Dodaj do ulubionych

Ostrzeżenie oszuści

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.14, 16:36
Dzwonią i straszą windykacją za niby nie zapłacone faktury za prezentację w internecie , jest to firma Multinet z Poznania ul. Głogowska 100/6 nie dajcie się nabrać .Ostatnio dzwonili z nr. 508421656 nie wiem czy dobrze zapisałam ten nr.
www.tellows.pl/num/882052059 zajrzyjcie na tą stronę , polecam
Edytor zaawansowany
  • Gość: marlena IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 28.05.15, 22:08
    działaja nadal i naciagaja nie płaccie i nie zgadzajcie sie na nic
  • Gość: Kasia IP: *.static.3s.pl 22.12.15, 09:01
    Teraz Pani dzwoni z numeru 514050116
  • klemens1 23.12.15, 11:14
    A próbował ktoś kwestii "Proszę poczekać .... włączyłem nagrywanie, proszę powtórzyć nazwisko i jakiej sprawie pan/pani dzwoni" ?

--
    www.sprawdzpodatki.pl
  • mari0oo 05.02.16, 10:19
    Skubani... że tego nie zamkną. pOwinny być mega wysokie kary za takie oszustwa
  • Gość: mikln263 IP: *.static.ip.netia.com.pl 07.02.16, 16:28
    Uważaj też na qfiannce z Krakowa!
  • Gość: annarz IP: *.tktelekom.pl 08.02.16, 09:55
    Witam
    Mam podobną sytuację. Z firmy dzwoniono z numeru 797450438 twierdząc, że mamy nie zapłaconą fakturę z zeszłego roku i podeślą jej kopię przez kuriera. Owszem podesłali ale nową fakturę za reklamę na kolejne 6 m-cy 300 zł netto, którą odesłałam do nadawcy.
    Dziś wykonałam telefon do firmy z wyjaśnieniem, iż nie zamawialiśmy żadnej reklamy - kobieta nie wysłuchała mnie do końca - odłożyła słuchawkę.
    Uważajcie na tą firmę obrzydliwi oszuści i naciągacze.
  • Gość: gość 12 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.16, 09:17
    pomocy wydzwaniają do mnie z nr 507493496 żekomy konsultant MULTI NET z rzadaniem zapłaty za wpis czy reklame już sama nie wiem przysłali "kurirera " z dokumentami i rzadaniem zapłaty gdy mąż wspomniał o policji dali noge juz nie wiem co robić dziś też dzwonili
  • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.16, 11:19
    Dorzucę swoje uwagi - dziś Pan z firmy Multimet z siedzibą w Poznaniu dzwonił w sprawie rzekomo nieuregulowanej należności (399,00 zł) z roku 2015. Żadnej usługi w tej firmie nie zamawiałam.
    Ustaliłam z Panem, że sprawdzę i oddzwonię - niestety nikt nie odbiera tel, choć operator sygnalizuje,
    że abonent jest dostępny. Nr tel 514 050 158
    Jeśli zadzwonią ponownie -sprawę zgłoszę na policję.
  • olwik.art 04.07.16, 09:50
    Dziś do mnie też zadzwonili właśnie z tego numeru i w takiej właśnie sprawie faktura z roku 2014.Po oddzwonieniu też nikt nie odbiera.
  • Gość: polski-przedsiebio IP: *.play-internet.pl 23.06.16, 22:06
    Organizuje pozew zbiorowy wobec firm od jakich otrzymałem faktury. MULTINET POZNAŃ I P&M CORPORATION MOSINA. Mam przygotowane prawnicze oświadcznia do podpisania. Każdy OSZUKANY przedsiębiorca niech napisze do mnie na maila polski-przedsiebiorca@gazeta.pl.
    Wszystko poprowadzę na własny koszt. Prokuratura potrzebuje około 100 podpisów firm oszukanych przez wyżej wymienione ?firmy?. Jest szansa zamknąć tych oszustów.
  • Gość: Zdumiony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.16, 12:01
    Witam,
    dzisiaj sie pierwszy raz zetknulem z firma MULTINET. Zostalem poinformowany przez niby prawnika, ze sie notorycznie uchylam od ponad roku zaplacenia faktury za ich uslugi i dostalem zapytanie, czy przedluzamy umowe na kolejne dwa lata, czy kieruja sprawe do sadu. Powiedzialem, ze sie nigdy nie mialem nic wspolnego z firma MULTINET i nie zamawialem zadnej uslugi, ani nie otrzymalem faktury za uslugi i tak nie ma co placic. Po yej rozmowie sie osoba, ktora dzwonila rozlaczyla.
  • Gość: Iwona IP: *.adsl.inetia.pl 30.06.16, 10:40
    Identyczny tekst, identyczna odpowiedź i jeszcze pytanie z mojej strony gdzie w takim razie jest wezwanie do zapłaty na piśmie - w odpowiedzi usłyszałam brzdęk odkładanej słuchawki. Takich telefonów z różnych firm mam sporo, ale ta pani była wyjątkowo chamska. Zapłaciłam raz frycowe 2 lata temu gdy firma podszyła się pod inną firmę , z której usług korzystałam. Zaproponowali mi lepsze warunki jako nowa promocja i prześlą mi nową fakturę kurierem i opłaciłam kuriera - po czym odezwała się firma właściwa, że nie opłaciłam faktury i stałam się ostrożna Nie płacę i mimo wielokrotnego grożenia mi windykacją nigdy ciągu dalszego nie było. Ale humor i tak zepsują
    Teraz też zapanowała nowa moda na propozycję obrony przez inne firmy ochrony -ale też za równie wysoką opłatę- przypuszczam, że mechanizm działania jest podobny- chyba, że ktoś ma inne doświadczenia
  • Gość: saga IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.07.16, 14:14
    Witam!!! Bardzo chętnie dołączę się do pozwu. Od dawna jestem nękana przez tych oszustów. Ostatni raz własnie 15 minut temu. Ponieważ nękana jestem od wielu miesięcy prowadzę rejestr rozmów i podają mi także adresy itp. Dla gnębionych polecam wydrukowanie stron na których macie umieszczoną reklamę swojej firmy, może to być dowodem, że oszuści z MULTINET nie umieścili Waszej reklamy i naciągają Was za niewykonaną usługę. Pozdrawiam
  • Gość: darek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.16, 11:39
    Witam .Patrzę na wasze opisy i widzę ,że nie tylko ja jestem nękany przez MULINET,zawierają jakieś umowy wciskaja przez kurierów ,ja nic od nich nie chciałem a mimo to dostałem do zapłaty chyba 340 zł za to że prowadzę działalność i wizytówka musi być.Kochani to są jakieś haracze pobierane od bandytów .Ostatnio nawet jakiś gosć z tej bandy mnie zaprosił do Poznania w celu weryfikacji podpisanej umowy z nimi ,bo jakis ich powtażam ich prawnik przyklepie każdemu kto widnieje w ich systemie, płacz i płać.Wynika z tego ,że oni celowo dzwonią ,jakaś grzeczna pani pyta się -czy rozmawiam z panem taki i taki i w tym momencie jesteś już w ich systemie czy chcesz czy też nie . Z tego co wiem od roku 2013 nie zawiera sie żadnych umów na telefon bez potwierdzenia pisemnego bo takowe umowy są nie ważne.A mało tego czy jest to legalna firma ,która zamieszcza twoje dnane bez twej zgody to jest legal czy samowolka.Normalenie na oczach społeczeństwa i przepisów prawa srają na nie i to w samą konstytucję nic z tego sobie nie robiąc .Wracając do rezygnacji takiej umowy hmmmmmmm w rezygnacji umowy jest zawsze zgoda na dalszą współpracę z nimi i dołanczają fakturę ,a myk jest w tym że nie widzicie co macie w środku koperty a podpis odbioru jakiegoś ówna jest jednoznaczny z podpisem owej umowy ,a to już przestępstwo ,które jest karane
  • zyjatko54 25.08.16, 09:37
    Dzwonili dzisiaj z 508421656. Rzekomo zaległa faktura na ponad 400 zet. Jutro przyjdzie kurier i można uiścić . Jak nie - to komornik odbierze. Umowa zawarta telefonicznie. W pierwszym odruchu zgodziłam się na kuriera. Po kontakcie z synem (powiedział, że to oszuści i odesłał mnie do Internetu) dzwonię do nich i mówię, że jednak nic nie dostaną. Sprawa jest rozwojowa. W razie czego mogę pokazać numer w telefonie. Jeszcze mnie nie zdążyli oszukać.
