Dodaj do ulubionych

Getin Leasing Nie ma gorszych!!!!!!!!!!

IP: *.xdsl.centertel.pl 22.04.10, 22:38
Witam wszystkich, jako przedsiębiorca chciałam wszystkich ostrzec przed
bankiem GETIN LEASING . Nie dajcie się zwieść dogodnym warunkom, szybkim
decyzją i miłym pracownikom. Po podpisaniu umowy kończy się wszytko. Miałam
parę nie terminowych wpłat, za każde wezwanie 122zł , nie uzasadnione noty
odsetkowe.
Jak zaczęłam wpłacać w terminie to przestano wysyłać mi
faktury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i znowu wezwanie,
Albo często jest sytuacja że zapłacona faktura widnieje w rejestrze nie
zapłaconych i znowu wezwanie hmm kolejne 122 zł, a rozmowa z kompetentną osobą
w tym banku a głównie w Biurze Obsługi Klienta graniczy z cudem. Nikt nic nie
wie, dopiero prośba o kontakt z przełożonym działa
RATUNKU...............................Mam dość........................
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: 217.153.67.* 24.04.10, 10:26
    ja jakos nie mam problemów z płatnościami, bo płacę w terminie! a jak chciałem
    załatwić upoważnienie na wyjazd zagraniczny, to pani z obsługi pni katarzyna
    lomozik byla bardzo mila, konkretna i szybko moj wniosek zostal zrealizowany.
  • Gość: klient IP: 81.219.136.* 17.06.10, 12:37
    a co powiecie o innych firmach, wszystko pięknie, ładnie a później...dlatego ja
    chciałbym ostrzec wszystkich przed nieuczciwymi praktykami Firmy VB LEASING.

Jakiś czas temu dostałem mandat za przekroczenie prędkości ze straży miejskiej,
    gdyż jechałem z oszałamiającą prędkością 69 km/h. Ku mojemu zdziwieniu parę dni
    później przyszedł "mandat nr 2" od leasingu UWAGA- za "Udzielenie informacji o
    użytkowniku przedmiotu
    leasingu uprawnionym podmiotom" ! na kwotę 100zł

Wynika z tego, że znalezienie w bazie i przekazanie moich danych straży
    miejskiej to bardzo pracochłonne i kosztowne zajęcie.

Ostatnio sytuacja powtórzyła się -prędkość 54 km/h, mandat ze Straży Miejskiej i
    standardowo "fakturka - mandat" z VB leasing tym razem na kwotę 50zł ....
    Widać, że kwotę obniżyli, ale to i tak moim zdaniem są to nieuczciwe praktyki.
    Wiele leasingów tego nie stosuje.

Nie jeżdżę szybko, jednak w ilości przejechanych kilometrów (a robie ich dużo)
    zawsze może przytrafić się jakiś błąd. Więc jeżeli jeździcie dużo - zdecydowanie
    odradzam ten leasing...

Ja niestety przez swoją niewiedzę muszę się nimi jeszcze męczyć przez rok...
  • net4car_pl 12.09.10, 17:44
    Bardzo ciekawe to o VB że wysyłają "drugi" mandat. Zajmuję się leasingiem od ponad 10 lat, a na taki pomysł współpracy firmy leasingowej z urzędznikami w kwestii poprawy bezpieczeństwa na drogach bym nie wpadł.

Na powaznie. Chyba w każdym OWUL (Ogólne Warunki Umowy Leasingowej) jest napisane, że nie otrzymanie faktury w terminie nie zwalnia z koniczności zapłaty czynszu. Dobra księgowa sobie z tym poradzi a my "spokojnie" możemy monitowac u Leasingodawcy o fakturę. Co do kosztów upomnień to fakt, że są wysokie, ale podobne są w kredytach, w pożyczkach SKOK (Ci akurat z tego żyja) itd.
    Ciągle się chyba nie nauczyliśmy, że są rzeczy które trzeba płacić w terminie np. Karta kredytowa. Aby można było to robić trzeba mnieć otwarty debet w banku (to najtańszy sposób łatania dziur w przepływach). Co nie znaczy, że trochę duży ten koszt (można sobie go jednak wrzuciś w koszty i 22 zł to VAT, 20 zł to podatek czyli wychodzi, że kosztuje to ns tylko 60 zł) Nie jest to powód, aby wyzywać Getin od najgorszych... znam gorsze firmy, ale o konkurencji źle mówić nie będę.

