Dodaj do ulubionych

Czy za miesiąc banki zablokują miliony kart?

16.09.04, 14:38
Ciekawe ! Odetna sobie same strumien pieniedzy !! A moze zablokuja, maja inne
sposoby aby lupic ludzi jak np. PKO BP ktore za jeden czek zada juz 5 zl -
PARANOJA !!! Zachlannosc i ich pazernosc jest nieograniczona, no coz pensyjki
prezesow szybko ida w gore wiec musza nadazac !
Edytor zaawansowany
  • Gość: Mirek IP: *.telkab.pl 16.09.04, 16:02
    Kto wtedy odpowiada. Klient czy bank? Jest to poważne pytanie. Bo okazuje się
    że są włamania do systemu. Pracownicy banków też nie zawsze są uczciwi.
  • Gość: sezam IP: *.chello.pl 16.09.04, 21:52
    ludzie, włamania na konta należą do rzadkości. a tym mozemy byc pewniejsi swych
    pieniedzy w im bardziej znanym i nieinternetowym banku je trzymamy (chodzi o
    włamania). Mirek, tylko rżniesz głupa czy na prawde nie wiesz kto odpowieda -
    klient czy bank? nie osmieszaj sie:)

zablokowanie kart przez banki to nie decyzja bankow tylko prawnych regulacji
    korzystania z kart. widocznie szefow bankow nie stac bylo na taka lapowe coby
    to prawo zmienic. coz - szkoda.

a to, ze zadaja za czek 5 zl (choc nie wiem czy to orawda) to nic innego jak
    zniechecanie ludzi do starych sposobow placenia, ktore sa dla banku niewygodne
    i latwiejsze do podrobienia przez nieuczciwych. ile kosztuje wykonanie
    przelewu? dla banku to wygodniejsze i wole ze sie dzieje tak, niz np "z dniem
    17 wrzesnia wszystkie czeki mozecie sobie Panstwo wsadzic w d.. . zyczymy
    udanej podrozy" jak ktos sie upiera zebyz czekow korzystac, to moze.

wiekszasc normalnie inteligentnych ludzi powinna takie mechanizmy zauwazac.
    obnizacie poziom tego forum.
  • Gość: pytajacy IP: *.kom / *.kom-net.pl 16.09.04, 22:07
    No wlasnien jak w mbanku? (Mam vise elektron od poczatku tego roku)
  • Gość: Phobos IP: *.crowley.pl 17.09.04, 11:55
    Oczywiście tak jak w innych bankach, umowę trzeba podpisać. W pierwszej kolejności umowę dostały osoby, którym kończył się okres ważności starej karty i co ciekawe, jeśli jej nie podpiszesz, to już teraz nie możesz jej aktywować.
    Pozostałe osoby pewnie dostaną umowy (jeśli jeszcze nie dostały), które muszą podpisac i odesłać (w kopercie opłaconej)
  • Gość: Dag IP: 207.68.79.* 17.09.04, 00:30
    PKO BP to pewno już bankrut, ponieważ niedawno potrzebowałem wypłacić głupie 9
    tys. zł w oddziale tego banku w 50 tys. miejscowości i naczekałem się chyba z
    pół godziny zanim dostałem kasę!!! panienki (kasjerki) latały tam i z powrotem,
    podsłuchałem jak jedna do drugiej mówiła, że na dole (pewno w skarbcu) mają dwie
    paczki ( 2xpo 10tys.zł), a kolejka ludzi stała do 4 kas! Później zgadałem się ze
    znajomymi, że mieli podobne przejścia z tym bankiem... ba! jeden mój kumpel co
    prowadzi hurtownie i robi conieco obrotów - powiedział mi, że dość często
    dzwonią do niego z banku, czy nie ma jakiejś gotówki (np. 100-300tys.zł) do
    wpłaty, bo pilnie potrzebują...
    PKO bank państwowy, niby pewny, ale moim zdaniem gotówki to on nie ma... ma
    pewno kupę papierów, oblikacji itp. ale nie gotówki... to kiedy u nas Argentyna?

• Gość: agtAR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.04, 12:43
    klient ma niecały już miesiąc na podpisanie umowy, a tak naprawdę to banki
    dopiero teraz się obudziły! wczoraj byłam w BZWBK dowiedzieć się o co chodzi z
    tymi umowami bo znajomi mający konta w innych bankach już takie podpisali. a tu
    się okazało, że umowy dopiero BĘDĄ wysyłane! na szczęście mogłam to załatwić od
    razu na miejscu, ale pomyślcie, ile osób nie zdąży przez taką opieszałość banku
  • Gość: bankowiec IP: 213.17.171.* 17.09.04, 13:51
    a kto dzis jeszcze uzywa czekow poza oczywiscie amerykanami ktorzy ubostwiaja
    ten instrument???
  • Gość: http://pamietamy.t IP: 207.248.159.* 17.09.04, 16:12
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: klientka banku IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 17.09.04, 14:05
    a ja dowiedzialam sie w poniedzialek od pani w BPHu, ze to dotyczy tylko kart
    kredytowych - dlaczego pracownicy udzielaja blednych informacji? mi na
    szczescie karta konczy waznosc w pazdzierniku, wiec mam nadzieje dostac umowe
    razem znowa karta, ale innym wspolczuje, jak sie BPH obudzi, to w placowkach
    bedzie horror
  • Gość: Magda IP: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl 17.09.04, 16:27
    Poleciałam dziś do Millenium zeby podpisać tę umowę. I tam mnie pan wysmiał.
    Nic nie musze u nich podpisywac. Ale z Raiffeisen przysłali juz umowe.
  • Gość: OLO IP: *.citicorp.com 17.09.04, 17:17
    DO CITIBANKU NIE TRZEBA
  • Gość: pat IP: *.netis.net.pl 22.09.04, 18:01
    ja się pytam, gdzie są te niby wysłane listy z umowami dla klientów PKO BP? ani
    ja, ani żaden z moich znajomych posiadających tam konto takiej przesyłki nie
    otrzymał.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka