Dodaj do ulubionych

alior sync?

28.01.13, 10:22
w którym banku opłaca sie obecnie założyć konto internetowe, żeby:
1. wypłacać za darmo z wszystkich bankomatów
2. nie płacić za prowadzenie i kartę debetową
3. bez konieczności minimalnej wpłaty co miesiąc
4. zatwierdzanie transakcji było poprzez kod sms

Wychodzi mi, że chyba w alior sync mam to wszystko, ale może macie jeszcze inne propozycje? Chcę odejść z mbanku i szukam alternatywy
Edytor zaawansowany
  • Gość: anonim IP: *.multimo.pl 28.01.13, 17:44
    to właściwie jedyna taka oferta. są inne banki, ale wymagają dodatkowych ruchów, np. zapłaty 200pln karta za zakupy w sklepie itp.
    wiele osób twierdzi, iż sync wprowadzi jakąś opłatę, ale dzisiaj konto zakłada się równie szybko, co likwiduje... ;)
  • arlenaa 29.01.13, 08:03
    a czy ktoś ma dośw. z tym bankiem za granicą? Wypłaty z bankomatu za granica bez problemu? Przyjmują kartę w hotelach itp.? Jaka jest prowizja za wypłaty z bankomatu poza granicami Polski? W mbanku były 2 lata temu wyjątkowo korzystne... nie wiem jak tu, żadnych problemów z przyjmowaniem visy elektron też nie miałam, tylko te opłaty w mbanku mnie dołują
  • dar-ful 29.01.13, 10:05
    W bankomatach za granicą od każdej transakcji 10 zł w koncie PLN, 5 zł dla konta walutowego
    Jeśli chodzi o wypłatę w kasie banku, innej instytucji za
    granicą od każdej transakcji 10 zł w PLN i 5 zł w przypadku posiadania konta walutowego.

--
    O finansach przystępnie,zapraszam do polubienia !

www.facebook.com/Open-Bankier
  • marek_kredytowy 22.08.13, 09:21
    Ja mam Alior Sync i zadowolony jestem :)
    Nigdy nie było żadnego problemu z pomocą czy też z obsługą konta.
    --
    Forum konta bankowe
  • Gość: anonim IP: *.multimo.pl 29.01.13, 15:43
    jeżeli chcesz bezproblemowo płacić karta za granica, np. w hotelach, radze jednak załatwić sobie embosowaną (wypukłą) kartę, ale kredytową.
    jak będziesz często jej używała, nie poniesiesz kosztu jej używania. problemem mogą być przeliczniki, ale w necie, jak poszperasz, znajdziesz najlepsze tego typu karty w kontekście kursów walutowych.
  • Gość: zbigo IP: 93.154.137.* 10.08.13, 16:55
    Alior sync nie pobiera prowizji za wypłaty kartą z bankomatów w Polsce i za granicą oraz za transakcje kartą w sklepach. Pojawiają się tylko koszty przewalutowania np. z pln na euro. Można je pominąć zakładając do konta głównego konto w euro, zresztą sam przeczytaj na forum opinie o alior sync i opis tego konta.
  • Gość: Rafaela IP: *.ip176.fastwebnet.it 23.08.13, 19:56
    wg kilku niezależnych rankingów portali finansowych, w tym roku na czele plasuje się Alior Sync ze swoim darmowym ekontem internetowym, rzeczywiście bez warunków i wszystko za darmo.

Inne banki, które oferują rachunki za darmo: BZ WBK, Nordea Bank, Inteligo...
  • kolider 24.08.13, 13:32
    Jak wybrać najlepsze dla nas konto bankowe?
    O wyborze oferty konta bankowego rzadko decydujemy się na podstawie porównania ofert. Znacznie częściej jest to wynik np. polecenia przez kogoś bliskiego. Ostrzegamy jednak, że konto dobre dla jednej osoby może być bardzo niekorzystne dla kogoś innego. W skrajnych przypadkach za niedopasowany rachunek możemy przepłacać nawet 200 zł rocznie...
    --
    Czujesz się zagubiony w gąszczu ofert bankowych?
    kredytyonline.hpu.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.