IP: *.dynamic.chello.pl 05.12.12, 18:12
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Edytor zaawansowany
  • masqara 05.12.12, 18:12
    ile dajecie ?
  • kiliusz 05.12.12, 19:01
    Nie ma sensu zawracać sobie głowę takimi rzeczami. Lepiej iść do normalnej pracy.
    --
    Jak oszczędzać? Stop niepotrzebnym wydatkom!
    toniepotrzebne.pl
  • agnieszkaaaaax 05.12.12, 19:43
    a ja z kolei polecam zarabianie w systemie inwestycyjnym profit clicking - system nalicza procenty od zainwestowanej kwoty - 2 % dziennie, 1% w weekendy , to jak w banku tylko na duży procent - ja tak zarabiam od maja 2012, inwestując male kwoty np. jednorazowo 400 zł, ogromnych pieniedzy sie nie zarobi ale zawsze jakos mozna pomnozyc oszczednosci

wiecej info na:

zarabiaj-kase.ucoz.pl/
  • kiliusz 06.12.12, 17:02
    To chyba jakaś ściema :P Na tym to ma zarobić właściciel, a nie ludzie...
    --
    Jak oszczędzać? Stop niepotrzebnym wydatkom!
    toniepotrzebne.pl
  • ala166.gf 14.03.18, 13:02
    Ja jestem już w 26 panelach ankietowych. Ciągle szukam nowych i wypłacalnych paneli. Z tego co mogłabym polecić to:

MYIYO - W myiyo nie zawsze przychodzą informacje na meila, że jest ankieta do wypełnienia. Trzeba się zalogować i na swoim koncie popatrzeć czy coś jest do wypełnienia.
    www.myiyo.com/?ref=312757325

OPINIE.PL – tu jest więcej płatne za ankietę, ale ankiet nie jest tak wiele w miesiącu. Za zaproszenie następnej osoby dostaje się 20% z tego co ta osoba zarabia
    rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76278213

GREENPANTHERA – tu jest bardzo dużo ankiet, nie zawsze do wszystkich się można zakwalifikować, ale warto, bo się fajnie zbiera pieniądze. Jeden z moich ulubionych paneli
    greenpanthera.com/pl/?rf=fe6155492ef72

REAKTOR OPINII – Ankiet jest wiele, ale mniejszej wartości niż w opinie.pl
    reaktoropinii.pl/ref/bi6bb

BADANIE OPINII – Też często ankiety są.
    panel.badanie-opinii.pl/user/recommend/token/a93caea5fcfc592edafa64951ac2b20d4dd29c91/

GLOBAL TEST MARKET – Ankiet otrzymuję codziennie około 3-4, czasem na 1 się nie zakwalifikuję, ale wtedy przyznają ileś losów do losowania nagród
    www.globaltestmarket.com/logout.php

TOLUNA – stąd też mam dużo ankiet. Jedne mniej płatne, drugie więcej.
    pl.toluna.com/referral/Kala1586

SW PANEL - Tu jest mało ankiet, czasem 2. Można zarobić około 1 zł do 2 zł, ale za parę minut. Na niektórych panelach oferują 2 zł za około 20 - 30 minut, tak że tu warto zbierać pomalutku punkty. To są pkt z students point, bo oznaczone social points to dla takich osób, które w rankingu chcą wygrać nagrody. Nagród jest niewiele, więc dla mnie nie ma sensu się bawić w to
    swpanel.pl/rejestracja?ref=197428

ASKGFK - tu się zbiera punkty i wymienia na nagrody rzeczowe. Jakiś czas temu dostałam od nich listem poleconym doładowanie 50 zł do play - działa, więc wiarygodne www.askgfk.pl/index.php?id=7&no_cache=1

CASHBACKRABAT – j eżeli Pan/i robi zakupy przez internet m.in. w Smyku, Empiku, 5.10.15., aliexpress, bartek, black red white, czy inne sklepy (a jest ich bardzo dużo) to zamawiając coś otrzyma Pani zwrot za zakupy. Najczęściej od 1 procenta do 10 procent. Może i nie za wiele, ale zawsze się uzbiera w ciągu roku. Poza tym też tam mają zarabianie przez klikanie w reklamy po 4 grosze za każdą reklamę i można opinie wystawiać po zakupach o danym sklepie, no i ankiety też są. www.cashbackrabat.pl/u/711255

EKSPERT STREETCOM – to konto do testowania produktów, też są krótkie ankiety, żeby się dostać do kampanii i wypróbować jakiś produkt.
    ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/ea08a89b0ae1fb9f09f9e4ed69f4bd2e

DEMANDO –Bardzo proste, nieskomplikowane (jak się czasem zdarza w innych panelach) ankiety. Można też sobie fajne pieniądze zarobić
    panel.demando.pl/user/recommend/token/a93caea5fcfc592edafa64951ac2b20d4dd29c91/

HINTWAVE - tu na razie rozpoczynam przygodę z ankietami, ale też mogę polecić, bo ankiety są proste i pieniądze też fajne
    hintwave.com/site/index?token=c77b8761-b48a-4577-bc2e-842437b8f24c

Jak ktoś chce to zapraszam na facebooka:
    www.facebook.com/Zarabianie-online-ankiety-p%C5%82atne-klikanie-w-reklamy-testowanie-produkt%C3%B3w-560855650939562/?hc_ref=ARQX6ocDJB9yoHebIB2oR7VaCPGdCU-IiEW_I83HmU9GGIUTdVAEvbziFfXgopa1tr4

Tutaj opisuję panele ankietowe i wklejam potwierdzenia otrzymanych nagród rzeczowych i pieniężnych otrzymanych na rachunek bankowy lub Pay pal.
    Zapraszam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka