Dodaj do ulubionych

Gdzie wziąć kredyt jeśli bank nam odmawia?

01.11.12, 22:28
Witam
Gdzie polecacie wziąć kredyt, jeśli bank odmawia nam udzielenia tegoż kredytu?
Edytor zaawansowany
  • koziorozka 02.11.12, 12:15
    Tu masz wątek pożyczek parabankowych, czyli na duży procent
    forum.gazeta.pl/forum/w,24,136467808,136467808,Kredyty_pozyczki_debet_na_koncie_konta_bankowe_.html
    --
    Zamość zadziwia
  • formalka 19.10.15, 23:00
    Pożyczka często równa się stres, nieprzespane noce, obawa, że pójdzie się na dno, gdy zwolnią Cię z pracy. Jeszcze nie poznałam w życiu swoim osoby, która by powiedziała, że kredyt gotówkowy, pożyczka czy jakakolwiek inna forma pożyczania pieniędzy była pozytywnym zjawiskiem. Ale jestem też świadoma tego, że są w życiu człowieka takie sytuacje, że trzeba się zapożyczyć w takim providencie na przykład. Bo nie ma od kogo pożyczyć, a kasa jest pilnie potrzebna (bo np. spowodowało się stłuczkę i trzeba pokryć koszty naprawy poszkodowanego, albo zepsuła się lodówka).
  • fajny-g-wiazdor 15.11.15, 20:44
    Rzeczywiście są takie sytuacje na już, jednak "Prowident" jest najdroższym parabankiem z uwagi na co tygodniowe raty nie każdego na nie stać. Dla zainteresowanych tanie pożyczki pozabankowe czytelnik znajdzie po kliknięciu na link w stopce, jest tam wiele banków do wglądu!
    --
    >Pozdrawiam
    >fajny-g-wiazdor
    Pożyczaj pieniądze
  • karol.karski 15.01.13, 13:30
    jeśli bank odmawia kredytu to ma pewnie powód.
    Można próbować u firm prywatnych lub skok, ale ten ostatni też weryfikuje w BIK.
    ---
    Szybki Kredyt
  • kamik2 17.01.13, 19:02
    Mam pytanie, może ktoś doradzi. Potrzebuję szybkiej pożyczki na kwotę około 6tyś. W tej chwili pracuję na umowę zlecenie. Wiem, że zwykłe banki dają pożyczki jeśli się pracuję na taką umowę, ale z tego co się orientuję i tak trzeba dostarczać zaświadczenia o zarobkach i trzeba mieć minimum rok pracy. Ja niestety nie posiadam takiego stażu, a pieniądze są mi bardzo potrzebne. Znalazłam ofertę takiej pożyczki w skoku, czy faktycznie dostanę ją tak szybko i bez problemu www.kasystefczyka.pl/klienci-indywidualni/pozyczki/plany-marzenia-pozyczka ? I czy mogę sobie właśnie określić, że chce konkretnie na 6tys., czy ustalone są jakieś konkretne kwoty?
    Zależy mi na czasie, bo pieniądze chcę przeznaczyć na studia, które zaczynają się od lutego.
  • Gość: koziorożka IP: *.dynamic.chello.pl 17.01.13, 19:47
    kamik, to jest forum o bankach, a nie o parabankach i innych instytucjach finansowych
    Tu poczytaj opinie i popytaj
    forum.gazeta.pl/forum/w,24,136467808,136467808,Kredyty_pozyczki_debet_na_koncie_konta_bankowe_.html
  • kamik2 17.01.13, 22:31
    Powiem szczerze, że szukałam po wątku, nawet nie zauważyłam, że to dział banki ;)
    Dzięki za link, poczytam :)
  • pogromca_kretynow 27.08.13, 11:47
    karol.karski napisał:

> jeśli bank odmawia kredytu to ma pewnie powód.
    > Można próbować u firm prywatnych lub skok, ale ten ostatni też weryfikuje w BIK
    > .

Jak ktos nie ma wiuarygodnosci kredytowej w banku to niuech nie bierze kredytu. Kredyt wziety u lichwiarzy nie rozwiaze zadnego problemu tylko spoteguje istniejace.

> ---
    > Szybki Kredyt

--
    Dopoki nie wynaleziono internetu, nie wiedzialem ze na swiecie jest tylu kretynow.
  • likechat 27.02.14, 10:11
    Polecam pożyczkę w Nobel Credit, są godni zaufania. Mają bardzo dogodne warunki spłaty i niskie oprocentowanie. Dodatkowo miła obsługa, która udziela pełnej informacji.
  • adamkoe 25.01.13, 20:14
    Pytanie czy tylko jeden bank odmówił czy wszystkie. Różne banki mają inne minimalne wymagania odnośnie dochodu, maksymalnej wysokości kredytu itp. Próbuj w innych bankach lub skonsultuj się z doradcą. Pomoże ci znaleźć odpowiedni bank lub doradzi jak podnieść zdolność kredytową (jeśli to jest powodem odmowy).
  • marecki_1 30.01.13, 21:19
    Jeśli banki odmawiają, pozostaje pożyczka pozabankowa.
    --
    Zapraszam do zapoznania się z ofertami Finanse osobiste
  • karol.karski 04.02.13, 15:07
    Jak bank odmawia kredytu to musi mieć jakiś powód. Można próbować w innym banku lub wnioskować o mniejszy kredyt. Ale jak mamy zły BIK to nie pożyczą nawet 1 grosza.

Wtedy zostaje tylko firma pożyczkowa choć i te zaczęły sprawdzać BIK, ale na szczęście nie wszystkie.

---
    Szybki Kredyt
  • Gość: grzegorz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.14, 08:02
    Student matematyki UW na specjalizjacni finanse , potrzbuję 5000 PLN , na pól roku , oddam 7000 pln po tym czasie , na własną działalność . Wyjaśnie o co chodzi , jesli sa Państwo zainteresowani . Miłego dnai .
  • ekspert_andrzej 05.02.13, 11:35
    Dlaczego Ci omawiał mamy w tym momencie wielką paletę ofert w całej Polsce.
    Banki w Polsce
    Możemy uzyskać darmową poradę.
    Lub skorzystać z wielu innych możliwości np kredytów gotówkowych, ale pozabankowych
  • krzysiek_n15 08.01.15, 17:44
    No właśnie, dlaczego?
    --
    www.PGNK.pl - agences de l'immobilier en pologne
  • Gość: Andrzejj IP: *.play-internet.pl 25.02.13, 15:59
    Warto złożyć zapytanie na Banki.FinanseFakty.pl mi odpowiedziano pozytywnie i doradzono bardzo szybko
  • silios 06.03.13, 10:38
    zalezy jaka kwota
  • hothotterviolett 11.03.13, 19:26
    Jeżeli bank odmawia kredytu, to nie należy go brać na siłę i na złodziejskich warunkach, a skupić się na zwiększaniu swoich stałych dochodów i zaoszczędzeniu potrzebnej kwoty.
    --
    hot - hotter - VIOLETT czyli cała prawda o mnie
  • Gość: profil IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.13, 08:10
    Czasem banki odmawiają nam udzielenia kredytu gotówkowego. Najczęściej jest to związane z naszą nie najlepszą historią kredytową i często powoduje frustrację u osób, które sądziły, że nic na sumieniu nie mają. Jak zatem wziąć kredyt, omijając sprawdzanie w BIK?
    ...czytaj dalej
  • Gość: gosc IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.10.14, 09:26
    po pierwsze uważaj jak pożyczasz, dobrze policz czy będzie Cię stać na spłatę (i ile), ja w tym temacie już mam duże doświadczenie i wiem, że czasem to ostatnia deska ratunku, jak już wiesz ile będziesz w stanie spłacić to sprawdź oferty na jakiś rankingach pożyczek online, ja korzystam z www.webpozyczki.pl
  • monika1150 24.06.15, 20:24
    Gdy bank odmawia udzielenia pożyczki, zostaje jeszcze możliwość pożyczki pozabankowej. Są to tzw. chwilówki. Można wziąć taką pożyczkę przez internet. batfinanse.pl/
  • Gość: Piotr IP: *.static.ip.netia.com.pl 12.08.15, 12:24
    Dla mnie osobiście lepszym rozwiązaniem jest pożyczka, jeśli chodzi o małe kwoty do 4/5 tysięcy. Sam brałem pożyczkę na lodówkę i kuchenkę, bo robiłem remont w mieszkaniu i okazało się, że stare sprzęty wymagają wymiany. Załatwiałem wszystko w Profi Credit, moja siostra mi podpowiedziała, bo też u nich ma pożyczkę, bardzo dobra współpraca, wszystko mi rozjaśnili, rozpisali, tak abym miał wszytko czarno na białym. Ja jestem zadowolony, bo mam raty wygodne do spłaty w każdym miesiącu.
  • Gość: zdecydowanie IP: *.pools.arcor-ip.net 20.03.13, 09:10
    wziąć sie do roboty i odgruzowac finasowe zycie z iluzji o szybkim odkuciu dlugow - czasochlonne,mozolne, ale pewne i stabilne:) polecam
  • Gość: młoda IP: *.centertel.pl 25.01.14, 10:51
    Jakiś żart... weźcie sie do pracy... Mnie kredyt jest potrzebny na rozwiniecie działalności gospodarczej. Prowadzimy ją z mężem 4 miesiące, faktura jest ladna, ale co z tego kiedy na samym początku zasłużyliśmy się chwilówkami zeby dalej żyć i prowadzić firmę... Mąż pracuj po 14 godzin dziennie... Prawie sie nie widujemy, ciągle myślimy o klopotach a ktoś napisał weźcie się do pracy... Żałosne nasz kraj nie pomaga swoim ludziom... W bankach tez nie ma szans na kredyt dopiero po roku prowadzenia działalności... Masakra a podatek trzeba odprowadzić... Nie zaplacisz , czyli nie oddasz ciezko zarobionych przez siebie pieniędzy to masz przestępstwo skarbowe.... Paranoja...
  • czuk1 08.09.17, 08:01
    Gość portalu: młoda napisał(a):
    > Jakiś żart... weźcie sie do pracy... Mnie kredyt jest potrzebny na rozwiniecie
    > działalności gospodarczej.
    Prowadzimy ją z mężem 4 miesiące, faktura jest ladn
    > a, ale co z tego kiedy na samym początku zasłużyliśmy się chwilówkami zeby dale
    > j żyć i prowadzić firmę...

To nie skorzystaliście z bezzwrotnej pomocy państwa na uruchomienie działalności gospodarczej ?
    Tu szczegóły ---- www.biznes-firma.pl/bezzwrotne-dotacje-na-rozpoczecie-dzialalnosci-gospodarczej/8963
  • Gość: gendel IP: *.dynamic.chello.pl 25.04.13, 23:21
    Przejrzyj sobie propozycje, jakie ma Skok Wołomin. Nie powinieneś mieć problemó z uzyskaniem pożyczki a i samą decyzję będziesz miał bardzo szybko. Oni nie mają tak skomplikowanych procedur jak banki.
  • Gość: italla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.13, 22:57
    Fajna opcja z tym skokiem wołomin. Moim zdaniem są to jedne z pewniejszych instytucji finansowych w Polsce, bo o ich problemach akurat nie słychać w przeciwieństwie do reszty. I raczej się nie mylę:)
  • Gość: kamyx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.13, 16:38
    Kilku moich znajomych wzięło wcześniej pożyczki w Skoku Wołomin i byli zadowoleni. Ze spłatą nie było problemów, z papierami tez wszystko było jak najbardziej ok.
  • frostyman 22.05.13, 16:13
    Ten skok z Wołomina ma bardzo dobrą opinię - ciekawe dlaczego? Czy rzeczywiście jest tak dobry, czy ma dobrą reklamę?
  • Gość: Adam IP: *.dynamic.chello.pl 22.05.13, 17:48
    frostyman napisał:
    > Ten skok z Wołomina ma bardzo dobrą opinię - ciekawe dlaczego? Czy rzeczywiście
    > jest tak dobry, czy ma dobrą reklamę?

Daje dobry procent na lokatach
    Poza tym ostatnio Skoki na wielu forach uprawiają marketing szeptany
  • mergil 02.08.13, 14:55
    Ostatnio sporo wątpliwości pojawiło się w związku z tym SKOKiem Wołomin. Sporo artykułów - nie wszystkie przychylne niestety.
  • samulowski 17.05.13, 12:43
    witam,
    jestem przedsiębiorcą prowadzącym mały biznes, niestety chwilowo utraciłem płynność finansową i potrzebuję pożyczki w wysokości 30 tysięcy złotych, żeby spłacić długi i wyjść na prostą. Niestety straty w ostatnim roku sprawiły, że bank odmawia mi kredytu, więc w grę wchodzą instytucje pozabankowe. Skok odpada, bo również weryfikują BIK, a mam tam trochę punktów. Na toruńskim forum kilka osób wspominało o możliwości wzięcia pożyczki w firmie Janvest. Na swojej stronie mają napisane, że udzielają pożyczek pod zastaw nieruchomości do wysokości 50% jej wartości, bezpiecznie, na umowę na pół roku z możliwością przedłużenia lub wczesniejszej spłaty. Mam swoje mieszkanie, które mógłbym zastawić. Forma zabezpieczenia: przewłaszczenie na zabezpieczenie lub hipoteka. Czy ktoś może mi doradzić, która forma jest lepsza?
  • Gość: klient Janvest IP: *.olsztyn.mm.pl 23.05.13, 13:38
    Kilka lat temu, kiedy mieszkałem w Toruniu miałem styczność z firmą janvest. Ja byłem w trochę innej sytuacji, potrzebowałem pieniędzy na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego, a że wcześniej brałem już kredyty na ten cel w bankach, to musiałem rozejrzeć się za stabilną instytucją parabankową, która mnie poratuje. Trafiłem na Janvest i nie żałuję tej decyzji. Pieniądze otrzymałem pod zastaw mieszkania, udzielają pozyczek do 50% wartości nieruchomości, na pół roku z możliwością wcześniejszej spłaty. Są solidną firmą z dobrym zabezpieczeniem i kiedy nie udało mi się spłacić w terminie zaproponowali przedłużenie umowy. Trzeba jednak pamiętać o jednym - uważnie przeczytać umowę, bo w niej jest wszystko czarno na białym zapisane - warunki, kary umowne itp. Dostaje się ją wcześniej do przejrzenia i przeczytania, więc nie ma tu żadnych kruczków, czy niejasności. Jeśli się jest odpowiedzialnym pożyczkobiorcą i spłaca wszystko w wyznaczonych terminach to nie ma się czego bać, ja polecam ich usługi.
  • www.cash-flow.com.pl 20.05.13, 18:11
    Czasami banki odmawiają nie z powodu braku zdloności tylko innych wewnętrznych kryteriów. A poza tym zdolność kredytowa to też względne pojęcie. W jednym banku wychodzi na 100 tys a w drugim na 200... Zapraszam do skorzystania z moich usług www.cash-flow.com.pl
    Bezpłatnie znajduję najlepsze rozwiązania kredtowe na rynku!!
  • boguslaw289 23.05.13, 10:19
    a może postaraj się o kredyt poza placówkami bankowymi, wśród moich znajomych którzy tez byli w takiej sytuacji co tym pomocną dłonią okazał się Skok Wołomin, mówili że indywidualnie podchodzą do klienta, to może i tobie pomogą
  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.13, 12:00
    Jeśli chodzi o pieniądze dla firm, np na założenie lub rozwój działalności to poelcam fundusze pożyczkowe, działają regionalnie w każdym województwie. I tak np w mazowieckim jest Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy.
  • kolider 25.05.13, 11:02
    Czasem banki odmawiają nam udzielenia kredytu gotówkowego. Najczęściej jest to związane z naszą nie najlepszą historią kredytową i często powoduje frustrację u osób, które sądziły, że nic na sumieniu nie mają. Jak zatem wziąć kredyt, omijając sprawdzanie w BIK?
    --
    Czujesz się zagubiony w gąszczu ofert bankowych?
    kredytyonline.hpu.pl
  • Gość: Xylka IP: *.olsztyn.mm.pl 04.07.13, 00:49
    Ja polecam poradę u profesjonalisty. Spotkałam w swoim życiu kobietę, która pomogła mi niesamowicie. Ogromna wiedza i pełen profesjonalizm! Polecam firmę eskafinanse!
  • Gość: Aśka IP: *.static.chello.pl 23.07.13, 13:14
    To, że bank odmawia Ci pożyczki, to jeszcze nie koniec świata. Są pewne alternatywy. Mam na mysli chociazby pozyczke za złoto - jesli masz w domu troche złota, możesz wziac pozyczke pod jego zastaw. Fajnie jest to, że nie musisz go sprzedawać - po spłacie zaciągniętej pozyczki, twoje złoto bez klopotu wraca do Ciebie. Sama czasem korzystam z tej opcji, bo w wielu bankach odmowili mi kredytu, a pieniadzy czasem potrzeba na juz :) Poczytaj na ten temat, w New Connectorze pisza o firmach, ktore sie tym zajmuja: www.newconnector.pl/iap-pozyczka-za-zloto-w-nowej-odslonie.
  • 0panpawlik 31.07.13, 15:26
    Na portalach usługowych ogłaszają się firmy, które dają pożyczki przy minimum formalności, bez bik itd.
  • 0panpawlik 05.08.13, 14:42
    Wybrałaś już coś czy coś konkretnego podpowiedzieć? Trochę się rozejrzałem na jednym portalu.
  • zgrabnaodnowa 02.09.13, 21:48
    Z banków co najwyżej może Getin poratować, jak się pójdzie do doradcy z opena. Na żaden inny już liczyć nie można. Fakt, z pożyczką będą się mogli naradzać dosyć długo, ale bank to bank. Bankowy Fundusz Gwarancyjny pilnuje banków i można wiedzieć, na czym się stoi.
  • zgrabnaodnowa 08.09.13, 21:03
    Ja bym jednak polecała wziąć kredyt jakikolwiek w instytucji, która nazywa się Bank. Może warto jednak pochodzić po instytucjach, coś jak open finance czy inny i popytać się - oni chcąc sprzedaż może mogą coś pomóc.
  • Gość: czytelnik IP: *.free.aero2.net.pl 16.10.13, 12:59
    Zgłoś się do doradcy... oni maja swoje sposoby i dojścia do kilku...dziesięciu banków jednocześnie i z pewnością dobiorą lepszą opcję; najlepszą i najkorzystniejszą... dla Ciebie. Mogę polecić :)
  • Gość: Damian IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.13, 13:12
    Witam potrzebuję pilnie pożyczki w wysokości 3500 pln na zakup samochodu osobowego banki nie chcą udzielić mi pożyczki gdyż pracuje na umowę zlecenie przy czym nie mam określonego stałego dochodu tylko stawkę godzinową. Dodam iż niedawno ukończyłem szkołę i nie mam długiego stażu pracy. Licze na pomoc z waszej strony tel- 725 372 771

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka