Dodaj do ulubionych

Który kantor internetowy jest obecnie najtańszy?

IP: 216.185.35.* 02.10.14, 13:24
Cześć wszystkim. Czy ktoś może powiedzieć, który kantor internetowy jest obecnie najtańszy? Porównywarki zakłamują wyniki spreadów. Część kantorów zarabia też inaczej niż na różnicy kupna sprzedaży. Jak się w tym teraz połapać? No i jakich kantorów lepiej unikać, bo zauważyłem że niektóre potrafią mieć duże wahania z dnia na dzień, a nie chcę wymieniać drogo.
Edytor zaawansowany
  • Gość: witek IP: *.3s.pl 03.10.14, 10:54
    KantorOnline.pl
  • kredytstudencki 04.10.14, 19:35
    Ja przez lata korzystałem z walutomatu - fajny jest bo korzystny dla klietna w sensie tani, ale nie obsługuje wszystkich banków.
    Po obejrzeniu meczyków polskiej reprezentacji zaufałem cinkciarzowi, ale tam masz 5 pierwszych transakcji za free, a potem musisz kupować smsy za 10 zł minimum + jak ja kupuję za 1000 zł euro, to jestem w porównaniu do walutomatu 5 zł w plecy, ale nie muszę jeździć po bankach, także coś za coś...
    Generalnie pełno tego w sieci jest i coraz więcej powstaje, także wielkiego ryzyka nie ma, a wygoda jest duża.
  • oligo11 07.10.14, 20:52
    Jak ostatnio sprawdzałem, to na czoło wysunął się liderwalut..pl. Jeżeli idzie o wyniki spreadów, lepszych nie znajdziesz. zresztą, sami mają hasło na stronie, że jak znajdziesz kursy lepsze od ich, to je przebiją. I tej dewizy się konsekwentnie trzymają.
  • Gość: Geralt IP: 178.19.187.* 14.10.14, 14:28
    Też przychylam się do tego, że na prowadzeniu jest lider walut. Wystarczy porównać kursy. Starsze kantory zdecydowanie podbijają stawki, a co do nowych, to coraz częściej mają jakieś udziwnione sposoby przeliczania, które po analizie okazują się czasami i mniej korzystne niż w przypadku tych najdłużej funkcjonujących.
  • foreveronline 09.10.14, 13:41
    Popieram, że lider walut jest jednym z najtańszych kantorów. Zważywszy na jakość świadczonych usług, to aż się dziwie, jakim cudem udaje się im być aż tak konkurencyjnymi. Co prawda trzeba zaznaczyć, że czasami zdarzają się kantory, które oferują jeszcze niższy kurs, na granicy zupełnego braku zysku, ale to dotyczy tylko tych, co dopiero wchodzą na rynek, a one niestety czasami bywają niebezpieczne.
  • Gość: pol-war IP: 216.185.39.* 21.10.14, 19:59
    Proponuje poobserwowac przez jakis czas kantory i ich spready. W ten sposob najszybciej wyeliminujesz te, ktore szybko je zmieniaja. W dluzszym okresie czasu to jednak warto trzymac reke na pulsie i w razie czego zmienic kantor.
  • oli_07 30.10.14, 16:36
    Już kilka miesięcy jak korzystam z cashbroker.com i moim zdaniem wymiana u nich jest bardzo korzystna zawsze uda się coś zaoszczedzić. Łatwa obsługa, dobry kontakt. Moim zdaniem najlepszy kantor internetowy
  • Gość: Wojtek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.03.15, 17:01
    Wymieniam u nich praktycznie od samego początku i nigdy mnie nie zawiedli. Polecam wszystkim kantor cashbroker.com
  • stufflikethat 20.11.14, 23:40
    mi porównywarki pasują i nic nie zakłamują - korzystam ze strefawalut.pl/ zawsze patrze, który kantor jest na czele no i czy ma dobre opinie
  • squatch 07.01.15, 10:42
    Wg. mnie najtańszym kantorem internetowym jest na ten moment: www.kantor.pl/
    Od jakichś dwóch-trzech miesięcy wymieniam tam walutę i według mnie posiadają najatrakcyjniejszą ofertę. Zobaczymy co będzie dalej, ale jak na razie trzymają poziom.
  • leniwiecki 13.01.15, 12:24
    Mój brat korzysta z kantor.aliorbank. Działa online w sposób sprawny i przejrzysty. Przede wszystkim jednak ma dobry przelicznik. Konto można założyć online, wizyta w oddziale nie jest konieczna.
  • doradca1988 14.01.15, 11:39
    Na pewno nie polecam kantorów online które są nie związane z bankami. Raczej interesowałbym się kantorami internetowymi w bankach. Alior bank, Meritum mają ciekawe oferty w tym zakresie.
  • 0donata 21.01.15, 19:33
    Ostatnio wymieniając walutę najtańszy kurs zaproponowali mi w cashbroker. Ciekawe jak będzie przy kolejnej wymianie. Ale co do poziomu obsługi nie ma się do czego przyczepić, także polecam.
  • izabela613 25.01.15, 15:52
    Polecam walutomat lub internetowy kantor do zapoznania sie z ich szczegółową oferta zapraszam ca0d2.skroc.pl
    Kiedys korzystalam z kantornline.pl bylam zadowolona :)
  • Gość: Tytus IP: 31.135.194.* 04.02.15, 13:08
    openkantor.pl :)
  • kostec_ky 06.03.15, 22:49
    cinkciarz.pl?
    --
    Przyrzekam, że na wiosnę remontuję dom!!!
  • Gość: PanKalkulator IP: 82.139.161.* 09.07.15, 10:45
    Ja korzystam z Cinkciarza, ale słyszałem, że Alior też jest niezły.

