Dodaj do ulubionych

Polisolokata Lucro

17.08.16, 16:59
Witam, proszę o pomoc. Mam Lucro, problem jest podobny jak u wszystkich, ale nadal nie wiem jak z tego wyjść. Czy jest ktoś, komu się udało i mógłby coś doradzić?
Edytor zaawansowany
  • Gość: knf IP: 89.174.183.* 18.08.16, 13:05
    Witam,

proszę o przesłanie danych kontaktowych na knf_team@interia.pl,

postaramy się pomóc,
    pozdawiam
  • myyysz 12.06.18, 18:55
    czy adres jest dalej aktualny do kontaktu?
  • kubam76 24.02.17, 12:36
    Witam pod koniec stycznia przyszło pismo w sprawie Lucro, że można rozwiązać bez pobierania opłaty likwidacyjnej, tzn są tak łaskawi. Niestety rożni się to od mojego wyliczenia wpłaconych pieniędzy. Zastanawiam się co robić, z tą różnicą, bo z tej polisolokaty na pewno rezygnuję :)
  • Gość: ansol53 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.17, 22:02
    Ja skorzystałem z propozycji wykupu "bez potrącania jakichkolwiek kosztów zwartości rachunku jednostek". Straciłem na tym około 60zł jak chodzi o sumę wszystkich wpłat na konto Allianz. Straciłem oczywiście jakieś 2000 zł oprocentowania gdybym wpłacał pieniądze na byle jakie konto oszczędnościowe. Czyli wyszedłem na tym z góry zaplanowanym oszustwie jakbym oszczędzał "do skarpety" ponieważ ten złodziejski "produkt" nie miał szans przynieść jakichkolwiek zysków dla "wrobionego". Jarmarczni cwaniaczkowie z Allianz doskonale o tym wiedzieli. Zgotowali nam takie mini Amber Gold aby okraść "szaraczka". Ja miałem jednak ugodę z Getin Noble Bank, że dopłaci mi różnicę między tym co dostanę z Allianz a sumą moich wszystkich wpłat. Zauważyłem w oświadczeniu Getin Noble Bank punkt, że kwota zainwestowana jest gwarantowana i na tym oparłem roszczenie do banku (bo Allianz nie gwarantuje niczego) . Bank wybrną z tego proponując ugodę. Jeszcze jeden "haczyk" z którego nie skorzystałem bo miałem już ugodę. Otóż Kwota Zainwestowana to suma wpłat dokonanych przez "naciągniętego" przez okres trwania LUCRO pomniejszona o Koszty Administracyjne. Na początku jest to więc kwota wirtualna a realne są wpłaty, więc oczywiste jest, że koszty powinny narastać w miarę wzrostu Kwoty Zainwestowanej. Czyli Kwota Zainwestowana jako wirtualna nie mogła być nigdzie zainwestowana. Wymyślono ją tylko po to aby "zakamuflować" prawdziwe koszty. Opłata Administracyjna 1,92% w skali roku (naliczana od Składki Zainwestowanej). W moim przypadku 22 500 zł x 1.92 % = 432 zł rocznie. Czyli 432 zł / 12 miesięcy daje 36 zł miesięcznie. Moja wpłata miesięczna to 186 zł. 186 zł - 36 zł kosztów = 150 zł.
    Czyli za 150 zł były kupowane Jednostki Uczestnictwa a 36 zł zabierał sobie Allianz.
    Daje to 19.35 % rzeczywistych kosztów. I LUCRO ma odrobić te koszty inwestując w systemie: kupić towar tam gdzie taniej i sprzedać tam gdzie drożej??? Jak to wychodzi widać w stopie zwrotu!!!
    A tak na prawdę to myślę, że nasze pieniądze nigdzie nie są inwestowane tylko leżą w jakichś obligacjach i zarabiają na Allianz plus 19.35 % kosztów które my płacimy
  • melestra 31.05.17, 18:15
    Zrezygnuj lepiej na zawsze z polisolokat

--
    fixedincome.pl/
  • melestra 31.05.17, 18:18
    Polisolokaty to straszny syf

--
    fixedincome.pl/
  • zg0 08.06.17, 14:46
    Jest prawomocny wyrok sądu, kto chciałby zapytać o szczegóły proszę o informację.
  • myyysz 12.06.18, 19:52
    jestem zainteresowana na prv
  • Gość: Wrobiona IP: *.dynamic.chello.pl 19.08.18, 14:06
    Dzień dobry. Będę wdzięczna o informację dot. Wyroku na email jastre.12.jastre@gmail.com
  • Gość: Hightower IP: *.163.207.118.ipv4.supernova.orange.pl 07.01.19, 17:43
    Witam,
    czy mogę prosić o więcej info na hitowerek@wp.pl?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.