Dodaj do ulubionych

Jaki najlepszy i najtańszy kredyt gotówkowy ?

IP: 82.160.252.* 10.06.13, 11:21
Wpisujcie gdzie są najlepsze oraz najtańsze kredyty gotówkowe . W którym banku i w miarę na dobrych warunkach mozna dostać pożyczke ? Jakie macie doświadczenia.

przymierzam się do kredytu gotówkowego na 10 tys zł.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Paweł76 IP: *.dynamic.chello.pl 10.06.13, 15:15
    Witaj Olu,

na jaki okres ten kredyt gotówkowy? z ubezpieczeniem czy bez? w ratach równych czy malejących? - możesz sama skorzystać z porównywarki kredytów gotówkowych lub przeanalizuj oferty banków albo skontaktuj się z doradcami finansowymi (Expander ma w swojej ofercie kredyty gotówkowe). Możesz także skorzystać z pożyczek społecznościowych.
    Wybór należy do Ciebie. Powodzenia
  • Gość: pamietaj IP: 95.178.0.* 14.07.13, 15:06
    tzw. porównywarki najczęściej to służą do nabijania kabsy właścicielom stron,

pojawiają się tam pseudo rankingi z odwołaniami do stron bankowych, takie odwołanie zawiera id partnera (strony) i ten kasuje złotówki za przekierowanie
  • 18.02.14, 17:28
    Najlepiej skorzystać z porównywarki kredytów i wybrać najkorzystniejszy.
    Sam w ten sposób szukałem.

Sprawdź:

kontakredyty.ekstrafinanse.pl/kredyty_gotowkowe
  • 22.08.14, 13:41
    Fakt, warto poszukać wyszukiwarek, porównywarek kredytów lub iść do odpowiednich instytucji np. pkbroker.pl/.
    Pozdrawiam
  • 14.09.14, 22:49
    Alior Bank ma chyba jedne z lepszych ofert kredytowych :)
    --
    Pozdrawiam!
    www.arslege.pl/maklers/
  • 24.10.15, 19:20
    mam coś dla Ciebie:
    www.lokacyjny.pl/?p=1481
    oprocentowanie tylko 2%
  • 10.06.13, 18:50
    Zależy, co jest dobre dla kogo. Skorzystaj z jakiejś dobrej porównywarki internetowej.
    --
    Czujesz się zagubiony w gąszczu ofert bankowych?
    kredytyonline.hpu.pl
  • 24.06.13, 07:52
    RRSO. Kiedy droższy kredyt jest tańszy?
    Rzeczywiste oprocentowanie kredytu ma ułatwiać wybór najkorzystniejszej oferty kredytowej. Z doświadczeń doradców finansowych wynika jednak, że większość klientów nie korzysta z RRSO, gdyż nie rozumieją co pokazuje. Nieufność wobec tej wartości wzmagają dodatkowo sytuacje gdy okazuje się, że kredyt z wyższą sumą kosztów ma niższe RRSO...
    --
    kredytyonline.hpu.pl
  • Gość: doradca IP: *.wroclaw.vectranet.pl 10.06.13, 22:56
    to zależy na jaki okres chcesz wziąć ten kredyt? z ubez czy bez
  • Gość: Kalina IP: *.umcs.akademiki.lublin.pl 11.06.13, 12:31
    Invest Bank ma jedne z najniższych oprocentowań, jeśli chodzi o pożyczki dla klienta własnego, jak i zewnętrznego.
    Aktualnie mają fajną promocję związaną z Kredytem Plusem, bo każdy kredytobiorca, który weźmie więcej niż 5 tys. może wygrać w organizowanym przez nich konursie albo smartfona, albo iPada :) Tu są szczegóły: www.investbank.pl/Konkurs_Ipad,5274/index.html
    A co do wyliczeń, to pokaże Ci Kredyt Plus na przykłądzie pozyczki 8 tys. złotych na 12 rat. Całkowity koszt kredytu to 711,28 zł, bez prowizji, a oprocentowanie rzeczywiste to 17,23% :)
  • 12.06.13, 21:36
    Witam, obecnie najlepsze oprocentowanie na rynku to 8,9 np BNP Paribas reklamuje się takim, prosze zapytac o ofertę.
  • Gość: Bartosz IP: *.home.aster.pl 14.06.13, 14:00
    polecam Ci stronę www.proferto.pl .Wypełniasz "wniosek", który idzie do doradców bankowych. Oni w ciągu 3 dni przygotowują dla Ciebie spersonalizowane oferty kredytu, "walczą" o Twój kredyt. Dostajesz po 3 dniach na maila oferty i dopiero jak jakąś zaakceptujesz to Bank dostaje Twoje dane osobowe i kontaktowe. Dzwoni do Ciebie doradca i umawia się na podpisanie Umowy
  • Gość: alima43 IP: *.opera-mini.net 15.06.13, 22:12
    najpopularniejszy kredyt gotówkowy z największą liczbą wniosków na zakupach grupowych z TOP 10
    kredyt gotówkowy 1 z TOP 10 na zakupach grupowych
  • Gość: Florentyn IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 26.06.13, 09:41
    Jak dla mnie najlepszy kredyt mają w mBanku i Aliorze. www.finansowysupermarket.pl/kredyty-konsumpcyjne/kredyty-gotowkowe sobie ich oferty i na tle innych banków są bardzo konkurencyjne...
  • Gość: drobny druk IP: 95.178.0.* 14.07.13, 15:01
    kpisz czy o drogę pytasz?
    alior w swojej promocji: "pożyczaj najtaniej" w przykładzie podaje RSSO ponad 25% :))))
    nie patrz na odsetki, tylko na RSSO

Definicja Lichwy za wikipedią:
    W Polsce międzywojennej oprocentowanie pożyczki powyżej 10% określano jako lichwiarstwo.
    W wielu systemach prawnych lichwa jest zakazana, zaś wysokość odsetek maksymalnych określona ustawowo. Również w Polsce − wysokość odsetek maksymalnych Ustawa o kredycie konsumenckim z dnia 20 lipca 2001 r. (Dz.U. nr 100 poz. 1081)[6] określa na czterokrotność stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego. Jednak instytucje finansowe mogą legalnie zawyżać koszty pożyczek i kredytów poprzez obciążanie klienta dodatkowymi kosztami pozaodsetkowymi, np. prowizją przygotowawczą, marżą lub opłatą za ustanowienie zabezpieczenia. Niekiedy te koszty mogą spowodować, że stopa rzeczywista pożyczki znacznie przekroczy czterokrotność stopy lombardowej NBP co jest szczególnie często spotykane w ofertach instytucji parabankowych przy udzielaniu tzw. „chwilówek”.

obecnie kredyt lombardowy to 4%, czyli próg to 16%.
  • Gość: nadal IP: *.182.212.137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.07.13, 16:11
    pozyczka aliora jest bardzo spoko, a jeśli gdzies bys znalazl nizsza rate i pojdziesz z tym do aliora to pierwotna rata będzie obnizona:)
  • Gość: Aga IP: *.ambit24.net 28.10.13, 14:09
    chyba chodzi Co o RRSO...
  • 26.06.13, 17:27
    Na money.pl czasem dobry ranking znajdziesz, dobra podstawa do dalszego szukania samemu ;)
    --
    www.forigami.pl
  • Gość: hela65 IP: *.cli.nitronet.pl 28.06.13, 11:12
    Ja skorzystałam ostatnio z mini ratki remontowej w PKO. Dostałam zniżkę na produkty cersanit, barlinek, porta drzwi. Pozyczke u nich tez mozna wziasc na dowolny cel. Jest niskie oprocentowanie i obnizona stawka prowizyjna.
  • 02.07.13, 13:08
    Pożyczki gotówkowe zwykle służą nam do szybkiego uzyskania pieniędzy potrzebnych do zaspokojenia różnego rodzaju potrzeb. Mogą nimi być np. zakup nowego telewizora czy sprzętu gospodarstwa domowego. Kwoty takich pożyczek z reguły nie są więc bardzo wysokie i wynoszą kilkaset lub kilka tysięcy złotych.
    Najtańszą pożyczkę gotówkową na kwotę 15 000 zł oferuje PKO BP. W czołówce znalazły się również Bank Pocztowy i Citi Handlowy. Zwracamy uwagę, że warto poświęcić nieco czasu na porównanie ofert. Koszt najdroższej jest bowiem aż o 6 500 zł wyższy niż najtańszej.
    --
    kredytyonline.hpu.pl
  • Gość: elena80 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.13, 18:55
    Ja tam wziełam w PKO mini ratke. Niska rata i obnizone oprocentowanie.Pozyczke u nich wzielam na remont łazienki. W dodatku maja w ramach tej pozyczki znizki na produkty barlinek,porta drzwi i cersanit.
  • 26.07.13, 14:17
    Czy ta zniżka na produkty Barlinka jest aktualna? I ile wynosi? Jestem ciekaw bo Barlinek ma bardzo dobre panele drewniane może skusiłbym się na remont w sypialni.
  • Gość: Bajlando IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.13, 12:44
    Ja polecam wszystkim stronę kredyty gotówkowe, bardzo dobre porównanie kredytów
  • 19.08.13, 19:07
    Najlepszy Bank jaki oferuje kredyty to obecnie Alior Bank.
    Pozwalam sobie na taką opinię ponieważ sam niedawno konsolidowałem kredyty z innych banków i naprawdę rata niższa i mogłem dobrać pieniądze. Mają najniższe oprocentowanie i atrakcyjne warunki ubezpieczenia w niskich stawkach.

Wystarczy złożyć wniosek przez internet a sami się skontaktują. Naprawdę miła i szybka obsługa.
    Czy to ma być konsolidacja, czy po prostu zwykły kredyt wszystko załatwiają bez problemów i błyskawicznie.

Warto też odwiedzić mBank, ostatnio wzięli się za siebie i oferują podobne warunki jak Alior, może komuś bardziej odpowiadać propozycja mBanku.

Sprawdźcie sami, wniosek nic nie kosztuje a mi to ustabilizowało moje finanse.

e-bankpolecam.blogspot.com/p/oferty-kredytowe.html
  • Gość: anonim IP: *.multimo.pl 20.08.13, 13:27
    ale naganiaczy, nagonię i ja - ostatnio bylem z bratem w banku pekao sa i dostaliśmy kredyt na 9,9%. fakt, iż to było ponad 30 tys pln, ale procek fajny. oczywiscie dowalono nam ubezpieczenie, ale zgodnie z umowa, zrezygnowaliśmy z niego i dostaliśmy gołe 9,9%.
    i nie bierzcie żadnych ubezpieczeń, jak chcesz (a jesteś w miarę ładna), aby ktoś wydymał ciebie za twoje pieniądze w d**ę, to daj znać, zrobię to taniej!
    pamiętajcie tez iz sławetne 8,9% w bnp to kredyt na dość wysoka kwotę, a i w rzeczywistości przyznawalność jest nie najlepsza... (dlaczego tam nam odmówiono,a w pekao sa dostaliśmy?)
  • 17.12.13, 11:25
    No ciekawe - tez tak myślę
  • 24.08.13, 13:35
    Nie czytając umów bankowych możesz dużo stracić!
    Bankowe umowy i regulaminy są długie i skomplikowane więc ich nie czytamy. Ostrzegamy, że w ten sposób narażamy się na niepotrzebne koszty lub problemy. Dotyczy to zwłaszcza dokumentów podpisywanych przy zaciąganiu kredytów. Nie należy też zapominać, że jeśli podpiszemy niekorzystną umowę kredytową, to możemy od niej odstąpić...
    --
    kredytyonline.hpu.pl
  • Gość: Tomek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.13, 11:52
    Jeszcze przez kilka dni obowiązują warunki promocyjne na kredyt gotówkowy w Deutsche Banku czy Alior Banku. Więcej o sierpniowych promocjach kredytów gotówkowych.

Zachęcam do samodzielnego zapoznania się z aktualnymi ofertami banków znajdującymi się w serwisie,a także regulaminami promocji.
  • 05.09.13, 12:43
    Ofertę kredytów gotówkowych dobiera się indywidualnie do profilu klienta.
    W przypadku dalszego zainteresowania tematem proszę o kontakt na prywatny e-mail - bankowosc.finanse@gazeta.pl. Jestem pracownikiem kancelarii prawno-bankowej. Z przyjemnością doradzę w doborze takiego kredytu. Pozdrawiam;)
  • Gość: Katarzyna B. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.13, 13:01
    Witam serdecznie.
    Jestem pracownikiem Banku PeKaO S.A. Posiadamy ofertę limitowaną przeznaczoną dla nowych klientów. Do końca września 2013r., przy kredycie gotówkowym prowizja wynosi 0%. Mogę wyliczyć Pani zdolność kredytową.
    Z poważaniem - Katarzyna Bocian.
  • Gość: marharita IP: *.pocztowy.pl 26.09.13, 14:02
    niestety przekonałam się na własnej skórze, że samo oprocentowanie zupełnie nie odzwierciedla rzeczywistego kosztu kredytu... wzięłam kredyt w Eurobanku na 8,9%, ale dodatkowe koszty, czyli ubezpieczenie i prowizja sprawiły, że rata wcale nie była tak niska, jak sądziłam na podstawie niskiego oprocentowania. muszę przyznać, że trochę głupio się wkopałam w ten kredyt, ale doskonale wiecie jak to jest, kiedy potrzebujesz gotówki na gwałt. całe szczęście udało mi się wybrnąć z tego kredytu przez konsolidację w innym banku. kredyt, który wzięłam spłacając tamten miał wyższe oprocentowanie bo 9,99, ale inne koszty były znacznie niższe, więc rata spadła mi o 100 zł (dla mnie to jednak sporo), a w Euro ubiegam się jeszcze o zwrot kosztów ubezpieczenia. Miałam szczęście głupiego, że udało mi się z tego wybrnąć, bo w sumie nie myślałam o konsolidacji, ale jak byłam u siebie na poczcie w oko rzucił mi się plakat Pocztowego "zmniejsz swoją ratę", czy jakoś tam. Podeszłam z ciekawości, do babeczki, co siedziała za biurkiem i kurdę opłaciło się. Także ja ze swojej strony polecam nie patrzeć tylko na oprocentowanie, ale na wysokość raty. A z racji, że babka w Pocztowym mega mi pomogła, ze swojej strony polecam ten bank.
  • Gość: killer24285657896 IP: *.multimo.pl 07.11.13, 12:25
    marharita, jak piszesz z pracy, to ip chciał zmieniaj. bank pocztowy to taka sama lichwa, jak euro bank. niedawno będąc na poczcie wziąłem do domu ulotkę banku pocztowego z oferta kredytowa. tylko debil weźmie tam kredyt. oprocentowanie wyjściowe to 32% - tyle mi wyszło. także spadaj spamerko!
  • Gość: w aliorze IP: *.dynamic.chello.pl 27.09.13, 20:41
    Mam pytanie czy ktoś ma kredyt gotówkowy w Alior Banku i korzystał z tej gwarancji najniższej raty? Jak to wygląda w praktyce?
  • Gość: piotras IP: 193.26.131.* 20.12.13, 00:55
    Wg mnie aktualnie najtanszą oferte na kredyt ma bnp paribas , nawet ubezpieczenie nie jest u nich obowiazkowe.
  • Gość: Ernest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.13, 10:47
    Ja ostatnio potrzebowałem szybko kredytu , byłem w kilku bankach i oferty były bardzo podobne .(ALIOR, GETIN , BPH ).Zdecydowałem się docelowo w BPH, bo oferta była troche lepsza i zostałem o wszystkich poinformowany bardzo zrozumiale.Panie w placówce ( dokładnie 1-ego MAJA ), nie traktują Cie jak zdobycz gdzie za wszelką ceną chcą Ci wcisnąc kredyt , tylko wszystko z wyczuciem i kultura .Równe babki :) Polecam .
  • Gość: dotcom IP: *.204.103.48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.10.13, 16:52
    Z doświadczenia mogę polecić Aliora. Dobre warunki kredytowania i równie dobra i miła obsługa ;)
  • Gość: robinhood IP: *.rdnet.pl 15.10.13, 14:14
    każdy Bank posiada inną ofertę. W danym momencie w różnych bankach są inne promocje, które ciężko na bieżąco śledzić. Proponuję umówić się z doradcą AXILIUM Finanse lub z inną firmą, która bezpłatnie doradzi, gdzie najtaniej.
  • Gość: monshj IP: *.elcuk.pl 22.10.13, 12:19
    Zawsze aktualne kredyty gotówkowe znajdziesz na www.kredyty-gotowkowe.portal-bankowy.pl oraz na www.nasze-finanse.org/kredyty-gotowkowe/
  • Gość: Gość IP: *.ip.netia.com.pl 24.10.13, 15:14
    Zapraszam do odwiedzenia strony tego banku. Sama brałam tam pożyczkę i muszę przyznać, że jestem zadowolona. Miła obsługa, w miarę przystępne raty
  • 27.10.13, 14:52
    Przemyśl kredyt gotówkowy w DB. Ja tam brałam www.deutschebank.pl/klienci-indywidualni/kredyty-i-pozyczki/db-kredyt-gotowkowy.html
    Nadal spłacam, i nie powiem złego słowa o tym kredycie. Wszystko ok
  • Gość: rex IP: *.dynamic.chello.pl 10.12.13, 23:19
    Jeden z lepszych pozyczek można w skarabeuszu dostac, bardzo pozytywne warunki :)
  • 17.04.14, 14:37
    Najlepiej pożycz od rodziny lub zostań listonoszem - słyszałem o takim, który obrobił cała dzielnicę i zgarnął jakieś 300 000 zł . Taba tsssssss
  • 16.06.14, 18:23
    Ja wzięłam kredyt w SKOK Wołomin jestem bardzo zadowolona wystarczy wypisać w ich oddziale oświadczenie o dochodach oni sobie sami je potwierdzają i już. Spłacam go prawie dwa lata i szczerze polecam :)
  • Gość: Maciek IP: *.dynamic.chello.pl 03.11.13, 19:01
    Tu jest dokładny ranking kilkudziesięciu banków
    moneyplan.pl/
  • 04.12.13, 20:37
    LUDZIE NIE ZAPOMINAJCIE O BANKACH SPÓŁDZIELCZYCH.
    Mają bardziej elastyczne podejście do klienta
    W telewizji mieli reklamę "TU SĄ LUDZIE NIE SYSTEMY"
    obecnie mają bardzo tani kredyt gotówkowy, z oprocentowaniem 7,75, prowizja 1,75, bez zadnych ubezpieczeń.
    sprawdzcie sami www.bsskierniewice.pl

Warszawa tel. 22/6630544 lub 46
  • Gość: Damian IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 05.12.13, 19:32
    witajcie. tak bank SPÓŁDZIELCZYCH może jest tanszy ale nie wiele a wymagania co do papierów mają wielkie. ja mam w mbanku i jestem bardzo zadowolony bo jak stopa %towania spada to bank też obniża a poza tym minimum formalności tu można poczytać www.mbank.net.pl/28604
  • 08.12.13, 01:04
    sprawdź na stronie sprawdzone kredyty masz tam porównywarkę kredytową i tam najlepiej szukaj. Powodzenia!
  • Gość: marylkaa IP: *.kielce.vectranet.pl 11.12.13, 00:28
    kalkulator i zestawienie najlepszych kredytów gotówkowych , polecam bnp paribas , db kredyt. Wystarczy wypełnić formularze online, a doradcy skontaktują się, aby przedstawić ofertę.
  • 26.11.15, 01:35
    Ja obecnie mam w Raiffeisen, wydaje mi sie ze to jedne z lepszych warunków na rynku :P polecam zajrzeć na stronkę ich

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.