Dodaj do ulubionych

Nowe logo PKO BP: zmiany pochłoną setki milionów

02.04.11, 04:38
Kiepski ten grafik, skoro uważa,że nowe logo jest lepsze.
Edytor zaawansowany
  • Gość: wojtek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.11, 06:15
    To wstyd i HANBA. LOGO majace juz historie nieomal 100 letnia idzie precz. Wszyscy na swiecie chwala sie historia a w POLSCE sie wstydza. IDIOTA zawsze cos znajdzie do roboty. LAPY PRECZ OD LOGO!!!!!!!!!!!
  • Gość: Taaa IP: *.net-partner.pl 02.04.11, 08:55
    no nie do końca 100 lat, Karol Śliwka - jego autor - nie jest aż tak stary!
  • azsxdcf 02.04.11, 11:38
    zajmijcie się swoim k rwidołkiem
  • Gość: posłysz IP: 188.121.21.* 02.04.11, 17:46
    Dziadek mi tłumaczył, że cham zawsze chamem zostanie. Sprawdza się.
  • Gość: ania IP: *.limes.com.pl 02.04.11, 18:33
    podwyzki
  • Gość: mzb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.11, 01:53
    że stare logo jest znacznie lepsze.

Ten grafik to pewnie jakiś zięć dyrektora, dorzucił gradient w Corelu, zmienił czcionkę i mamy rebranding za 300 baniek :)
  • nineveh 04.08.11, 20:31
    Do tego czcionka pasuje do logo jak wol do karety, typograf z tego corelowca zaden, a i wizualnie nie podkresla statusu ani mocy banku: slaba, malo nowoczesna czcionka, maluski tekst, cieniutki, kolorem nie korespondujacy z reszta logo, wyglada przy nim jak maluch w garazu Lamborghini.
  • Gość: Dunaj IP: *.75.56.30.brzesko56.ptc.pl 02.04.11, 15:51
    Masz rację. Ma 79 lat.

karolsliwka.pl
    Swoją drogą - to człowiek instytucja, stworzył wiele logotypów, które zapadły w naszą pamięć. Logo PKO jest jednym z najlepszych, ponadczasowych (jak zobaczyłem jak BPH zmieniło swoje logo na jakiegoś śmiesznego, kreskowego "maza" do dzisiaj jestem w szoku) Kolory i forma logo PKO zmieniały się niewiele a to bardzo ważne dla instytucji stabilnej jaką winien być bank (kilka lat temu w logo w całości niebieskim dodano pomarańczowy - zmieniono na tą barwę kolor pieniążka nad skarbonką). To co teraz jakiś śmieszmy grafik zaproponował to jakaś żenada. Tandetna typografia w nazwie banku + koszmarny, brzydki, obleśny gradient od niebieskiego do takiego granatu, że aż w czerń wpada. I jakiś niewydarzony, niezdecydowany czerwony. Strasznie amatorsko to wygląda,a le tak to jest jak jakiś "młody gniewny" miesza w logo MISTRZA Śliwki.
  • labidola 02.04.11, 22:57
    NIEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Tego już za wiele.
    Przeklęte chamy zrujnowały wszystko. To istne ciemne prostactwo bez krzty szacunku dla kultury komunikacyjnej. Hej, wy kompletne bydlaki, ciemniaki, złodzieje i prymitywy - wyzywam was na ubitą ziemię - zaskarżcie mnie do sądu za obelgi, z radością się stawię.
    Żeby was ziemia pochłonęła i pożarły bakterie gnilne za to, co robicie. Za to, że panoszycie się wsiowi szmaciarze i wszędzie was pełno - "młodych", "zdolnych" absolwentów "uniwersytetów niczego". To nie jest tak, jak wam się wydaje, że wolno. NIE WOLNO, bo każde działanie publiczne, zwłaszcza będące owocem niepośledniego talentu i prawdziwie twórczej inicjatywy, jest skarbem wspólnym - reprezentacją naszej plemiennej zdolności do globalnego równania w górę i tylko chamskie bydlę tego nie wie.
    A do "forumowiczów". którzy maja "odmienne" zdanie - ZAMKNĄĆ MORDY i do kamieniołomów, bure świnie i szkodniki.
  • Gość: kiki IP: *.play-internet.pl 02.04.11, 21:23
    mogliby ta kase przeznaczaczyc na kredyty a tak idzie na nowe logo. O i to mi sie podoba;p hahahaha Tylko w PL.
  • Gość: ylk IP: *.4web.pl 02.04.11, 12:08
    Nic nie idzie precz - przecież to nowe logo jest identyczne tylko ma pierdzielnięty gradient. Śmiech na sali takie "odświeżenie" marki ;P
  • Gość: pm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.11, 12:36
    a wszystkie te miliony na zmianę logo pójdą z opłat za prowadzenie konta. takze mojego. chyba czas na zmianę banku, na tańszy...
  • Gość: piekna333 IP: *.252.18.207.internetia.net.pl 02.04.11, 15:06
    Kurcze ludzi z pko zwolniaja a tu na reklame 3,3 mln zloty do jakiegos jedneko znalezli !!!!!!! To jest skandal!!!! Przeciez to jest panstwowa firma!!!!!!! Oplaty jak za zboze!!!! NALEZY WZIASC DO ODPOWIEDZIALNOSCI LUDZI ZA TE MARNOTRASTWO!!!!!!
  • Gość: wrc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.11, 11:41
    Przecież nie chodzi o nowe logo, tylko o pieniądze, którymi podzielą się ci złodzieje przy korycie.
  • Gość: srf IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.11, 14:59
    > To wstyd i HANBA. LOGO majace juz historie nieomal 100 letnia idzie precz. Wsz
    > yscy na swiecie chwala sie historia a w POLSCE sie wstydza. IDIOTA zawsze cos z
    > najdzie do roboty. LAPY PRECZ OD LOGO!!!!!!!!!!!

tak naprwdę to pko m jedno z najlepszych logotypow w historii tego kraju. na całym świecie szanuje się markę i logo - w polsce chyba nie, aczkolwiek zmiana będzie kosmetyczna. Co innego mnie martwi. To że nie podoba się młodym polakom. jeśli młody polak kieruje kształtem logo przy dokonywaniu wyboru kredytu to miej nas panie boże w opiece przed tym młodym pokoleniem lemingów które lezą do banku z lepszą obsługą i standardem nie zważając na warunki jakie ten bank oferuje
  • megasceptyk 02.04.11, 16:44
    to chyba najwłaściwsze określenie
    nie zapominając,
    że jest to Bank Państwowy
    jak Poczta Polska
    czyli niewydajne, pokomunistyczne ohydztwo
    służące do ukrywania kolesi na stołkach
    i wypompowywania pieniędzy z naszych podatków
    do prywatnych kieszeni kolesi.
    Fuj.
  • Gość: greg IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.04.11, 09:09
    żadne tam stuletnie obecne logo funkcjonuje od kilku lat.
    poprzednie było podobne bez koloru pomarańczowego.
  • asraz 02.04.11, 07:10
    Od lat korzystam z usług PKO BP i nie widzę powodu do zmiany logo.
    Należało usprawnić obsługę i wprowadzić, zmodyfikować produkty.
  • antekguma1 02.04.11, 09:44
    Nie ma się co dziwić to są naturalne www.tinyurl.pl?lAI38J0r
  • Gość: ws IP: 31.63.200.* 02.04.11, 10:40
    Nie widzisz powodów?To gdzie ty zyjesz?A wyprowadzenie forsy z firmy to nie powód?A zarobek "kolesiów" to nie powód?Naprawdę uważasz,że kilkaset tysięcy zł na zmianę wizerunku każdej placówki to własciwa kwota?To ile kosztuje stworzenie nowej?
  • Gość: s IP: *.static.maxnet.net.pl 02.04.11, 12:10
    a co ma zmiana logo do wyprowadzania kasy? zmiana loga, zwłaszcza tak nieduża, jest ogromnym marnotrastwem pieniędzy. jak bank chce przyciągać nowych klientów i zachować starych to niech poprawia jakość swoich usług i obsługi, a nie zmienia logo - bo to nic nie da poza zbędnymi wydatkami.
  • Gość: bambi7 IP: *.play-internet.pl 02.04.11, 13:13
    przecież te remonty ktoś musi zrobić - a przecież u nas zawsze wygrywa przetarg "ten najlepszy", no nie? tymbardziej, że za kilkaset tys. zl można w ramach remontu ściany pomalować nawet złotem

