Dodaj do ulubionych

dokumenty i mozliwe wyludzenie kredytu

14.12.18, 12:43
Witam, mam chora psycznie matke, nie mieszkam w domu od 10 lat, matka nie ma tez dostepu do zadnych moich dokumentow. Ostatnio jechalem na urlop i zostawilem ojcu dokumenty do samochodu byl tam tez dowod, wiem ze zostawil te dokumenty na 2 dni w miejscu gdzie mieszka matka. Przez te 2 dni matka probowala wyludzic kredyt na dane z mojego dowodu.

Cakla sytuacja miala miejsce 2 listopada wiec minelo juz okolo 40dni.

Sprawdzilem bik, big.pl, krd, nie mam nigdzie zadnego zadluzenia mam tylko 3 zapytania z firm dajacych pozyczki-chwilowki. Obdzwonilem te firmy nigdzie nie udalo jej sie wyludzic kredytu.

Gdy dzownilem do tych firm w ktorych wysylala zapytania infolinia twierdzi ze aby dostac taki kredyt potrzebny jest jeszcze dostep do rachunku zeby potwierdzic tozsamosc.

Gdzie moglbym jeszcze to sprawdzic ? czy wszystkie te firmy chwilowki wysylaja zapytania do big i krd ?
Czy same informacje z dowodu i ewentualnie zdjecie ktore mogla zrobic wystarcza zeby gdzies zaciagnac kredyt ?

Zakladam ze w placowce by nie dostala bo dowod na 30 letniego mezczyzne a ona jest 60 letnia kobieta.

Oczywiscie pytam bo chce sprawdzic czy nie mam nigdzie kredytu i ewentualnie go natychmiast uregulowac a nie zeby go brac.
Edytor zaawansowany
  • tapatik 15.12.18, 20:01
    Dopytaj się na forum forum.gazeta.pl/forum/f,726,Dluznicy_reklamacje_i_windykacja.html

Dlaczego chcesz spłacać kredyt, którego nie wziąłeś?

--
    Do łóżka zabieraj albo dobrą książkę, albo kogoś kto taką przeczytał.
  • pytaniepytaniepytanie 20.12.18, 23:05
    nie chce, ale to chyba nie jest taki proste, wlasnie chce to ustalic

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.