  • Gość: przestraszony_012 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.16, 19:47
    Witam, dzisiaj dzwonili do mnie z tego numeru 508-421-656 kancelaria prawna z Warszawy. Pani nie podała adresu, ale chciała 420 zł ugodowo dokumenty dostarczy kurier lub 1200 zł jeżeli zignoruję te 420 zł. Pani bardzo sie zdenerwowała, że jak nie zapłacę kwoty 420 zł to skończą się żarty i zapłacę 1200zł. Pani dzwoniła w imieniu firmy MultiNet. Więcej szczegółów nie chciała podać. Można powiedzięć, że odnosiła sie bardzo nie miło. Na koniec dodała, że w takiej sytuacji zapłacę 1200 zł i zakończyła rozmowę.
  • karolina3268 23.11.16, 13:52
    Kolejne oszustwo. Pozew zbiorowy przez kolejną firmę reklamową Pana Piotra Słomę
  • paul899 26.06.16, 18:46
    Nie tylko telefonują, ale także goszczą swoją osobą, więc trzeba uważać i nie ufać wszystkim.
  • olwik.art 04.07.16, 10:32
    Kolejny numer tel 509857388 tych naciągaczy
  • Gość: GB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.16, 09:10
    Od wczoraj 514-050-208. Dowiedziałem się że chodzi o multinet oraz dzwoni Pani z kancelarii poznań :) nie odbierają nie wiem o co chodzi.
  • Gość: qjot2016 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.16, 19:32
    Służę kolejnym numerem firmy MultiNet z Głogowskiej - 505 120 866. Raczej nie odbierają telefonu, ale przez chwilę odpowiadali na smsy.
    qjot
  • bartekw82 28.10.16, 10:47
    witam serdecznie. potwierdzam powyższy numer telefonu 505 120 866, z którego dzwonią celem wyłudzenia pieniędzy "na umowę" wysyłaną kurierem. tym razem dzwonili do mojej Mamy "z kancelarii adwokackiej" w imieniu wymienianej tutaj firmy Multi Net z siedzibą w Poznaniu w związku z wysyłką kurierem "wypowiedzenia umowy ustnej" o reklamie gabinetu lekarskiego, oczywiście umowę należy koniecznie odebrać i opłacić- 350zł bo inaczej reklama zostanie przedłużona automatycznie o kolejne 2 lata. wysłałem stosownego smsa, i nagle oddzwoniła do mnie jakaś pani która się nawet nie przestawiła tylko podała nazwę kancelarii adwokackiej z Poznania Pana Krawczaka Krzysztofa i nawtykała mi że nie życzy sobie smsów o te sprawy i się rozłączyła nie dając nawet dojść do słowa....!
  • Gość: Mauri IP: 194.107.18.* 21.10.16, 13:44
    Hej. Podaje nowy nr MultiNet choć ponoć dzwoniła do mnie pani prawniczka z kancelarii prawnej z Poznania ul. Jeżycka 4/5, ale to ściema. A nowy nr to 506 412 153. Dzwoniłem dwukrotnie, ale włącza się poczta. Nagrałem wiadomość i cisza.