to jest tak samo jak z Pocztą Polską - tam też już zmieniają (lub zmienili) kolorystykę w ramach "nowoczesności"; przez takie marnotrawstwo jestem jak najbardziej ZA prywatyzacją molochów - niech zbijają na nas kasę Francuzi czy Niemcy, skoro nasi nie potrafią zarządzać własnymi pieniędzmi (może przy okazji będą tańsze usługi)
  • Gość: Volx IP: *.cable.smsnet.pl 02.04.11, 15:47
    niech się tym zajmie minister skarbu w rządzie TUSKA
  • Gość: s IP: *.static.maxnet.net.pl 02.04.11, 16:15
    masz rację :) teraz dopiero zrozumiałem wypowiedź na którą odpowiedziałem ;)
  • danielburg 02.04.11, 20:03
    Żałosny jesteś:/

Czasem mam wrażenie, że polaczki skandujące na wiecach ''Złodzieje'', ''Prywatyzacji mówimy nie!'' zwyczajnie nie pojmują istoty sprawy, jak zresztą niektórzy prezesi w zarządzaniu polskimi firmami-molochami...
  • astrum-on-line 02.04.11, 18:35
    Nie wyobrażam sobie co w zmianie wystroju placówki może kosztować pół miliona. To jest kpina.
    Na szczęście nie mam konta w tym banku, bo chyba by mnie trafiło, że pieniądze wyciągnięte ode mnie idą na durnowate reklamy i przerobienie skarbonki.
    Aha, konto zlikwidowaliśmy nie ze względu na stare logo tylko chamską obsługę, utrudnianie dostępu do korzystania z bankowości internetowej i pobieranie opłat za bzdety (opłata za upoważnienie współmałżonka do konta!).

Zresztą patrząc na banki zastanawiam się, kto im doradza. W ostatnich latach fajne logo Millennium zmieniło się w jakieś czerwone badziewie, BPH też jakiś mazy sobie sprawiło.

--
    matematycznie.blox.pl
    Blog, w którym różne zagadnienia matematyczne podawane są w prosty, przystępny i łatwy do zrozumienia sposób.
  • Gość: Tolo IP: *.toya.net.pl 02.04.11, 07:36
    Za prowadzenie konta nie płaci się przy miesięcznych wpływach MINIMUM 2000 zł! W przeciwnym razie opłata 6,90 zł/miesiąc. Co to więc za gadka o puszczaniu oka do najmłodszych klientów i porównywanie do mBanku?
  • Gość: lol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.11, 10:16
    Ponieważ wielu młodych i umiejących co nieco ludzi zarabia więcej niż 2000 zł.?
  • Gość: Mark IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.11, 10:26
    Gość portalu: lol napisał(a):

> Ponieważ wielu młodych i umiejących co nieco ludzi zarabia więcej niż 2000 zł.?

Pod warunkiem, że zapiszą się do peło.
  • Gość: sdf IP: *.tvk.torun.pl 02.04.11, 10:28
    ja nie należę do peło a mam 4600. Idz do szkoly lepiej a nie na forum siedzisz.
  • Gość: wrc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.11, 11:42
    I pewnie jesteś jednym z tych durniów od marketingu...
  • Gość: p. IP: *.pabianice.msk.pl 02.04.11, 10:29
    Myśl tak a dalej 2tys./miesiąc będzie dla Ciebie dużą kasą ;)
  • Gość: lynx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.11, 14:19
    Wyznawca "pozytywnego myślenia"?
  • Gość: p. IP: *.pabianice.msk.pl 02.04.11, 19:18
    Nie, praktycznego działania zamiast biadolenia i liczenia na znajomości czy partyjne obiecanki.
  • Gość: lol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.11, 11:26
    Oooo kolejny pisowski nieudacznik.
  • Gość: lynx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.11, 14:17
    Większość, niestety, nie zarabia, albo zarabia nieregularnie. A ci, którzy zarabiają, w każdej chwili mogą przestać zarabiać. Dlatego wolą otwierać konta w bankach, które nie stawiają takich warunków, a takich banków jest w Polsce mnóstwo.
  • flat-ower 02.04.11, 07:58
    To nie jest nowe logo tylko lifting starego. Wiele firm tak robi i unowoczesnia swoje logo - ostatnio Peugeot, dawniej Renault. Normalka. Co najgorsze to fakt iz PKO ma fatalne siedziby w terenie :stare budynki, klienci przyjmowani "na stojaka" jak na poczcie. O klimie mozna tylko pomarzyc. Mlody klient wejdzie raz i wyjdzie gdyz inne banki oferuja godniejsze warunki. No i te babcie i dziadkowie po emeryturki zapelniajacy sale bankowa..... Horror!!
  • Gość: jeszcze nie babcia IP: *.com.pl 02.04.11, 08:04
    "No i te babcie i dziadkowie po emeryturki zapelniajacy sale bankowa..... Horror!!"
    Mieć należy tylko nadzieję, że ty nie dożyjesz takiego horroru!
  • flat-ower 02.04.11, 08:56
    Nie dozyje , gdyz od wielu, wielu lat mam konto bankowe i platnosci - jak sie da - robie przelewem z kompa w domu . Polska jest na szarym koncu w Europie z iloscia kont bankowych. Fakt, ze ktos w Warszawie szpanuje z czterema kartami bankowymi nie rozklada sie na cale spoleczenstwo. Wiekszosc, niestety , woli swoje odstac w PKO BP !!!
  • Gość: Kat IP: *.globalconnect.pl 02.04.11, 11:42
    No proszę jaki nowoczesny! Co cię tak boli w ludziach starszych? Myślisz, że dzięki twoim tuskom stać ich na komputery? Pomijam już, że oni dorastali w innych czasach i nie mieli styczności z nowoczesnością. Zresztą, co ja będę idiocie tłumaczył. Podobnie jak kolega powyżej, też życzę ci śmierci. Przynosisz wstyd białej rasie.
  • Gość: lol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.11, 12:10
    Oooo jakiż okaz miłościwego katolika!
  • flat-ower 02.04.11, 18:52
    kat? Z pewnoscia katolik? Dziekuje za zyczenia rychlej smierci, jakie to katolickie. A PKO BP to badziewie przypominajace kase oszczednosciowa w Kazachstanie a nie bank !!!
  • Gość: Tolo IP: *.toya.net.pl 02.04.11, 08:00
    Jeśli bank wydaje miliony na kosmetyczną zmianę logo i płaci ponad 3 mln za reklamę lipnego konta, to znaczy że sam wie, ze ma kiepską ofertę i rozpaczliwie próbuje przyciągnąć uwagę takimi gadżetami (może jeszcze kasjerki nago, panie prezesie?). Niech zrobią konto rzeczywiście za darmo, a oprocentowanie na ROR 3% ponad inflację, to nie trzeba będzie zmieniać ani logo, ani wyrzucać milionów na oszukańcze reklamy.
  • flat-ower 02.04.11, 08:59
    A moze prezes szykuje sie do odejscia i tak na koniec , dla efektu chce wydac nascie mln ? A moze jak by tak policzyc rozne "prowizje" to by to sie na koniec oplacalo? Wiadomo, ze jak sie wydaje duzo kasy to i mozna cos skorzystac....
  • Gość: Lili IP: *.play-internet.pl 02.04.11, 11:49
    Nie tyle zła oferta, co chęć dogodzenia swoim kolegom, rodzinie, znajomym. Zlecenia na modernizację oddziałów, na PR, na druk nowych wizytówek trafią w ODPOWIEDNIE ręce.
  • alinaw1 02.04.11, 08:14
    Satyryk Majewski? Nie, mamy wartościowych satyryków i kabarecierzy, a ten to po prostu taki wygłupek na poziomie chłopców z miasta. Jeśli ktoś taki reklamuje bank z tradycjami, bank, który ma się kojarzyć ze stabilnością (powierzylibyście pieniądze idiocie?), to ja odpadam... Reklama idiotyczna, wychodzi z niej przekaz, że bank i jego pracownicy to banda głupków. Gaża dla pana M. to kolejna skandaliczna rzecz ale już pomijam. Lichwiarskie marżę, fatalna obsługa - od tego można zacząć lifting, a nie od tracenia miliony na zmianę loga (niby jest teraz poważniejsze, a przecież kampania swobodna i dla młodych....) i opłacania pseudosatyryka. Ma przyciągnąć młodych... Hm... Odejdą babcie i dziadkowie (ktoś tu napisał, że ich widok w banku to horror- mam nadzieję, że ten ktoś nie będzie babcią/dziadkiem), wielki bunt i odejście zapowiedziało (choćby w eterze PR 3) mnóstwo ludzi ze średniego pokolenia, których zarobki są z pewnością o wiele większe niż tych młodych, dla których idolem jest Majewski...
  • flat-ower 02.04.11, 09:02
    alinaw1 napisała:

>.. Hm... Odejdą babcie i dziadkowie (ktoś
    > tu napisał, że ich widok w banku to horror- mam nadzieję, że ten ktoś nie będzi
    > e babcią/dziadkiem),
    ja to napisalem i podtrzymuje. Nie ich widok to horror a widok tych ludzi w obskurnych klitkach PKO, tloczacych sie jak na poczcie to jest horror.
  • alinaw1 02.04.11, 14:20
    A ja na poczcie widzę 100 młodzieniaszków, którzy stoją w kolejce by odebrać paczkę zamówioną przez internet.... Młodość czy starość nie mają tu znaczenia. A swoją drogą -niejeden bank zazdrości PKO BP takich pieniędzy z emerytur! Wszak to ok. 70% wszystkich świadczeń tego typu w jednym banku!!!!
  • Gość: lynx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.11, 14:22
    Boszsze, skąd się biorą tacy ludzie?
  • Gość: Maciek IP: *.CNet.Gawex.PL 02.04.11, 09:22
    Ludzie, to jest jakaś granda, niech się tym ABW zajmie!!! 300-500 tysięcy za zmianę logo w KAŻDYM oddziale banku? Za kilka rysunków, neon itp.? Za to można kupić 100-metrowy lokal w małym mieście! Naprawdę my tyle za to zapłacimy? My, bo bank jest państwowy. Mam mały sklepi i duży neon (większy niż mają PKO BP) kosztował mnie jakieś 2-3 tysiące złotych - gdzie to 20-30 tysięcy, o których mowa w artykule? Rany, tam się marnuje setki milionów złotych naszych pieniędzy, niech się ktoś za to weźmie! Albo za dziennikarza, który to napisał. Ja bym chciał wiedzieć ile naprawdę to będzie kosztować i kto na tym zarobi - czy będzie uczciwy przetarg itd.
  • Gość: Bruno IP: *.toya.net.pl 02.04.11, 10:34
    wyborcza.biz/finanse/1,105684,9188861,Prezes_BZ_WBK__Bedzie_rebranding__Antonio_Banderas.html
    I jakoś krzyku nie ma...
  • Gość: Mark IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.11, 10:40
    BZ WBK jest prywatną firmą, natomiast PKO BP należy de facto do państwa...
  • pestalocci 02.04.11, 09:24
    Onego czasu pewna pani zaczęła swoje urzędowanie w PKO BP od dodania kropki nad symbolem banku, Oczywiście miliony poszły na to. Ile ta pani otrzymała wziątek za ten niewinny gest, nikt nie ustalił. Pewnie było tego tyle, że zamknęlo mordy niezadowolonym.

Teraz następny skok na kasę. Ile z tych setek milionów złotych pójdzie na łapówki?
    Nazwie się to "ekspertyzami", "analizami".
    Forsa trafi do krewnych i znajomych króliczka.

Dla mnie bank, to jest coś solidnego. Coś gdzie od lat Pan Bronek, zapytany, ile mam na koncie, bez zająknięcia potrafi wyrecytować tą kwotę, Pan Bronek nigdy nie poda tej kwoty inemu pytającemu. Bo nawzajem sobie ufamy.

Bank PKOBP zaczął zatrudniać gó...ażerię opętaną pragnieniem wystawienia szopki telewizyjnej. Stąd te debilne pomysły, zmiana logo, płacenia milionów cymbałom itd,
    Pomysł zatrudnienia jakiegoś cymbała reklamowanego jako "gwiazdę" uważam za dojście do dna
    przez zarząd Banku .

Przecież jest to nadal Bank Państwowy.

Nie widziałem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych o postępowaniu na reklamowanie PKOBP. Nie widziałem też ofert.
    Polecam to uwadze UZP .

Moim zadaniem jest chyba zawiadomienie Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Zrobię to
    Ponieważ Gazeta Wyborcza pierwsza powzięła informację o możliwości popełnienia przestępstwa niegospodarności i działania na szkodę spółki Skarbu Państwa, poczekam, aż dowiem się , że takie zawiadomienie zostało złożone. To nie może ujść bezkarnie.
  • Gość: Maciek IP: *.CNet.Gawex.PL 02.04.11, 12:41
    Hej, pestalocci - dokładnie tak samo myślę. Może zbierze się kilkadziesiąt osób normalnie myślących i napiszemy takie zawiadomienie? Ja dawno nie byłem taki zszokowany. Dwa miliony na Majewskiego, naprawdę, drobiazg, ale setki milionów na idiotyczne zmiany? Po pół miliona na lokal?!
  • aarvedui 02.04.11, 13:43
    agencje reklamowe są często wykorzystywane do prania kasy i wypłacania sobie lewych premii, gdyż ciężko ocenić wartość "artystyczną", którą oferują.
  • nurnii 02.04.11, 09:28

--
  • Gość: GęśIcka IP: *.icpnet.pl 02.04.11, 13:00
    Logo PKO jest jak sierp i młot - z tradycją komunistyczną...hahaha
  • Gość: bankowiec IP: 213.241.124.* 11.04.11, 18:48
    Ty, idioto, też jesteś komunistyczny. Tak jak komunistyczny papier toaletowy.
    Bank ma zarabiać
  • Gość: Gość IP: *.security.pl 02.04.11, 09:32
    Jak znam ten bank, to znowu ktoś założył jakąś spółeczkę, która musi na tym zarobić... a jak sprawa wyjdzie na jaw, to znowu ktoś wyleci na zbity pysk i będzie kolejna afera. W PKO BP zdarzały się takie sytuacje już wcześniej... :/
  • ubiquitousghost88 02.04.11, 09:57
  • Gość: Statystyka IP: *.xdsl.centertel.pl 02.04.11, 14:59
    PRLem to śmierdzi ta głupota wyrzucania wielu milionów w błoto. A logo jak logo - nie najgorsze i wszyscy je znają. Czy odświeżenie koloru puszki i kropki za taką kasę to nie śmierdzi nadużyciem?
    A może zatrudnicie bezrobotnych do malowania kropki i puszki - to bardziej efektowe niż efekciarski komik Majewski. i zmniejszy się bezrobocie
  • ubiquitousghost88 02.04.11, 21:54
    Gość portalu: Statystyka napisał(a):

> PRLem to śmierdzi ta głupota wyrzucania wielu milionów w błoto. A logo jak logo
    > - nie najgorsze i wszyscy je znają. Czy odświeżenie koloru puszki i kropki za
    > taką kasę to nie śmierdzi nadużyciem?
    > A może zatrudnicie bezrobotnych do malowania kropki i puszki - to bardziej e
    > fektowe niż efekciarski komik Majewski. i zmniejszy się bezrobocie
  • amelie2 02.04.11, 09:58
    To nie logo i nie błazen Majewski przyciągną klientów. Raczej dotychczasowi odejdą, niż nowi przyjdą. Bankowość internetową macie beznadziejną, karty kredytowe - lepiej nie mówić. Żadnych OKO i innych ułatwień, oprocentowanie ROR najgorsze i jeszcze marnowanie pieniędzy waszych klientów na bezsensowne wydatki. Tak to jest gdy państwową firmą zarządzają ludzie, których głownym atutem ma być lojalnoość czyli odwdzięczanie się partyjnym mocodawcom, a nie kompetencje, otwarty umysł i umiejętność analizowania firmy, rynku i wyciągania wniosków.
  • martinela1004 02.04.11, 10:11
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: lol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.11, 10:23
    Cóż... prezes chyba jest idiotą.

Majewski? Też mi zachęcenie. Zmiana logo? I na co ona komu? Niech uatrakcyjnią swoje produkty, unowocześnią wystrój i sposób obsługi klienta, a nie wydają horrendalne pieniądze na bzdury.
  • Gość: $ IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.04.11, 10:24
    Zarządzający PKO BP pieprzą o logo banku i wprowadzeniu nowych produktów finansowych a po cichu podnoszą oprocentowanie kredytu hipotecznego od maja o 0,25% :)
  • Gość: asdasd IP: *.tvk.torun.pl 02.04.11, 10:27
    z czego Ąckiemu muszą gażę wypłacić.
  • Gość: zorro IP: *.xdsl.centertel.pl 02.04.11, 10:24
    jagiełło daj lepiej szpitalom tą kase, a nie rób wstydu.... a najlepiej weź sie za normalną robote, razem z majewskim, łopata i 12 h/dobe kopanie rowów ....
  • Gość: Piotr IP: *.pabianice.msk.pl 02.04.11, 10:28
    Kogo obchodzi logo, lepiej niech poprawią ofertę bo obecna to dno i wodorosty.
  • klarak 02.04.11, 10:31
    to jest kuriozum: najlepsze polskie logo nieudolnie modyfikują, zamiast się zająć poziomem swojej bankowości internetowej i kolejkami w oddziałach! Miałam tam konto internetowe na firmę, z którego uciekłam przy pierwszej sposobności, tak było drętwe. Z oddziałem mam za to wątpliwą przyjemność, bo czasem załatwiam coś mamie, która ma tam konto. Zazwyczaj zajmuje mi to dwie godziny! Na pewno nie przez logo tracą klientów, bo młodzi lubią oldschool
  • Gość: tt IP: *.uddi.cable.virginmedia.com 02.04.11, 10:33
    rzeczywiscie nowe logo jest porywajace.kilku pedalow w bialych kolnierzykach wyrzuci kilkaset milionow w bloto. no , chyba ze i oni cos przy okazji zarobia
  • Gość: mp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.11, 12:43
    zweryfikowałeś osobiście ich orientację seksualną? a jakby kilku heteryków w białych kołnierzykach wywaliło kilka milionów na zmianę logo to byłoby lepiej?!
  • Gość: Mark IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.11, 10:35
    Bardzo się cieszę, że państwowa poniekąd firma wydaje setki miliony na kampanie z panem Majewskim czy lifting loga. Mam tylko nadzieję, że jak zmiany zamiast zysku przyniosą straty, to te straty pokryje zarząd banku z własnej kieszeni. Wiem naiwny jestem...
  • Gość: okoni IP: *.146.4.216.nat.umts.dynamic.eranet.pl 02.04.11, 10:39
    dobrze że podpisali nowe logo, w życiu bym nie poznał....
  • Gość: aZb IP: *.dynamic.chello.pl 02.04.11, 10:43
    to bank państwowy czyli należy do nas wszystkich.
  • Gość: Obiektywny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.11, 10:44
    Moje pierwsze konto w banku - PKO. Zamknięte w momencie ukończenia studiów.
    Nie pod wpływem podstarzałego logo ale ze względu na przyczyny dużo trudniejsze w naprawie, obiektywne:

1) KILOMTEROWE KOLEJKI do obsługi
    2) Grube szyby stawiające klienta w pozycji klęcząco leżącej, wymuszającej darcie się do obsługi
    3) Niezadowalająca ilość bankomatów
    4) Cholernie drogie konto
    5) Idiotyczne konto bankowe - jeśli mam ochotę coś podrapać to albo biorę udział w loterii, albo wołam psa.

To bank jest archaiczny a nie logo. Dodatkowo reklamówki telewizyjne - absolutnie wszystkie były beznadziejne.

To trochę jak malowanie wjazdu na śmietnik, licząc że sprzeda się go jako teren pod budowę domków jednorodzinnych.
  • Gość: programator IP: *.man.bydgoszcz.pl 02.04.11, 10:46
    to już trzecia zmiana logo, którą pamietam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka