Dodaj do ulubionych

kredytem kredyt?

01.11.14, 01:47
Witam,
mam pytanie odnośnie uzyskiwania kredytów. Obecnie mam kredyt na 15.000 spłacam go 360zł*59 rat. Chciałbym teraz wziąć kredyt hipoteczny 50.000 zamknąć ten , który obecnie spłacam i pozostałe pieniądze wykorzystać na swoje cele. Przy kredycie 50.000 wychodzi ok 280zł*300 rat. Dodatkowo w najbliższej przyszłości chciałbym wziąć pożyczkę hipoteczną w wysokości ok 110.000, wtedy wychodzi ok 600zł*300 rat. Zarabiam 2100zł netto, mam umowę o pracę do końca 2019r. Z moich wyliczeń wynika, że moja zdolność kredytowa, biorąc pod uwagę fakt, że jest to 50% zarobków to ok 1050zł. Pytanie brzmi, po jakim czasie od całkowitej spłaty tych 15.000zł będę mógł liczyć na uzyskanie pożyczki hipotecznej na te 110.000?
Obserwuj wątek
    • dluznik24pl Re: kredytem kredyt? 06.11.14, 11:05
      Każdy kredyt to umowa, więc od banku zależy czy go udzieli.
      Myślę, że przy takim zabezpieczeniu nie będzie z kredytem żadnego kłopotu, choć na najlepsze warunki bym nie liczył.

--
      Oddłużenia, kredyty, porady
      BIK bez tajemnic
      10.000 zł na 5 lat z prawdziwym oprocentowaniem 9,15% w skali roku
    • kociaczek456 Re: kredytem kredyt? 16.01.19, 10:28
      Nad wzięciem kredytu należy się dobrze zastanowić. Jak poczytacie jaw.pl/2018/11/kredyty-gotowkowe-oszczedzanie-na-zakupach-oraz-inne-sposoby-na-zalatanie-dziury-w-domowym-budzecie/?fbclid=IwAR3o9TFrM8rJnkQLtmpLnnsrpEnIrMFluyQTcxbC7pajOKmvCCIrPl-mhFE to przekonacie się czy kredyt jest jedynym wyjściem kiedy potrzeba pieniędzy w domu. Może po prostu można zaoszczędzić na czymś lub inaczej gospodarować pieniędzmi.
    • 101lulilaj90 Re: kredytem kredyt? 04.11.19, 10:46
      Można starać się o kredyt konsolidacyjny i wtedy możliwe jest spłacanie kilku kredytów, który zostanie zbilansowany w jeden. Jednak w tym celu, trzeba sprawdzić dokładnie zdolność oraz historię kredytową, która może w tym wypadku okazać się kluczowa. Jeśli zakładasz z góry, że coś mogłoby w tym zakresie pójść nie tak, to na stronie hotmoney.pl/jak-poprawic-zdolnosc-kredytowa-podpowiadamy/ dowiesz się, jak poprawić swoją historię kredytową tak, aby cała procedura bankowa rozstrzygnęła się na twoją korzyść.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka