Dodaj do ulubionych

Szukam chwilówki bez bik i krd

28.10.14, 12:55
Widzę, że jest tu sporo fachowców od spraw finansowych. Mam do was pytanie. Kto w Polsce oferuje chwilówki bez sprawdzania bik i krd ? Możecie jakieś firmy polecić ?

Czy ktoś może mimo złego biku dostał chwilówkę w KREDYCIAK ?
Edytor zaawansowany
  • dluznik24pl 28.10.14, 13:28
    Przecież co druga tu oferta, to pozyczka bez BIK, KRD i bez niczego ;).

--
    Oddłużenia, kredyty, porady
    BIK bez tajemnic
    Pożyczki społecznoścowe - alternatywa dla zadłużonych
  • pozyczkibezbarier 10.02.15, 18:16
    wskakuj na pozyczkibezbarier.pl wypełnij wniosek on-line. Bez bik, krd i zaświadczeń
  • guma70 26.02.15, 09:28
    witam potrzebuje szybkiej gotowki 1000 zl ale jestem w biku kto do mi kredyt
  • guma70 26.02.15, 09:29
    witam potrzebuje szybkiej kasy 1000 zl ale jestem w biku gdzie dostane porzyczke
  • moto-polska 20.06.16, 06:09
    Bezprecedensowa kwestia: sporo chwilówek jest tańszych niż kredyty gotówkowe w banku. Niektóre banki wręcz wmawiają, że jeśli tak jest to na pewno jest w tym jakich haczyk i będzie srogo.

Haczyk jest i wynosi on 30 dni, właściwie trochę mniej. Ale.. Ale... Ale...
    Zakładając, że długi spłaca się w terminie to dług ten kosztuje 0 PLN jak
    ? www.ofin.pl

lub tylko 10 PLN jak w przypadku np.
    ? www.wonga.com
    oraz
    ? www.pozyczkaplus.pl

Podstawowa strona startowa rankingów tu:
    ? www.faraon24.pl/pozyczki-internetowe

Lista wszystkich bankowych kredytów gotówkowych tu:
    ? www.faraon24.pl/pozyczki-internetowe/bankowe

Lista wszystkich pozabankowych szybkich chwilówek tu:
    ? www.faraon24.pl/pozyczki-internetowe/bezplatne

A dla bardziej ryzykownych osób pożyczki społecznościowe tu:
    ? www.faraon24.pl/pozyczki-internetowe/spolecznosciowe

Po 30 dniach będzie już drogo i srogo...
  • iamfinancier 23.06.16, 09:51
    Ja uważam, że pożyczki społecznościowe są bardzo dobrym rozwiązaniem, a przede wszystkim prostym i wygodnym. Raz się już na nią zdecydowałem i gdybym był w potrzebie to myślę, że bez wahania podjąłbym decyzję o jej wzięciu po raz drugi. Z tym, że ja, mając swoją firmę i chcąc się ubiegać o pożyczkę właśnie na jej rozwój uznałem, że Kokos nie do końca spełni moje oczekiwania, dlatego poszukałem dokładniej i wybrałem CapitalClub, bo jest on przeznaczony właśnie dla firm. Całkiem fajne rozwiązanie dla kogoś kto nie chce albo nie może ubiegać się o dotacje, których zdobycie wcale nie jest takie proste. Z pożyczką poszło dość łatwo, bo miałem jasno określony cel i dzięki temu inwestorzy mi zaufali. Także z własnego punktu widzenia - jak najbardziej polecam. Pamiętajcie, że żadne pożyczki nie są problematyczne, jeśli tylko się je spłaca na czas.
  • Gość: Dariusz33 IP: *.80.191.227.static.cyfra.net 22.11.16, 10:17
    Jeśli interesuje pożyczka bez BIK - mogę polecić Freezl.pl, korzystałem się z niej wcześniej. Otrzymałem pieniądze w ciągu 15 minut.
  • wzbogacsie 26.11.16, 15:15
    Wejdź na stronę wzbogacsie.pl tam znajdziesz linki do darmowych pożyczyć. Warto skorzystać z oferty promocyjnej i zarabiaj klikającTUTAJ
  • info24pl 06.01.17, 10:05
    www.najlepszepozyczki24.pl można porównać kilka ofert,wybrać najodpowiedniejszą.Oferują darmowe pożyczki dla nowego klienta
  • mato22 17.08.19, 10:10
    Pożyczki dla każdego www.netpozyczka24.pl/pozyczki-dla-kazdego/ czyli rzetelna informacja gdzie pożyczać aby zwiększyć prawdopodobieństwo uzyskania pożyczki pozabankowej przez internet na uproszczonych warunkach aplikacji i weryfikacji zdolności kredytowej klienta.
  • japawel132 07.01.17, 08:54
    Spróbuj pożyczkę na PIT, jest bez żadnych baz, wszystko załatwisz przez Internet, nie musisz posiadać pełnej zdolności kredytowej
    Pożyczka na PIT
  • Gość: Monika28 IP: *.net.upcbroadband.cz 24.04.17, 19:38
    Hej
    Chwilówkomat brałam ostatnio i bardzo szybko poszło,a jestem trochę zadłużona. Także polecam tiny.pl/g5v68
  • jarzabek1990 28.04.17, 07:05
    spróbuj w kasomat.pl. ja u nich często biore pozyczki jak akurat brakuje mi kilku stówek do wyplaty. co prawda nie mam wpisów w bik czy krd, ale warto sprawdzić ;) firma rzetelna i godna zaufania
  • kordianspychalski 29.04.17, 12:54
    W tej chwili najlepsza opcja to Rapida Money. Przyznają w zasadzie każdemu, pod warunkiem wskazania drugiej osoby. Informacje znajdziecie tutaj:
    www.zadluzenia.com/artykul/rapida-money-pozyczka-dla-zadluzonych-oferta-opinie/