Ewentualnie, zamiast zarabiać na walutach - może warto rozważyć założenie lokaty:
    Ranking lokat bankowych wybranych z najwyższym oprocentowaniem
  • Gość: Edy IP: *.adsl.inetia.pl 19.08.15, 23:17
    trzeba czytać regulaminy. po prostu, innej rady nie ma. a porównywarki się według mnie przydają bo możesz sprawdzić co jest na topie najwyżej pózniej doczytać w regulaminie - akurat korzystam z kantorbox ale wszędzie jest chyba tak samo
  • marcien_w 12.04.16, 08:54
    No dokładnie tak, trzeba się zapoznać z polityką konkretnego kantoru. Tyle różnych ludzie tu powymieniali, sprawdź np. zasady wymiany na liderwalut.pl i czy Ci to pasuje. Dla każdego co innego oznacza "drogo", niektórzy też wolą zapłacić więcej, ale mieć np. gwarancję najszybszych, najsprawniejszych transakcji.
  • tymon.kr 28.10.15, 15:20
    porównywarki to fajna sprawa, ja polecam www.waluty360.pl/, są tam chyba wszystkie kantory internetowe, przynajmniej te, które ja znam. informacje są na bieżąco aktualizowane, także można im ufać
  • maks23x 29.10.15, 11:48
    To zależy od dnia... ja ostatnio wylookałem fajna porównywarkę kantorów gdzie można sobie sprawdzić opłacalność transakcji kupna/sprzedazy w zadanym okresie... i wcale nie jest tak że jeden kantor jest najlepszy + zobaczyć jak kursy kształtowały się historycznie. Widać równiez bardzo dobrze kiedy dany kantor rozszerza swoje spready. ;)
  • Gość: Zajczyk IP: *.dip0.t-ipconnect.de 29.10.15, 17:42
    Nie wiem który z nich jest najlepszy ale moge zaproponować dwa do sprawdzenia

zajczyk.oferty-kredytowe.pl/kantor-internetowy/
  • zofiabieniuk 02.12.15, 13:40
    Zdecydowanie KantorEkspert.pl, ma bardzo dobrą ofertę, jest bezpieczny, wymieniam od bardzo dawna i nigdy się nie zawiodłam. Dla stałych klientów mają spore rabaty, jestem bardzo zadowolona.
  • robert.andrzej 19.03.16, 12:22
    Ja polecam nowy kantor rkantor.com najniższe kursy wymiany jakie widziałem. No i to dobra alternatywa dla alior kantor
  • hela.bertz1 11.05.16, 15:23
    KantorOnline jest OK
  • fedri 02.09.16, 16:33
    Wiesz co najlepiej jakbyś porównał sobie oferty kantorw wtedy byś wiedział na 100% który jest najtańszy. Ogólnie większość ma podobne oferty nie które są nieco tańsze od pozostałych. Uważam, ze opłaca się w nich wymieniac pieniądze. Wielu moich znajomych korzysta już tylko z takiej opcji wymiany waluty. Jeżeli chodzi o kantory online to dużo słyszałam na temat Ergokantor i z tego co czytałam w sieci ma sporo pozytywnych opinii klientów. Myślę, że warto do niego zajrzeć

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.