  • Gość: Ktoś IP: 194.107.18.* 31.10.16, 10:41
    Myślałem, że dali sobie spokój, ale dzisiaj znów dzwonili do mnie niby z kancelarii prawniczej sądu okręgowego w Poznaniu. Jak powiedziałem, że rozmowa jest nagrywana pani się rozłączyła. Oto nr z którego do mnie dzwonili: 572 985 107.
  • Gość: li IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.16, 16:51
    niby windykacja tel.572985184
  • karolina3268 22.11.16, 13:35
    506-412-153 podszywają się za kancelarię, oszuści wyłudzają pieniadze. pani bardzo wulgarna....wyzwała mnie od jeb **** dziw***.
  • Gość: Jacol IP: *.play-internet.pl 24.11.16, 13:13
    Kolejny numer to 514 050 208.
  • Gość: kolo IP: *.mobileinternet.proximus.be 28.11.16, 19:11
    Dzisiaj dzwoniła pan z numeru 514050116 w celu wysylania kuriera najpierw się zgodziłem później dzwonił kurier kiedy może dostarczyć dokumenty i wtedy odmówiłem kuriera. Po chwili zadzwonil jeszcze raz ten numer i powiedziała Pani już zdenerwowana że przyjdzie pismo o wstawienie się do sądu i wota do zapłaty na 1328 zł. Powiedziaem żeby wysłała jeszcze raz kuriera to zapłace to 420 zł i skieruje sprawę do policji żeby przysłali nagranie gdzie wyraziłem zgode na wizytówke z 2014 roku umowa. Olewam ich Pani sie nazywa Agnieszka Oledrzyńska dzwoni niby z Kancelari prawnej a jest to sekretarka w tym Multi Necie.
  • Gość: hugonet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.16, 11:37
    Do mnie dzwoniła z takiego numeru 508 846 832
  • Gość: tkomi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.16, 11:16
    Do mnie przyszła paczka miała być do wglądu lecz było inaczej. Chciałem przy obecnosci policji otworzyc ale kurier prawdziwy nie mogl dac do wgladu gdyz byla zalakowana i pusta
  • aaccghi 19.01.17, 16:44
    podaję nowe nr telefonów 509 857 388 508 523 789
  • Gość: Krzysztof IP: *.oxylion.net.pl 25.01.17, 09:39
    do mnie właśnie dzwonili z nr. 513546395, straszą, że mają nagrania, które już są na policji o wyłudzenie, żądają zapłaty 340 zł lub 1700 zł. Straszą, że zablokują konto.
  • siostrarcheo 02.02.17, 10:51
    Do mnie właśnie dzwoniła Pani niby z windykacji i że oddaje sprawę do sądu, mówiła że dysponują nagraniami, że rzekomo w grudniu 2015 roku zgodziłam się na reklamę telefonicznie. Pani dzwoniła z numeru 513546395, była bardzo chamska, nic nie wytłumaczyła, nie pozwoliła się odezwać, powiedziała, że przyśle dokumenty przez kuriera i zobaczę wszystko - muszę tylko przed otwarciem zapłacić ok 440zł.
    OSZUSTWO
  • Gość: kris IP: 109.95.200.* 02.02.17, 14:23
    Witam,
    Właśnie do mnie dzwoniła Pani niby też jako komornik, nie chciała mi udzielić żadnych informacji tylko, że mają nagrania, nie płacę,rzekomo nie odbierałem umowy czy cos takiego a jak prosiłem o kontakt do tej firmy to nie bo to nic nie da!!! Firma MULTINET Poznań, straszyła sądem lub tylko 420zł do zapłaty kurierowi ,który przyjedzie w poniedziałek. Oddzwaniam a tu nie można zostawić żadnych info.ani się połączyć. nr 516 278 519Podała imię Jadwiga Konieczna??? zadzwoniłem na policję i oczywiście odradzili płacenia.