Marcin

PS. Nie mogę wyjść z podziwu nad pomysłem VB ...całe życie człowiek się uczy ;-)
  • Gość: WKURWIONY IP: *.play-internet.pl 24.05.12, 21:32
    UWAGA GETING LEASING TO ZLODZIEJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: teresa wertyka IP: 213.158.221.* 18.03.15, 20:34
    Potwierdzam, GETIN LEASING to najbardziej złodziejska instytucja finansująca z jaką mialem do czynienia! zanim podpiszesz przeczytaj opłaty dodatkowe/kary/odsetki ! pomimimo przesłania potwierdzenia wpłaty mailem wypowiedzieli umowę. czynsz 1100 pln. wznowienie umowy 3600 netto !!! można się spóźnić i od tego są odsetki karne ustalone na jakimś poziomie przez prawo. ale tego typu kary umowne to zwyczajnie LICHWA ! a Wy PAnowie obrońcy! oczywiście macie rację, że kredyty, leasingi należy brać rozważnie, jednak w życiu bywa różnie; zazwyczaj jak nie możesz zapłacić w danym momencie to znaczy, że jest problem. nie sądzę , że opłąta tego rodzaju pomaga rozwiązać sprawę. wręcz przeciwnie, z premedytacją wykożystują słaby moment. a tych idealistów, którzy twierdzą, że można porozmawiać, przedstawić sprawę i poprosić o przesuniecię terminu infromuję, że faktycznie można.. tyle, że nie ma to żadnego znaczenia dla Gettin Leasing.. i tak wysyłąją ponaglenie 123 pln, potem drugie, plus odsetki :)
    powodzenia i silnych nerwów !
  • Gość: mich74 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.12, 18:39
    Bralem w Getinie 4 leasingi na samochody wszsystko bylo ok
    cena dobra choc troche sie potargowalem, sprawnie poszlo.
    Nie mam zadnych problemow ustawilem stale zlecenie na koncie i wszyscy sa szczesliwi.

Polecam
  • Gość: xleasing.pl IP: *.gdynia.mm.pl 28.10.12, 16:09
    Jak się płaci regularnie to z firmami leasingowymi nigdy nie ma problemów, gdy zaczynają się obsuwy to już zależy są i takie które po 14 dniach wypowiadają umowę i drogo kasują za ich wznowienie. Ale są i takie co 3 miesiące dają żyć bez wypowiedzenia umowy. Znamy kilka ciekawych rozwiązań
  • Gość: piortwn IP: *.is.net.pl 05.02.13, 22:30
    Witam

xlesing.pl jakie to rozwiązania??? Co zrobić, żeby nie płacić tych kwot za wznowienie itp

z góry dziękuje i pozdrawiam
  • Gość: PIOTR IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.15, 09:49
    Podziel się tymi ciekawymi pomysłami
  • ambro113 26.03.13, 10:14
    a mi sie wydaje, że te złe opinie to po prostu klientów, którzy nieregularnie placa a potem sie dziwia, że bank tego nie toleruje
  • Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.13, 13:30
    ambro113 napisał(a):

> a mi sie wydaje, że te złe opinie to po prostu klientów, którzy nieregularnie p
    > laca a potem sie dziwia, że bank tego nie toleruje

wiesz a mi sie wydaje że to zwyklii oszuści i cwaniaki ja płace zawsze 30 zł wiecej i to w terminie a wraz są problemy. OSZUŚCI!!!
  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.13, 12:43
    Tępaku polecam KODEKS CYWILNY zwłoka to 30 dni kalendarzowych i po tym terminie może ktokolwiek upominać sie o cokolwiek.
  • 007mich 22.08.12, 13:26
    Mam leasing w Getinie płace w terminie oferta była dobra jestem zadowolony.
  • mirek866 20.09.12, 10:55
    rozważaliśmy opcje wziecia samochodow w getin, ale ostatecznie odstraszyła nas obsluga i wybralismy ofertę (www.flotis.pl/kredyt-samochodowy-i-leasing) firmy (Flotis.pl), ktora współpracujemy juz długo, co prawda troche w innym kontekscie, bo monitoringu aut, ale ostatecznie nie żałujemy, dobrze wybraliśmy
  • Gość: gosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.13, 11:44
    Partacze jakich mało!
  • Gość: rs IP: *.gvt.pl 07.02.13, 12:16
    Nie pieprz głupot. Getin też pobiera opłaty za udzielenie informacji ...
  • Gość: taj IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.04.13, 23:13
    krojom jak chcą zmieniłem nazwę firmy za to chcą opłatę 61 mogę wymienić dużo nie polecam
  • Gość: Jacek IP: *.adsl.inetia.pl 25.04.13, 06:21
    Hasło reklamowe Geting leasing nie pomaga lecz okrada. Każde opóźnienie w opacie raty leasingowej np. 5 razy w miesiącu jest płatne 122zł tak więc z raty kredytowej 500 zł może się uzbierać przeszło 1100 zł

UWAGA UWAGA

OMIJAJ FIRMĘ GETING LEASING FIRMA NIE POMAGA A OKRADA.
  • Gość: oszukana przez VB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.11, 10:13
    A co powiecie na wystawienie 3 wezwań do wukupu weksla , jakie wystawiła firma VB leasing. Jedno przyszło do firmy, drugie na fax - powiększone o znaczną kwotę, a trzecie zostało dołączone do pozwu do sądu, z kwot z drugiego wezwania ale podpisane przez zupełnie inną osobę. Zwróćcie na to uwagę, bo takie właśnie praktyki, ma VB leasing.
  • piotrek.zalewski 23.08.11, 22:53
    Gość portalu: klient napisał(a):