Poza Profi Credit to jedyna firma pozabankowa, która daje 25 000 zł. I to na 4 lata. I niskim RRSO :)
  • Gość: Arkadiusz z Bancov IP: *.dynamic.chello.pl 15.01.19, 14:51
    Wybór pożyczki to twardy orzech do zgryzienia. Podczas przebijania się przez morze ofert, pamiętajcie, by korzystać jedynie z tych udostępnionych przez zaufane podmioty. Sprawdźcie oferty zgromadzone na platformie Bancovo. Zapraszam do rozejrzenia się na naszej stronie 
    www.bancovo.pl/

• munisa_luka 22.05.19, 07:57
    Od chwilówek lepiej trzymać się z daleka, nic dobrego to nie przyniesie.
  • dart99 01.06.19, 06:09
    W chwili obecnej takich chwilówek jest niewiele. Jest co prawda sporo firm oferujących chwilówki bez BIK online, ale jednocześnie sprawdzają one KRD. Do takich instytucji nalezą między innymi: ViaSMS, Szybka Gotówka, Alfa Kredyt, AleGotówka. Natomiast firm nie weryfikujących jednocześnie obydwu baz dłużników jest znacznie mniej.
    Chwilówki bez BIK I KRD znajdują się na chwilowapozyczka.pl/chwilowki-bez-BIK/ w zestawieniu firm pożyczkowych. Do najbardziej znanych firm oferujących takie pożyczki bez BIK i KRD należą Extraportfel, Pożyczkomat, Rapida oraz Wandoo. Poza tym warto zwrócić uwagę na kilka firm, które co prawda sprawdzają powyższe rejestry zadłużonych, ale przymykają oko na drobne zaległości.
  • jarobrobert 05.06.19, 15:33
    Polecam Szybką Gotówkę, sprawdzają BIK ale chyba nie za mocno, bo otrzymałem u nich 1000 zł na miesiąc...
  • asiiaa55 16.08.19, 14:34
    jeżeli chodzi o pożyczki bez krd, to proponuję sprawdzić chwilowo.pl/wiedza/pozyczki-chwilowki-bez-krd/ . jak pożyczałam kasę to zdecydowałam się akurat na finbo ze względu iż dużo o tej firmie słyszałam. Może też warto zainteresować sie innymi firmami, bo jednak takie pożyczki wiążą się z wyższymi kosztami.
  • elbania 06.09.19, 12:14
    na stronce sprytnepozyczki.pl można znaleźć oferty ponad 50 firm pożyczkowych. Są też i oferty bez BIK i KRD, np.Lew lub Feratum. Można coś wybrać!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka