Dodaj do ulubionych

pożyczka w banku

12.12.17, 14:56
Jaki bank polecacie na małą pożyczkę? Tak do 3 tys zł? I czy w ogóle robić to w banku? Nie jestem pewna czy mi dadzą
Edytor zaawansowany
  • doradcaszybkamoneta 15.01.18, 13:58
    Dzień dobry,
    poszukując korzystnych rozwiązań pożyczkowych, warto zwrócić uwagę na ofertę Szybkiej Monety. Jesteśmy polską firmą, a pierwsza pożyczka do 2100 zł na 30 dni jest całkowicie darmowa. W prostym kalkulatorze na stronie szybka-moneta.pl możesz dodatkowo sprawdzić, jakie będą koszty i czas spłaty przy wyższych kwotach - maksymalna kwota oferowanej pożyczki to 5 tys. złotych! Naszymi atutami są jasne zasady, szybka wypłata oraz bezpieczeństwo w trakcie przyznawania pożyczki. Po więcej informacji zapraszamy na stronę szybka-moneta.pl
  • mrobert15 07.02.18, 20:27
    Zdecydowanie pożyczka w banku będzie tańsza od kosztownej chwilówki pozabankowej. Najlepiej zapytać tam gdzie masz konto osobiste z wpływem wynagrodzenia. Jeśli już ma to być chwilówka (bo w banku odmówili) to poszukaj takiej darmowej, którą firmy pożyczkowe oferują nowym klientom przy pierwszej pożyczce.

--
    www.kredyty-lokaty-konta.pl/
  • marmagda221 20.02.18, 18:35
    Wydaje mi się że w banku będzie Ci łatwiej o pożyczke niż przez firme taką jak ale w banku mogą wymagać jakiś wiekszych zaświadczeń więc może warto poszukać pożyczki online np Wonga ma super oferty

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.