Dodaj do ulubionych

Najlepszy kredyt bez BIK na duże kwoty

06.02.15, 19:44
Szybka, prosta pożyczka pozabankowa od 25tyś
- bez zwierzeń i męczących formalności
- produkt również dla osób o niskich dochodach
- szybki przelew środków na Twoje konto
- dla znajdujących się w ciężkiej sytuacji ( obciążony bik czy zadłużenie komornicze)
- niskie oprocentowanie i długi okres spłat
Wejdź na pozyczkibezbarier.pl i napisz do nas!
Edytor zaawansowany
  • 07.02.15, 19:06
    Ja tutaj znalazłam fajną porównywarkę pożyczek bez BIK, może się komuś przyda: net-money.pl/kredyty/pozyczki-bez-bik/
  • 05.12.16, 12:54
    Ja polecam firmę JanVest. Bez BIK, niskie oprocentowanie.
  • Gość: aurora IP: *.dynamic.mm.pl 10.01.17, 13:32
    Też mogę polecić firmę Janvest. Bez problemu udało mi się wziąć u nich pożyczkę. Zastanawiałam się jeszcze nad ofertami innych firm, ale Janvest spośród tych firm jest najpewniejszy bo najdłużej na rynku. Opłaty tez nie są wygórowane. Narazie jestem zadowolona.
  • 24.04.17, 13:39
    tez korzystalem z janvestu, nie bylo zadnych problemow, choc koszty sa dosc wysokie
  • 25.01.17, 11:10
    Najważniejsze jest żeby nie wpaść w błędne koło, spłacanie pożyczek pożyczkami i tak na okrągło, polecam najpierw o tych pożyczkach poczytać
    www.podarunek.com.pl/finanse/udzielanie-pozyczek-bez-bik/
  • 09.02.17, 17:26
    Szukam oszukanych przez lichwiarzy z janvest , planuje pozew zbiorowy, akcje pikiet-ową przed siedziba janvestu z udziałęm TV,lustracje podatkowa i interwencje w ministerstwie sprawiedliwości. W zbiorowej akcji jest siła którą pozwoli odzyskać utracone majątki, proszę o kontakt na maila oszustszmude@wp.pl
  • Gość: klider IP: *.itcomp.pl 16.02.17, 08:04
    Pożyczka gotówkowa online
    TAKTO oferuje najwyższą kwotę pożyczki poza bankiem - do 10 000 zł. Okres spłaty nawet do 36 miesięcy. Po złożeniu wniosku decyzja kredytowa podejmowana jest do 1 godziny. Wypłata pożyczki nawet do 1 godziny po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Pożyczka można otrzymać bez wychodzenia z domu
    profidoradca.produktyfinansowe.pl/e/lead/1591/
  • 16.02.17, 09:28
    Lepiej uważać na takie pożyczki, bo to brzmi zbyt pięknie żeby mogło być prawdziwe;) Na pewno warto pamiętać o tym, żeby się nie przyzwyczajać do pożyczania

--
    Konta-oszczednosciowe.blogspot.com - najlepszy kredyt hipoteczny

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.