> a co powiecie o innych firmach, wszystko pięknie, ładnie a później...dlatego ja
    > chciałbym ostrzec wszystkich przed nieuczciwymi praktykami Firmy VB LEASING.
    >
    > Jakiś czas temu dostałem mandat za przekroczenie prędkości ze straży miejskiej,
    > gdyż jechałem z oszałamiającą prędkością 69 km/h. Ku mojemu zdziwieniu parę dni
    > później przyszedł "mandat nr 2" od leasingu UWAGA- za "Udzielenie informacji o
    > użytkowniku przedmiotu
    > leasingu uprawnionym podmiotom" ! na kwotę 100zł
    >
    > Wynika z tego, że znalezienie w bazie i przekazanie moich danych straży
    > miejskiej to bardzo pracochłonne i kosztowne zajęcie.
    >
    > Ostatnio sytuacja powtórzyła się -prędkość 54 km/h, mandat ze Straży Miejskiej
    > i
    > standardowo "fakturka - mandat" z VB leasing tym razem na kwotę 50zł ....
    > Widać, że kwotę obniżyli, ale to i tak moim zdaniem są to nieuczciwe praktyki.
    > Wiele leasingów tego nie stosuje.
    >
    > Nie jeżdżę szybko, jednak w ilości przejechanych kilometrów (a robie ich dużo)
    > zawsze może przytrafić się jakiś błąd. Więc jeżeli jeździcie dużo - zdecydowani
    > e
    > odradzam ten leasing...
    >
    > Ja niestety przez swoją niewiedzę muszę się nimi jeszcze męczyć przez rok...

Co ty gadasz, że wiele leasingów tego nie stosuje?
    Zawiadomienie Ciebie o mandacie nie jest pracochłonne Otóż nie jest to filozofia ogromna ale zajmuje czas, za który płaci się, często prawnikom z departamentów prawnych.
    To nie jest problem firmy leasingowej, że jeździsz szybciej, a to do nich się zwracają i to oni zawiadamiają i ponoszą tego koszty.
    Nic za friko.
    Postaw się w ich sytuacji.
    Nawet w Sądzie Powszechnym płacisz często za ksero 6zł za stronę,a tu mówisz o prywatnej firmie, która zatrudnia ludzi.
  • Gość: Ewa IP: *.swidnica.mm.pl 19.05.15, 22:02
    I to jest właśnie sytuacja w której Klient nie czyta tabeli opłat przed zawarciem umowy (każdy leasing ma wyszczególnione za jakie czynności pobierają jakie opłaty). Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z kosztów pobocznych zwracając uwagę tylko na "sto ile procent" jest ich leasing.Getin Leasing również pobiera opłatę za wskazanie podmiotu organom ścigania - ja zawsze o tym uprzedzam swoich Klientów.
  • magadis 03.03.16, 14:20
    mam takie same doświadczenia jak Folia i wielu innych. tak samo w Idea Leasing. dokładnie tak samo. ale to jeden włascieciel i jeden kapitał. chyba żydo-komuna. stanowczo przestrzegam przed Idea Leasing. opłaty za 5 dni spóżnienia w dostawie auta przez dealera na poziomie 800 pln. w dodatku termin spłat rat leasingu nie zostaje w związaku z tym przesunięty o te 5 dni. osoby które podpisują umowe wprowadzają w błąd bo nie mają nawet pojęcia o swojej umowie. potem się nie przyznają. nie ma kompletnie żadnej obsługi posprzedażowej, chociaż umowa trwa przecież kilka lat. nikt nie odpowiada na pytania, maile, reklamacje wysyłane pocztą elektroniczną,normalna,dodzwonić się praktycznie nie mozna. jedyne co działa to windykacja, która już po kilku dniach spóźnienia nalicza 73 pln i kolejne 73 pln od poprzednich 73 pln i tak w kółko, chociaż nie ma żadnego uzasadnienia dla tych opłat. ostatnio przeszli już samych siebie bo nie wysłali mi faktury za marzec. pisałam maile, ze nie mam faktury, próbowałam się połączyć tel . ,ale na infolinii czeka sie godzine (jakbym ja nie miała co robic w swojej firmie). wreszcie mimo braku faktury zapłaciłam 1-go marca (rata za marzec zapłacona 2-go marca!) z Idea Banku kasę do Idea Leasingu mimo braku faktury!! mimo to, ze kasa wg informacji banku miała dotrzec do Idea Leaingu 2-go marca, leasing już skierował sprawe do windykacji niejakiej oszukańczej Intrum Jusica, która mimo ze mimo braku faktury zapłaciłam prawie w terminie wydzwania teraz do mnie dezorganizując mi pracę bo zamiast ustawiać auta pisze maile, dzwonie w sprawie faktury, która nie została wyslana (jak mam to zaksięgować??) i jestem nękana co kilka minut przez firme windykacyjną powiązaną z Idea Leasingiem!! ten leasing zatrudnia tylko naganiaczy, żeby nałapali jak najwiecej klientów a potem to już ma się tego klienta gdzieś. nie ma już nikgo nawet kogo można by poinformowac o braku faktury. na maile przychodza automatyczne odpowiedzi, jakieś blebleble. jak tak dalej pojdzie to moja firma upadnie, nie dlatego że nie mam klientów tylko dlatego że stracę obroty użerając się z Idea leasingiem o fakture i niesłusznie naliczane kary dla mnie. zacznijmy się sznować my małe firmy, bo w koncu gdyby nie my to nie byłoby umowy ani z leasingiem ani z delerem ani z zabudowcom. a oni wszyscy nas kopią, niszcza i okradają z każdej strony. jak już musicie wziąść leasing,szukajcie takiego, który ma obsługę wszej umowy przez te kilka lat trwania takiego leasingu. Idea Leasing stanowczo odradzam. to moja piewrsza i ostatnia umowa z tą firmą. pracownicy nie dość że niekompetentni zupełnie to jeszcze bezczelni.zeby było śmieszniej to kilka razy dziennie pracownicy idea lub taxcare (równeiż powiązany z idea i getinem) wydzwaniają do mnie z propozycją kolejnych umów !!!!!!!!! ale ja juz u nich nic nie wezmę. za takie odsetki takie traktowanie. nie ma mowy!!!!!!!!
  • Gość: M IP: *.238.67.19.ip.abpl.pl 14.04.11, 07:35
    A wiecie coś o BGŻ Leasing? Ofertę mi przygotowali lepszą od Mercedesa i Mana na ciągnik, mam do wyboru leasing lub pożyczkę leasingową.
  • trebor334 11.01.13, 11:30
    Ja też zawiodłem się na Getinie szkoda że nie nagrałem rozmów z przedstawicielami tej firmy przy zawieraniu umowy leasingowej . Po pierwsze zapewniali mnie o tym że dostaję harmonogram spłat i raty nie wzrosną ( po pół roku rata wzrosła o 80zł/miesięcznie powołali się na kryzys, drugi raz o jakieś 5zł/m powołali się na wibor a poszedł w dół)
    Przy zawieraniu umowy pytałem o wcześniejszy wykup " tak nie ma problemu po 24miesiącach bez odsetek to znaczy trzeba zliczyć środkową tabelkę z harmonogramu spłat" A prawda jest taka że mija właśnie 2lata chcę wykupić sprzęt i co normalne odsetki za resztę i jeszcze 500zł za wykup. Tak wiec ostrzegam was przed nimi. Albo ich nagrywajcie!!!
  • Gość: piotr IP: 188.191.203.* 21.01.13, 10:14
    Ostrzegam przed Getin Leasing , tak przed podpisaniem umowy jest super , ale potem się okazuje przy załatwieniu nawet prostej sprawy jak jest naprawdę, infolinia napewno nie służy do pomocy , jeśli sam nie dopilnujesz na nich nie licz , ale widocznie "góra" o tym wie i nic nie robi ... nie polecam
  • Gość: oszukany przez GET IP: *.zory.vectranet.pl 08.02.13, 11:09
    ostrzegam przed "parabankiem" GETIN LEASING.
    Po szkodzie całkowitej samochodu, oraz wypłaty CAŁEJ KWOTY Z FAKTURY ZAKUPU (nowy samochód) i 6 miesięcy płacenia rat getin zarządał dopłaty w wysokości 7000 ZŁ .
    UWAGA!
    za zamknięcie leasigu rządają 2500 zł
    DOLICZAJĄ ODSETKI ZA NIEWYKORZYSTANY OKRES LEASINGU!
    Na infolinii pracują idioci, nic nie można się dowiedzieć, jest totalna dezinformacja!
    Bank ściągnął rate leasingową jako inną płatność, żądają, zapłaty raz już zapłaconej raty, mają tam taki burdel!
    ostrzegam! jeśli nie chcesz mieć problemów nie zawieraj umowy z getin leasing!!
  • Gość: able IP: *.static.reseler.com 08.02.13, 23:14
    getin leasing - masakra. wezwania non stop chyba w 7 i 14 dzien po terminie. Pozniej ksieguja sobie wplaty jak im sie podoba na "saldo klienta" po to zeby zawsze moc wezwac do jakiejs zaplaty. odsstki oczywiscie w maxymalnej wielkosci 4 krotnosc lombardowki... i uwaga HIT!!!! Prosbe o zewnetrzne ubezpieczenie trzeba wyslac na 30 dni (!!!!!!!!!!) przed koncem ubezpieczenia, bo inaczej nie mozliwosci zmiany ubezpieczyciela. Nowa polisa zawierana jest przez ich spolke corke w najdrozszych ubezpieczalniach typu PZU. Gardza nawet Allianzem... MASAKRA !!!!!!! Oczywiscie potwierdzam, ze infolinii czy mejlem nic nie mozna zalatwic. Nawet upowaznienie do uzytkowania ciagnika siodlowego standardowo wydaja na kraj !!!!! Na europe trzeba sie prosic i tlumaczyc po co chce ciagnikiem jezdzic na zachod... DRAMAT !!!!!
  • Gość: magda IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.07.16, 09:53
    dokładnie! raty płacimy w terminie,a oni wysylaja noty obciążeniowe na 99 zł netto, bo ksieguja sobie jak chca!
  • Gość: sl IP: *.cdma.centertel.pl 15.02.13, 19:43
    Mam u nich umowę to ostrzegam .Nigdy więcej!!!!!!!!!!
  • Gość: monika IP: *.lodz.mm.pl 25.03.13, 20:00
    mam to samo NIGDY WIĘCEJ pobierają opłaty za WSZYSTKO
    zmiana adresu = faktura na 61,50 polisa oc i ac to koszt prawie 3000 dwa lata temu gdzie normalnie zaplacilabym 1200 teraz mam 1900 skandal ,plus inne duperele na które wystawiaja faktury. Brak słów,gdyby osoba która spisywała ze mna umowę poinformowała mnie o tym nigdy bym sie na to nie zgodziła ale jeśli by to zrobiła straciła by masę klientów więc tego nie robią tylko drobnym druczkiem w umowie a potem ci mówią że przecież podpisała pani umowę to zgodziła się pani na warunki w niej zawarte. kołomyja i niech mi ktoś powie, że dokładnie czyta ze zrozumieniem całą umowę którą podpisuje to go wyśmieję bo na litośc boską nikt tego nie robi.
  • Gość: pburza IP: *.adsl.inetia.pl 01.09.14, 14:21
    Najgorsza firma leasingowa jaką spotkałem w życiu a korzystam z kilku leasingodawców. Kolosalne opłaty za nawet najdrobniejsze czynności. Proponowane ubezpieczenia dwukrotnie droższe niż u konkurencji a jeśli ubezpieczysz gdzie indziej niż u nich i tak dopłacisz prawie 300 zł za zmianę ubezpieczyciela. Jest to czyste złodziejstwo, są to po prostu złodzieje w białych kołnierzykach. Odradzam każdemu. Naprawdę nie korzystajcie z ich usług oszczędzicie pieniądze i nerwy!!!!!!!!!
  • Gość: ajk100 IP: *.toya.net.pl 01.03.13, 21:21
    leasing trzeba brać z głową
  • lucas895 30.04.13, 17:52
    Masakra co za bank !!
    --
    Pomoc innym to coś bardzo cennego Pomagam
  • Gość: oddamleasingwdobre IP: *.play-internet.pl 14.05.13, 13:30
    Gdyby Folia to przeczytała : www.gf24.pl/11924/uwazaj-na-umowy-leasingowe,to może uniknęłaby teraz problemów.

Mega ciekawy artykuł - autor daje dobre wskazówki !!!
  • pumba12 14.05.13, 15:56
    dalczego tak hmm
  • Gość: Ja IP: 93.154.186.* 27.07.13, 23:10
    Zlodzieje jakich mało!
    Getin leasing za wszystko dosłownie wszystko liczy sobie kosmiczne pieniądze. A rząd wspiera te okradające instytucje - podobno zaufania publicznego Eh, śmiech na sali.
    Przy racie 1200 zł wyznaczenie dodatkowego terminu spłaty zobowiązań (czytaj wezwań, bo raty wszytskie płacę, tylko oni księgują na te cholerene wezwania) - to koszt "bagatela" 2500 zł !!!!

Omijać getin leasing i tę całą grupę parabanków czarneckiego.
  • Gość: perkoz IP: *.microchip.net.pl 27.02.14, 15:20
    Potwierdzam. UWAGGGGA NA GETIN LEASING !!!!!!!!!!!!! TO ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!! Powiem tyle że nigdy nie spotkałem się z taka obsługa klienta. Leasingowałem samochód którym nie mogłem jeżdzć bo był strasznie awaryjny...non stop awaria ...to złodzieje i oszuści a przy oddaniu samochodu przyjechało 3 osiłków i chcieli jeszcze mnie pobić i zastraszyć że nie odzyskam pieniędzy za samochód który spłacałem 1,5 roku. Sprawa jest w sądzie . Podrawiam panów Ołdak Mateusz pan Jarosław Łapka pan Wiśniewski i pani Agnieszka Komander z salonu Mucha Tychy. Uważajcie i nie dajcie się nabrać tej firmie bo to oszuści.
  • Gość: I co mi tam IP: *.internetia.net.pl 09.06.14, 22:08
    Panie perkoz, a może bardziej Panie G. co Pan tu wypisuje?
  • Gość: Karol_M IP: *.olsztyn.mm.pl 27.08.13, 14:09
    Ja tez miałem problem z pewną firmą, więc zmieniłem ją na inną. Tak po Polsku jak coś zawodzi- czas na zmiany! :)
    Teraz współpracuję z GO-Leasing i w końcu z czystym sumieniem mogę polecać jakąs firmę!
    Zgłoś się tam, na pewno Ci pomogą wyjść z tej sytuacji!
  • Gość: Anita IP: 94.141.142.* 20.12.14, 20:18
    Czy jest Pan zadowolony ze zmiany Leasingodawcy?Czy musiał Pan ponosić dodatkowe koszty przeniesienia Pytam dlatego gdyż mam problem z Getin Leasing.Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  • Gość: Artur K. IP: *.olsztyn.mm.pl 29.11.13, 14:36
    Rzeczywiście nie fajna sytuacja - współczuje. Ja współpracowałem z GO-Leasing, znajomy mi polecił no i się nie zawiodłem. Nie wyobrażam sobie co bym zrobił w Twojej sytuacji. Na szczęscie u mnie usługa przebiegła bezproblemowo i w miłej atmosferze.
  • levy_pravy 15.12.13, 00:49
    A ma to jakiś wpływ na podejmowane przez nas decyzje? Jaki ma wpływ?
    --
    Dobre, solidne i sprawdzone kredyty tylko na forum kredyty hipoteczne. Zajrzyj, za darmo, bez opłat!
  • Gość: pit IP: 176.107.108.* 30.01.14, 17:27
    Zupenie obiektywnie podam kilka kwiatkow z Getinleasing:

