • Gość: Marysienkaa IP: *.43.119.141.ipv4.supernova.orange.pl 06.12.18, 12:21
    Dla mnie najlepszym programem do wystawiania faktur jest Faktura Small Business. program ma wiele możliwości: www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business/mozliwosci-programu/ Można wysyłać w nim faktury e-mailem do Klienta co jest super opcją.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.