    UWAŻAJCIE!!!
  • Gość: wkurzony IP: *.zapnet-isp.net 20.02.17, 08:58
    No właśnie u mnie ten sam scenariusz i na to firmę, która nie istnieje od kilku lat. Dzwoniła pani z nr 513546395.
    Zepsuty humor od rana w poniedziałek !!!!
  • zaklad-handlowy 28.02.17, 13:48
    Teraz dzwonią z 502464607 jako kancelaria wiśniewski i ska, .. numer powiązany 5098573889(niby kurier)
  • karpik33aa 02.03.17, 00:04
    Wszędzie trzeba na nich uważać...

--
    Uwiedź mój umysł, a dostaniesz moje ciało,
    odkryj mą duszę, a będę Twoja na zawsze.
  • Gość: Racjonalny IP: 89.231.19.* 06.03.17, 09:05
    Dziś dzwonili do mnie z numeru 510 603 730. Pani dzwoniła i mówiła,że dzwoni z kancelarii i straszyła sądem w sprawie długu za jakieś faktury. Po prośbie o ujawnienie danych niby nie jest uprawniona i koniec rozmowy "spotkamy się w sądzie" Takie coś powinno być karane!!!
  • Gość: AdamS IP: *.dynamic.chello.pl 20.03.17, 13:25
    Potwierdzam, mnie też to spotkało. Firma Multinet z Poznania jest wyjątkowo upierdliwa. Ale zaczęli przeginać bo w rozmowie telefonicznej przedstawiają się jako biuro Komornicze przy sadzie rejonowym w Poznaniu. Rozmowa niezwykle nieprzyjemna. Jak poprosiłem o dane kancelarii to Pani zaczęła krzyczeć, ze się wyłączy bo nie ma obowiązku podawać swoich danych. Dzwoniłem do Poznania i dowiedziałem się że nikt taki tam nie pracuje a podszywanie pod Komornika to poważne przestępstwo!!!. Podaję nr tel z którego dzwoniono 510 603 622 Pani Katarzyna N. - sprawdziłem to nr z MultiNet.
    Prawnik doradza mi złożyć doniesienie o przestępstwie na Policję.
  • Gość: mily55 IP: *.laguna.net.pl 24.03.17, 22:03
    dzisiaj miałem podobny,nawet identyczny telefon z nr 510 603 622. pani powiedziała że dzwoni z biura komornika przy sądzie rej. w Poznaniu ( dodała że postępowanie egzekucyjne zgłosiła firma Multinet ) Zażądała zapłaty za rzekomą usługę, gdy poprosiłem o dane kancelarii zaczęła się wydzierać , a gdy zażądałem nip rozłączyła się. Oszuści
  • maria7474 21.03.17, 10:39
    pełno takich firm, szczególnie atakują nowe i małe firmy
  • Gość: Zofia IP: *.dynamic.chello.pl 07.04.17, 09:58
    Dziękuję za informację. Do mnie wydzwaniają od kilku miesięcy. Tym razem z numeru 518 931 484. Straszą komornikiem, a właściwie podają się za osoby dzwoniące z kancelarii komorniczej również w Poznaniu.
  • Gość: M.p. IP: *.146.136.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.04.17, 19:58
    Kolejny numer Multinet wyłudzającej pieniądze: 515163629. Nie dysponują danymi, które ma komornik z baz Pesel i NIP, a podają się za kancelarię komorniczą. Postraszyłam policją.
  • Gość: adi1529 IP: *.static.chello.pl 08.06.17, 16:15
    08.06.2017r nadal jeszcze idioci wysylaja jakies faktury dzisiaj przyjechal kurier i chcial 349zl .... Czy ja z kims umowe podpisywalem zebym placil?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.