1. Firma ma 30 dni na przeszacowanie rat po zlozeniu wniosku ( w moim przypadku wibor spadl z 4.6 na 2.6). Po 30 dniach zamiast pisma dostaje kolejna fakturę. Co ciekawe nigdy nie mialem FVAT w polowie miesiaca, zawsze na koniec. Oczywiscie zero odpowiedzi ws. wniosku. Ludzie na infolinii nic nie wiedza. Udają ,ze rozmawiaja z innym dzialem na ten temat. Typowa spychologia. W koncu dodzwonilem sie do osoby kompetentnej i słysze, ze to co mowili na infolinii to nie tak itd. itp. Smiech na sali. Na szczescie rozmowy sa nagrywane. ZObaczymy co z tego wyjdzie.
    2. Koszt udzielenia informacji dla Gmin w przypadku mandatu to 100pln netto. LOL!! Bylo 50pln netto, o zmianach nikt nic nie mowi. Czeski film.
  • Gość: gość IP: 87.239.172.* 14.03.14, 22:29
    Getin Leasing to największe oszusty i złodzieje.
  • Gość: Rozczarowani IP: *.adsl.inetia.pl 20.03.14, 08:07
    Getin Leasing to oszuści. Omijać ich jak najszerszym łukiem. Kończy się nam umowa i razem z ostatnią ratą trzeba było zapłacić kaucję gwarancyjną na konto wskazane na fakturze. Kilka dni po wpłacie otrzymaliśmy pismo o zakończeniu leasingu pod warunkiem wpłaty kaucji gwarancyjnej na inne konto niż było podane na fakturze. Nie wspomnę już o częstych wzrostach opłat dodatkowych a także o wzroście rat. TRAGEDIA. UCIEKAĆ!!!!!!!!!!!!!! Nigdy więcej leasingu W GETIN LEASING
  • Gość: Marcin IP: *.adsl.inetia.pl 25.03.14, 20:14
    Mnie namówili w salonie opla . Zgodziłem się . Do dzisiaj nie mogę wyjść z faktur , które nie wiadomo z czego są tworzone . KILKUKROTNIE kontaktowałem sie z przedstawicielem tej firmy aby ustalić ostatecznie co ja jestem im dłużny . i oczywiście dostawałem informację , że n ic nie mam przeterminowanego , po czym dostawałem faktury na 100 zł za "ponaglenia w płatnościach ". Od miesiąca usiłuje wyjaśnic o co chodzi. Jestem zwodzony i oczywiście kolejne FV za niby niepłacenie powstają - każda po 100 zł - nie wiadomo za co . To są złodzieje i nie dajcie się nabrać GETIN LEASING to naciągacze i złodzieje . i Piszę to z całą odpowiedzialnością !
  • Gość: Doświadczony IP: *.play-internet.pl 12.05.14, 12:52
    Osoby, które czują się poszkodowane przez firmy leasingowe powinny jak najszybciej skorzystać z interwencji dobrego prawnika. Znam sposób postępowania takich firm z autopsji i stosowne przez nie metody działań (dwie wygrane sprawy w sądzie, kilkanaście skutecznych interwencji w imieniu innych niezadowolonych). Warto walczyć o swoje, nie ma sensu użerać się z Call Center czy innymi przedstawicielami, którzy i tak Państwu nie pomogą ani niczego nie wyjaśnią. Radzę wszystko dokumentować a swoje argumenty i wątpliwości kierować do tych firm wyłącznie pisemnie. Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany pomocą służę 535 536 688
  • Gość: oniaa IP: *.dynamic.chello.pl 12.05.14, 16:29
    czy mogę prosić o adres mailowy? Jestem baaardzo zainteresowana gosiaau@poczta.onet.pl
  • Gość: Gość IP: 85.219.170.* 30.05.14, 16:07
    witam ja mam to samo można sie jakieś rekalmacje czy skargo do KNF zalożyc przecież to żalosne co oni wyprawiają ???
  • Gość: katarzyna IP: 194.181.195.* 04.06.14, 17:07
    NIE POLECAM getin leasing!!! Chciałabym ostrzec wszystkich przedsiębiorców planujących leasing przed GETIN Leasing.
    Nieuczciwi, fakturują wezwania do zapłaty po trzech dniach po terminie, gdy nie wysłali zasadniczej faktury! Szukają wszędzie możliwości by ściągnąć od klienta maksymalnie jak najwięcej kasy; każde pismo jest obciążane dodatkową niebotyczną opłatą 123 zł! Oprócz tego jeśli się chce wyjaśnić sprawę - nie ma możliwości , zero odpowiedzi na maile i telefony, wciąż kierują sprawy do innych osób , bo żadna z rozmówców nie jest kompetentna , no i koło się zamyka. Pozostaje płacić i płakać.
    Nadmienię, że równocześnie miałam leasing w innej firmie wiec mam porównanie.
    Naprawdę NIE POLECAM GETIN LEASING!!
  • Gość: Leasingobiorca IP: *.torun.mm.pl 23.07.14, 19:43
    Podpisuję się pod tą wypowiedzią, również mam porównanie kilku firm leasingowych i w żadnej nie naciągają klientów takimi wymyślonymi kosztami. Próbuję od kilku miesięcy wyjaśnić płatności i nikt jednoznacznie nie potrafi odpowiedzieć na prostego maila, a generują kolejne bezpodstawne wezwania.
    Zdecydowanie nie polecam
  • Gość: anty getin IP: *.pl35.fiberway.pl 23.08.14, 17:33
    Tez dałem się nabrać. Warunki leasingu całkiem przyzwoite a później płacisz za wszystko. Za rejestrację ok 100zl za zmianę nazwy firmy 125 zł, za pozwolenie na naprawe w serwisie audi 88 zł około. Złodzieje, nie dajcie się nabrać. Siedzę troszkę w branży finansowej i maja piękne limity w koncie dla lekarzy juz oczywiście jako Getin bank. Za otwarcie konta mogą nawet 10tys zł naliczyć. Ubezpieczenie na 18 miesięcy kredytu może klienta kosztować nawet 19 tys złotych. To jest właśnie wzbogacanie się jednego z najbogatszych ludzi w Polsce. Patrz, właściciel gatinu jedna z najbogatszych osób w Polsce. Uważajcie!
  • Gość: Gość IP: *.85-237-170.tkchopin.pl 05.02.15, 12:09
    Po uszkodzeniu auta odwiozłem je do autoryzowanego serwisu. Dokładnie tak gdzie je kupiłem, podpisałem umowę leasingową z Getin i gdzie zostanie naprawione bez utraty gwarancji.
    Za kilka dni (auto od 3 dni w serwisie) dzwoni konsultant z Getin Leasing i informuje mnie że jeśli nie skorzystam z ich Asysty to będę musiał zapłacić 492 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za przekazanie moich pieniędzy z mojej polisy AC do warsztatu z którym Getin nie ma podpisanej umowy.
    Dodam tylko że Getin Leasing nie ma umowy z żadnym autoryzowanym serwisem mojej marki w całym województwie.

Genialnie traktują swoich klientów. Nie wspomnie o drobnych kwotach którymi co chwilę zaskakują, np co rok 122 zł za ubezpieczenie w PZU a nie w PZU z Getin Leasing - totalny absurd!!!! Moje PZU jest dla nich ubezpieczycielem "obcym" a ich PZU już nie!!

Załatwienie czegokolwiek przez infolinie (oprócz nielicznych wyjątków) to droga przez mękę.

pierwszy i ostatni raz skorzystałem z ich usług!
  • Gość: F4B IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 23.02.15, 17:12
    Wszystkie znane mi firmy leasingowe biorą dodatkowe pieniądze za zewnętrzne ubezpieczenie. To standard. Pracuję u brokera leasingowego, współpracujmey z 15 leasingodawcami i wiem jak to wygląda na rynku. Getin nie jest wyjątkiem.
    Co do asysty, to niestety ma Pan rację - mają taką pozycję w tabeli opłat. Niestety, takich niuansów jest dużo w kazdej firmie leasingowej i trzeba sporo czasu, aby dobrać leasing do swoich potrzeb. Spodziewam się, że leasing wziął Pan w salonie, gdzie handlowiec nie miał pojęcia o asyście szkodowej, tym że jego firma nie ma odpowiedniej umowy z Getin, za to chciał dorobić...
    W przyszłość radzę iść do brokera leasingowego - nie powinien Pan nic płacić za jego uslugę (to standard, ale warto się upewnić), powinien Pan tam otrzymać kilka ofert z różnych firm, zadać pytania o ubezpieczenia, dodatkowe opłaty itd. Mogę polecić moją firmę, F4B - ma oddziały w całej Polsce i trzyma dobre standardy.
  • w-domu 12.04.15, 19:20
    w idea leasing, też zdzierają do bólu

--
    gdy pieniądze są potrzebne na już chwilówki
  • Gość: ofertaleasingu.pl IP: *.piekary.net 11.05.15, 21:34
    Jeżeli chcesz uniknąć podobnych sytuacji polecam swoje kilunastoletnie doświadczenie w największej firmie leasingowej. Moje realizacje na stronie. Moi klienci mogą liczyć na bezpośrednie wsparcie w trakcie trwania umowy.
  • Gość: Edi IP: *.dynamic.mm.pl 11.06.14, 10:16
    Jestem przerażony, tym co tu wyczytałem, wziąłem leasing 2 lata temu przy współpracy z GO-leasing i wszystkim polecam tą formę finansowania samochodu, a tu wychodzi, że niektózy naprawdę mają z tym duże problemy. Najlepiej na przyszłość skorzystajcie z pośrednika, która nie ma w interesie was okłamywać i wystawi wszystkie za i przeciw od razu.
  • Gość: Ania IP: *.dynamic.chello.pl 30.07.14, 16:16
    Ja także długo nie wiedziałam w jakiej firmie leasingowej starać się o leasing na samochód, aż trafiłam na stronę go-leasing.info , nie tylko wynegocjowali dla mnie najkorzystniejsze warunki ale dopasowali raty leasingowe do mojej sezonowej działalności. Przedstawili także korzyści podatkowe jakie uzyskam wybierając leasing operacyjny a jakie finansowy.
  • olaf.k1 16.02.15, 11:57
    Faktycznie trudno jest wybrać samemu kompetentną firmę leasingową, dlatego najlepiej wziąć leasing z pomocą pośrednika(stara się wyszukać najkorzystniejszą ofertę). Ja korzystałem z wezleasing.pl, Mają spore doświadczenie i współpracują z wieloma firmami leasingowymi.Na stronie posiadają kalkulator rat leasingu, można samemu obliczyć sobie raty do wybranego samochodu i już wiedząc co nas interesuje kontaktować się z doradcą.
  • Gość: Leasingobiorcy IP: *.free.aero2.net.pl 17.05.15, 14:16
    Witam, zachęcam do odwiedzenia profilu Leasingobiorcy na FB. www.facebook.com/pages/Leasingobiorcy/437091586455669?fref=ts
    ideą strony jest zrzeszenie osób mających już leasing oraz tych planujących zakup auta w ten sposób. Nasze doświadczenie może pomóc innym. Zapraszam.
  • Gość: Ula IP: *.noc.fibertech.net.pl 21.05.15, 09:50
    Mamy leasing u nich od roku i kompletnie nie rozumiem Waszych zarzutów.
    Korzystam z Banku Kierowców, faktury sama sobie drukuję, płacę terminowo, nic kompletnie się nie dzieje.
  • dhag 27.05.15, 13:31
    Weź mnie nie strasz, bo ja u nich spłacam leasing na samochód.
  • Gość: dipavelo IP: *.dynamic.chello.pl 30.08.15, 00:16
    MASAKRA --- GETIN to MAX ZŁODZIEJE !!!! właśnie niedawno miałem drobną szkodę w samochodzie, inny kierowca cofając zrobił mi 8 cm ryskę na drzwiach, odstawiłem samochód do autoryzowanego ASO Hyundaia, zawiadomiłem ubezpieczyciela i Getin leasing. Szkoda była likwidowana bezgotówkowo z OC sprawcy. Po kilku dniach GETIN LEASING przysłał mi fakturę na kwotę 492 zł za ŁASKAWE wystawienie zgody wypłaty odszkodowania po naprawie dla warsztatu. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TYMI ZŁODZIEJAMI !!!!
  • Gość: nick IP: *.jmdi.pl 25.09.15, 13:36
    A mnie to całe "gołlizing" olało... Straciłem tydzień na korespondowanie z panem, który miał zająć się moją sprawą, jakiś czas Pan odpisywał, że wniosek "się mieli" (skądinąd dziwne, bo przecież rozpatrzenie wniosków zajmuje maks 24 godziny), aż wreszcie Pan radośnie przestał odpisywać na moje maile :). Więc bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę i nikomu nie polecam bo to jakaś dziecinada :)
  • Gość: adam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.16, 18:11
    Dokładnie taką samą sytuację przerabiam aktualnie. Ten sam problem - nie mają podpisanej umowy z dealerem Skody - napisałem że stracę gwarancję jeśli będę naprawiał w citroenie lub w mercedesie (oba salony nie mają swoich lakierni - podzlecają to dalej prywaciarzom), oczywiście jaka reakcja - 492 zł kary. Jeszcze tylko sprawdzę czy mam takie coś w umowie - jeśli nie, nie daruje złodziejom.
    Powiem więcej przy podpisywaniu umowy nie wspominano o żadnej asyście szkodowej.
    Ostrzegam nie korzystajcie - to zwyczajni naciągacze.
  • Gość: ZAżENOWANY IP: *.centertel.pl 27.10.15, 16:55
    Posiadam lizing w getinie i to wszystko prawda : NACIĄGAJĄ NA KASĘ JAK TYLKO MOGĄ - Płacisz terminowo faktur brak,Zapłacone faktury widnieją jako niezapłacone ,mam potwierdzenia wpłat a pani z windykacji mówi mi ze nie zapłaciłem ,Ze sobie coś przeksięgowali i teraz wezwanie dostaje za zapłacone już raty- ŻENADA
    - JAK z nimi WALCZYĆ !!!
  • Gość: miki IP: 46.101.123.* 23.07.16, 21:03
    Skoro nie jesteś słowna, czyli nie płacisz w terminie, to czego oczekujesz od banku, że będzie cie głaskał po główce i mówił, że dobrze robisz?
  • Gość: kres cwaniakom IP: *.adsl.inetia.pl 24.08.16, 11:43
    Wiem o czym mówisz i w pełni się z Tobą zgadzam, jeszcze gorzej jest jeśli chcesz zakończyć umowę wcześniej, nie wpłacasz tego co wynika z logiki, czyli kwoty pozostałej do spłaty, tylko cenę rynkową. To już szczyt bezczelności.
  • adrianero09 11.12.16, 13:48
    A ja jestem zadowolony z ich leasingu, jesli płaci się w terminie nie można na nic narzekac moim zdaniem, warunki maja korzystne, do tego ja dostałem długi okres leasingowania i szybką odpowiedz. Narzekaja glownie ci ktorzy nie płacą.
  • irkaa11 27.12.16, 21:35
    dla mnie to troche zabawne takie narzekanie, ja dostałam umowę i warunki mam jasne, wiem co podpisałam. Logiczne że jak nie płacisz to sa jakieś kary, ludzie to by chcieli za darmo dostać najlepiej auto. Co do obsługi też nie mam zastrzeżeń, zawsze trafiam na kogoś kompetentnego, nie zdarzyło mi się że nie mogłam czegoś załatwić albo się dogadać. Jak załatwiałam leasing to dokumenty też szybko pozałatwiałam, pani byla mega miła i wszystko świetnie wytłuaczyła. A warunki do tego mają dobre
  • humbug111 04.01.17, 21:10
    Hah, a prawie się wjebałem. Wybierałem między Getinem a Raiffeisenem ale ostatecznie zdecydowałem się na tą drugą opcję bo mieli fajną opcje kart paliwowych, a dla firmy to bardzo dobra sprawa. Dzięki za info, trzeba się wystrzegać firm z takim podejściem do klienta :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka