Dodaj do ulubionych

jak zablokować możliwość robienia debetu kartą?

01.05.18, 10:01
Czy jest możliwość na kontach bankowych ustawić limit tak aby przy saldzie 0zł zabokować płatność? chodzi mi o to że nie chciałbym aby mama narobiła sobie długów operując kartą. Nie wiem jak to wygląda w sytuacji gdy ma zakupy na 10zł a na koncie jest 5zł. System nie pozwoli na taką płatność?
Generalnie chodzi mi o to aby przy zakupach nie zejść poniżej zera na saldzie
Edytor zaawansowany
  • koziorozka 01.05.18, 12:10
    Zmieniasz ustawienia na karcie, a nie na koncie.
    Każdy bank musi umożliwić zablokowanie transakcji bezstykowych, czyli off line.
    Najczęściej robi się to przez infolinię.
  • tacx 01.05.18, 13:41
    ok dziękuję
  • tapatik 07.02.19, 22:21
    koziorozka napisała:

> Zmieniasz ustawienia na karcie, a nie na koncie.
    > Każdy bank musi umożliwić zablokowanie transakcji bezstykowych, czyli off line.
    > Najczęściej robi się to przez infolinię.

Ja musiałem 3 razy iść do banku.
    Czemu nie mogę dostać normalnej karty?

--
    Po tych wszystkich świętach mam awitaminozę.
    A dokładniej - niedobór witamin € i $.
  • polsupra1 02.02.19, 13:28
    Primo : upewniasz się że dana karta w ogóle umozliwia wykonanie transakcji powyżej dostepnego salda na koncie, najczęściej w polskich bankach taka operacja jest niemozliwa więc masz sprawę załatwioną. W innym przypadku sprawdzasz ustawienia na koncie online lub dzwonisz na infolinię banku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.