Dobra Pożyczka Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
        • Ludzie przecież odrazu widać że coś jest nie tak. Popatrzcie na oferty
          renomowanych banków. Terza banki zabiegają o klientów i nie odstraszają ich
          pierwsza wpłatą. A tu ewidentnie ktoś ściemnia. I czy ktokolwiek słyszał o
          takiej instytucji? Polecam jakiś "normalny bank".

Pozdrawiam.
        • Gość: daniel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.09, 20:29
          chce wziasc ta pozyczke ale sie obawiam czy ktos juz dostal
        • Gość: Ostrowiec ŚW IP: *.adsl.inetia.pl 02.04.09, 14:45
          Byłam w oddziale w Kielcach. Miła pani powiedziała mi, że wszystko będzie
          wporządku trzeba wpłacić 1250 zł a dostane 25000. Wpłaciłam jak ta głupia te
          pieniądze. Po dwóch tygodniach przyszła mi umowa więc pojechałam z powrotem do
          Kielc a tam wszystko bardzo pieknie podpisałam umowę i miałam czekać na przelew
          na konto. Po dwóch tyg przychodzi mi pisemko(Nie mozemy udzielić kredytu
          ponieważ nie ma drugiej formy zabezpieczenia) Dzwonie wieć do kielc a tam mówi
          mi przepiła pani zę ona mi już nic nie poradzi musze zadzwonic do gdańska. Mówię
          im a oni(bardzo "miła" pani) mówi mi że musze mieć inno formę poręczenia. Nie
          wiem dlaczego ale w kielcach nikt mi nic o tym nie powiedział!!! Proponowali mi
          blokadę na rachunek bankowy(więc się pytam jak to działa?)A oni?! Mówią mi że
          trzeba mieć kwotę pozyczki na koncie i jeszcze 20 % więcej! Wtedy już się
          zdenerwowałam. Pytam się a poręczenie? Tak musi pani mieć conajmniej dwóch
          poręczycieli! nie wiem już co mam myśleć straciłam tyle kasy! To dla mnie bardzo
          dużo! Wnioskuję tylko ŻE to ZŁODZIEJE! Pytam się czy odzyskam wpłacone pieniądze
          a oni mówią mi ("miła" pani)-Nie czytała pani umowy? -Czytałam...
          -Wszystko zawarte jest w paragrafach!
          Przez swoją głupotę i lekkomyślność nie zapłacę w jednym miesiącu żadnych
          rachunków bo poszła na to cała moja miesięczna pensja!
          • Gość: Piotr IP: *.tmark100.revers.nsm.pl 04.07.13, 13:40
            witam tak samo mnie oszukali udalo ci sie jakos odzyskac pieniadze bede wdzieczny za odpowiedz
            • Gość: Aniaa66 IP: *.fbx.proxad.net 10.12.13, 22:38
              Witam nie ma szans zeby spelnic ich wymagania. Z narzeczonym wplacilismy 15 tys zł i to samo bylo co u Ciebie. Jednak my nie odpuscilismy. Właśnie wczoraj dostałam telefon od adwokata ze wygraliśmy sprawę i do dwóch tygodni maja nam zwrocic 15 tys plus odsetki. Także jeśli chcesz odzyskać swoje pieniądze to tylko na drodze sadowej. My czekaliśmy prawie rok ale bylo warto Pozdrawiam
      • Gość: pati77 IP: *.icpnet.pl 12.08.09, 17:23
        Ja na szczęście nie wpłaciłam im kasy, ale pani w biurze w Poznaniu
        udzieliła mi niepełnej informacji - oszukała mnie po prostu - chyba
        założę jej sprawę cywilną o oszustwo.
    • Gość: maciek IP: *.eranet.pl 23.02.07, 16:07
      Kozystalem jest OK
      • Gość: Bubek IP: *.chelm.mm.pl 09.03.09, 19:29
        Chce wziasc pozyczke w tym dobra pozyczka ale nie mam pewnosci czy to nie
        oszusci chcialbym sie kogos poradzic kto bral juz taka pozyczke
        • Gość: Andrzej IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 28.08.09, 11:00
          To wielkie oszustwo i zlodziejstwo
          Opisze to na swoim przykladzie
          Pod nazwa Dobra Pozyczka kryje sie Skarbiec z Gdanska
          Przy podpisywaniu umowy kredytowej musicie wplacic prowizje w moim przypadku bylo to 3500 zl poniewaz wnioskowalem o kredyt w wysokosci 70000 zl
          Nikt jednak na miejscu w biurze nie powiedzial mi ze mam w przyszlosci zabezpieczyc kredyt
          Macie dziesiec dni na zrezygnowanie z kredytu
          Jesli tego nie zrobicie rusza maszyna
          Aby otrzymac wymazony kredyt musicie go zabezpieczyc w ciagu 60 dni
          Jezeli tego nie zrobicie to wplacona prowizja przepada
          W najlepszej sytuacji sa kredytobiorcy ktorzy moga to zabezpieczyc hipoteka
          Ja takiej mozliwosci nie mialem wiec po kolejnej wizycie w siedzibie dobrej pozyczki pracownica doradzila mi abym zalozyl polise ubezpieczeniowa z funduszem inwestycyjnym na kwote 120% wnioskowanej pozyczki i to w zupelnosci wystarczy
          Tak uczynilem ponoszac dodatkowe koszty
          Jednak po okresie okolo 2 tygodni otrzymalem odpowiedz ze Skarbca ze to nie wystarczy
          Musialem znalezc 3 zyrantow ktorych dochod miesieczny brutto oscylowal w granicach 2800 zl
          W moim regionie malo kto ma takie wynagrodzenie wiec wszystko przepadlo
          W ciagu 60 dni nie znalazlem takich zyrantow
          3500 zl poszlo sie p........
          Do tego dodam ze dzwoniac do Gdanska do Skarbca za kazdym razem traktowano mnie jak frajera i przyglupa / a czytal pan umowe/
          Pracownica w regionalnym biurze Dobrej Pozyczki palila glupa i ciagle mi powtarzala ze ona nie wie ze nie ma dokumentacji mojego wniosku i zebym dzwoni do Gdanska
          A tam ciagle to samo glupie teksty i pelna ignorancja
          Pisze o tym aby przestrzec przecietnych kredytobiorcow
          Jeszcze raz powtarzam nie wiem jak jest z zabezpieczeniem hipotecznym
          Ja osobiscie za to ich beszczelne zlodziejstwo w swietle prawa to ich wszystkich w...
          ciezko pracowalem na 3500 zl ktore stracilem
          Kredyt byl mi potrzebny na zkup artykulow do sklepu /zaczalem dzialanosc/
          Oprocz straconej kasy w Skarbcu stracilem wiarygodnosc w oczach moich handlowych partnerow
          A tak na marginesie wszystkim pracownikom Skarbca zycze samozadowolenia z wykonywanej pracy i oby mili na peczki takich jeleni jak ja
          • Gość: sabi700 IP: *.chello.pl 09.10.09, 20:41
            dokladnie mam to samo tyle ze ja 10000 tysiecy dalam tym .....nie
            powiem co:((((owszem mam ten zastaw hipoteczny ale...od 4miesiecy
            ciagle chca cos ,wiec widac ze to sciema..no np.w umowie mialm
            napisane ze w hipoteke moze w mieszkaniu tylko przebywac osoba
            pracujaca i dzieci nieletnie absolutnie NIE!!!!!I niepracujac tez
            nie moga tam mieszakac..no to nikt nie moze miec chyba dzieci i byc
            bez pracy..normalnie obled!!!paranoja!!!!dzis dokladnie bylam w
            innym biurze kredytowym i powiedzialam sytuacje to....zaraz mi
            powiedziala ulice a dokladnie CZERWINSKIEGO KATOWICE i tu
            ostrzegam....powiedziala mi pani ze juz byly jakies wplywy na
            policje bo nawet biedna kobietke ktora na leczenie swojej coki czy
            JAKIS INNY TO PRZYPADEK..ALE NIE WAZNE... wziela pozyczke w banku by
            TYM ZLODZIEJOM WPLACIC ..majac 900zl emerytury!!!!Boze co za
            polska!!!!pozwala na takie cos!!!
        • Gość: madzia IP: *.3.pl 06.12.09, 15:08
          witam.ja też mam zamiar wziąć dobrą pożyczkę.ale po tym co przeczytałam to
          niestety.tak myślałam bo mi też kazali najpierw wpłacić 5% a potrzebna mi jest
          duża kwota więc te 5% to mnie wynosi 10tyś.
      • Gość: pat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.09, 16:29
        a o jaka kwote siew starałes??
      • Gość: Gość IP: *.prenet.pl 22.09.09, 17:38
        Niemożliwe.Chyba Ci się śniło.Skarbiec i owszem bierze,ale nikomu,podkreślam NIKOMU NIE DAJE!
      • Gość: gość IP: *.krus.gov.pl 16.05.14, 11:30
        jak korzystałem, jak piszę to gratuluję...
    • Gość: Asia IP: *.eranet.pl 23.02.07, 16:08
      Moja mama tam brala i jest zadowolona.
    • Gość: Szymon IP: *.eranet.pl 23.02.07, 16:09
      Bardzo dobre warunki polecam
      • Gość: Aleksandra IP: 91.196.30.* 24.01.13, 11:51
        Witam chcialam sie zapytac na temat dobrej pozyczki czy mozna im zaufac jutro mam jechac podpisac umowe i wplacic 2400 zł prosze o odpowiedz i czy oplaca mi sie jechac. Jestem z Przemyśla a mam sie zglosic do Rzeszowa z gory dziekuje za informacje pozdrawiam
        • Gość portalu: Aleksandra napisał(a):

> Witam chcialam sie zapytac na temat dobrej pozyczki czy mozna im zaufac jutro m
          > am jechac podpisac umowe i wplacic 2400 zł prosze o odpowiedz i czy oplaca mi s
          > ie jechac. Jestem z Przemyśla a mam sie zglosic do Rzeszowa z gory dziekuje za
          > informacje pozdrawiam

To jakiś żart jak rozumiem? Chcesz WPŁACIĆ pieniądze? Co to za brednia?

NIE WPŁACA SIĘ PIENIĘDZY JEŚLI CHCE SIĘ DOSTAĆ POŻYCZKĘ

Na pewno się nie pomyliłaś?

--
          Z przemyśleń forumowych intelektualistów:
          douglasmclloyd: Teraz czekam na artykuł, o seksie z nieboszczykiem. Na przód gazeto!
          (w komentarzu do artykułu o seksie niepełnosprawnych)
        • Witam panią,prosze nie brac tej pożyczki to sa oszusci i naciagacze,wyludzaja od ludzi pieniadze. Wplacilem 1500zl w grudniu do tej pory nie dostalem zadnej pozyczki zostalem oszukany. Teraz sie do nich odwoluje zeby odzyskac te pieniadze ale to nie bedzie takie latwe,biore prawnika ktory mi w tym pomoze mam nadzieje. Niech pani im sie nie da omamic.
        • Gość: monika IP: *.netbitszydlowiec.pl 13.05.14, 12:51
          oszusci uciekaj jak najdalej
    • Gość: Monia IP: *.eranet.pl 23.02.07, 16:51
      Jest OK
    • Gość: swiat21 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.07, 17:48
      Absolutnie nie bierze się kredytu jeśli ktoś z góry żąda zapłaty{wpłaty
      itp.}..Wiadomo,że bioracy kredyt nie ma pieniędzy,a oni jeszcze z góry każą Ci
      dopłacać...To są rabusie..
    • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 27.02.07, 16:12
      Czy tą pożyczkę bierze Pani z banku?
      jeżeli tak to większość banków pobiera prowizję za udzielenie kredytu ale umowa
      podpisywana jest w Baku lub z DORADCĄ BANKOWYM.
      Uważam, że należy przeczytać umowę a najlepiej jeszcze skonsultować ją z kimś
      kto się na tym zna ale nie mającym nic wspólnego z tą firmą!!
      • Gość: ornak6 IP: 212.160.172.* 27.02.07, 17:28
        ciekawe... że tę pożyczkę polecają "osoby" korzystające z tego samego adresu
        IP... i te wpisy - co minutę...
        Ludzie, nie ośmieszajcie się!!!
        • Gość: sisq IP: 217.153.94.* 27.02.07, 18:48
          Hehe rzeczywiście..... ten sam adresik IP co sekundę... hehe...
          • Przed chwilą otzrymałam e-mail z prośbą o jak poniżej, wydaje mi się conajmniej
            dziwne takie udzielanie pożyczek. Nawet jak bierze się pożyczkę w jakiejś
            marnej agencji kredytowej to nawet jak jest jakaś opłata to potrącają sobie z
            udzielonego kredytu.
            Znam to z autopsji np. Mikołowski Bank przelewając kredyt/pożyczkę na wskazane
            konto bankowe potrąca sobie 17% od kwoty kredytu - dużo ale nic nie każą płacić
            na wstępie.
            Radziłabym rozwagę w tej kwestii - już i tak mamy dosyć problemów finansowych.
            Tak naprawdę gdybym miała 750,00 zł to wolałabym kupić za to jedzenie albo
            zapłacić zaległe rachunki.

".........Firma kredytowa PFK ma w ofercie tego rodzaju pożyczki. Aby ubiegać
            się o nią trzeba wnieść opłatę rejestracyjną w wysokości 750 zł w chwili
            dokonania rejestracji. Jest to opłata jednorazowa i w przypadku korzystania w
            przyszłości z kredytów PFK nie będzie już ona wymagana. Maksymalna kwota to 15
            000 zł a okres spłaty do 72 miesiące, oprocentowanie od 6,9%, prowizja 12%. Są
            to pozyczki najwyższego ryzyka, bez jakichkolwiek zaświadczeń i sprawdzania
            rejestrów. Jeżeli chce Pani otrzymac wstępną ofertę to proszę przysłać
            następujące dane:

- imię i nazwisko
            - nr. pesel
            - miejscowość zameldowania
            - proponowana kwota pożyczki
            - nr. tel. komórkowego na który zostanie przesłana wiadomość SMS z ofertą
            pozyczki

Pośrednik kredytowy PFK ..........."

• Gość: ziut19 IP: *.adsl.inetia.pl 27.02.07, 21:35
              Na to sie nie pisz. Czesi probuja znalezc frajerow na polskim rynku. Smierdzi
              Argentyna na kilometr.
              Pisalismy troche o tym w tym poscie.
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=383&w=57175107
              • Gość: tom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.07, 22:35
                a i tak znajda frajerów co im powpłacaja po 750 zł. Aż dziwne ze ludzie
                nabierają się na takie chwyty.

Generlanie na rynku polskim nie ma teraz takich kredytów dla osób z zafajdanym
                bikiem
                • Gość: Marcin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.10, 15:08
                  wszyskich tych nieszczesliwców którzy zawarli umowy z parabankami
                  takimi jak PKF SKARBIEC, FORMINX czy PROMINENT chciałbym pokrzepic
                  informacją, że pieniądze mozna odzyskac.
                  Ja wygrałem z nimi w sądzie - trzeba walczyc
                  Ludzie poszkodowani przez te firmy spotykają sie na forum:
                  www.dobrapozyczkaforum.pl

tam dowiecie sie jak odzyskac pieniądze
                  powodzenia
            • Gość: iwonka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.11, 13:17
              banki i posrednicy bankowi pobieraja swoją prowizje przy wypłacie pozyczki
            • Gość: iwonka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.11, 13:22
              banki i posrednicy bankowi pobieraja swoją prowizje przy wypłacie pozyczki
              podejzane jest to płacenie przed i podpisywanie wniosku potem umowy przed wstępnej i umowu rzeczywistej i wypłata srodków po kilku dniach banki zaraz po podpisaniu umowy wypłacaja srodki tego samego dnia....jestem naiwna blądynka ale co dotyczy dobrej pozyczki wszystko jest jasne naciagacze miałam z imi kontakt i niewierze im..
            • Gość: pozyczka IP: *.opera-mini.net 08.12.11, 14:35
              witam jestem z kępna czy bylaby mozliwosc wziecia u was kredytu i co by bypotrzebne aby taki kredyt uzyskac prosze o odpowiedz na e mail kamilaboch@o2.pl
          • Gość: Kamil IP: 109.110.223.* 16.06.11, 12:39
            Chcialem wziasc pozyczke dostalem zgode na 75 tys. ale poczytalem opinie tutaj i zawdzonilem do ich siedziby w lubin odebrala jakas babka i zadalem jej pytanie dlaczego ja mam wplacic 5% od danej kwoty i dlaczego oni sami nie moga pobrac ztych 75 tys to opdowiedziala mi ze oni nie sa bankiem tylko dzialaja inaczej. to zadalem jej nastepne pytanie mowie jak ja wam wplace 5% to czaynaja sie nasptene schodzy czy bd potrzebowal zyrantow itd to odpowiedziala mi ze tak ze po wplaceniu 5% bd musial wplacic kolejne 5% i 2 zyrantow miec a nastepnie bd musial miec cos pod hipoteke tzn samochodz dom lub mieszkanie. to odpowiedzialem jej ze dzialaja jak skarbiec i na systemie argetnyskim to babka sie rozlaczyla i juz potem nie odbierala telefonu wiec dobra pozyczka to jedna wielka sciema ! wiec radze nie zawierac znimi umowy
          • Gość: pawel IP: *.centertel.pl 07.07.11, 21:13
            czy dostane pieniadzdze z tej firmy
      • Gość: Jozio IP: 83.17.63.* 22.10.08, 19:38
        Zanim tam pojdziesz wejdz na www.efb.republika.pl i jak bedziesz mial jeszcze
        jakies wątpliwosci dzwoń nr telefonu na powyzszej stronie w dziale kontakt.

• Gość: Anulka IP: 83.238.5.* 31.01.12, 12:31
        UWAGA NA WSZYSTKIE WPISY Z KOMPUTERA !!!

IP:gprs.plus.pl

ZA KAŻDYM RAZEM PODPISANY INNY AUTOR WYPOWIEDZI !!!
        A TAK NA 100% PRACOWNIK FIRMY SKARBIEC !!!
        TAKIE KOMENTARZE NIE MAJĄ NA TYM FORUM ŻADNEJ WARTOŚCI !!!

• Gość: DAWNY PRACOWNIK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.07, 19:29
      WITAJ
      JESTEM KUBA DAWNY PRACOWNIK TEJ FIRMY DOBRA POZYCZKA TO FIRMA PKF SKARBIEC SP
      ZOO Z SIEDZIBĄ W GADŃSKU PROPONUJĘ CI W WYSZUKIWARCE GOOGLE WPISAC PKF SKARBIEC
      I MNUZ BEDZIESZ WIEDZIAŁ O TEJ FIRMIE WSZYTSKO CO DUSZA TWOJA ZAPRAGNIE.
      JESLI BEDZIESZ MIAŁA JESZCZE JAKIES PYTANIA Z CHECIĄ CI NA NIE ODPOWIEM MOJ TEL
      516481105
      W SKRÓCIE O TEJ FIRMIE TO ARGENTYNA PO NOWEMU.
      • Gość: Dorota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.07, 22:18
        Dzięki Ci Dobry Człowieku za szczerą odpowiedź!!!Może fakt, że pracowałeś w tej
        firmie odstraszy rzesze naiwnych.Sama prowadzę biuro kredytowe i współpracuje z
        wieloma bankami - ŻADEN nie pobiera opłat wstępnych za rozpatrzenie wniosku.
        Mikołowski bank nie sprawdza w BIK-u ale udziela małe kwoty, np. przy zarobkach
        ok.2000 netto - a to jest dośc dużo jak na dzisiejszego przecietnego Polaka,
        można dostac do 4000.
        • Gość: rafał IP: 212.2.101.* 03.07.07, 11:59
          hm...chyba konkurencja cos tu miesza bo ja dostalem i splacam i w sumie
          zadowolony jestem....
          • Gość: Zdesperowana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.09, 13:09
            jak to jest z ta dobra pożyczka jstem w trakcie przygladania sie tej
            fili i gdy dzwonilam do pani z dobrej pozyczki w gliwicach i
            zapytalam czy moga dac mi ksero umowy ktora chciala bym zawzec z
            dpożyczka powiedziala mi ze nie ma problemu.Jesli pojade tam i powie
            ze ksero jest zepsute poprosze ja aby udala sie obok w celu
            skserowania umowy..jesli odmowi kopne ja w dupe...bo wtedy bedzie
            wiadomo ze to oszusci.Czy stykał sie juz ktos z tą filia w gliwicach
            dobrej pożyczki?
          • Gość: barbaroza IP: 82.160.210.* 30.10.09, 15:21
            a może ty po prostu jesteś podstawiony przez tą firmę zapłacili ci żeby tak pisać
          • Gość: sylwia IP: 77.79.252.* 17.09.10, 09:10
            ale tu chszanią nie znają sie nie widzą a pisa takie bzdury tem mój maż wzioł tam pozyczke i spłaca i nie ma zadnych problemow wiadomo ze trzeba czytac kazda umowe pozdrawiam
        • Gość: klient IP: *.chello.pl 30.12.07, 12:10
          hmm Czytam te komentarze i nie wiem o co chodzi. Wzialem pozyczke w wysokości
          40 000zł fakt ze troche to trwało ale w końcu ją otrzymałem, raty są niższe niż
          w bankach wiec wszystko ok Te bzdury to chyba konkurencja wymyśla albo ludzie
          którzy z jakiegoś powodu nie otrzymali pożyczki..
          • Gość: aga IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.09, 14:07
            ile trwało zanim otrzymales pozyczke? jestem zdesperowana i pilnie
            potrzebuje gotowki
            • Gość: jolinex IP: *.netmax.net.pl 08.10.09, 10:19
              nie bierzcie tam pozyczki trzeba na poczatek wpłacac pieniadze a potem weksel
              ,jakieś inne zabezpieczenia to poprostu jest stary skarbiec tylko pod nową nazwą
              i wcale nie taka dobra pożyczka ja jak tam dzwoniłam pani nawet nie potrafiła mi
              dokladnie wszystkiego wytłumaczyć nie wspomne o kulturze wypowiadania się i
              poczytajcie wszystkie wypowiedzi na forum daja wiele do myslenia
              • Gość: waldek IP: *.devs.futuro.pl 27.11.09, 17:09
                jeśli to jest tak faktycznie jak każdy opisuje, to czyli działa to na zasadzie
                ruletki argentyńskiej, tak się kiedyś nazywała gra w szkole podstawowej ,
                najpierw wpłacano do skarbnika kase, gdy uzbierał 100 zł
                przekazywał te pieniądze osobie pierwszej która wpłaciła mu kase,skarbnik
                otrzymywał połowe tych pieniędzy itd, potem druga osoba, trzecia itd typowa zabawa.
          • Gość: młody :)) IP: *.wroclaw.mm.pl 27.12.09, 12:00
            a proszę powiedzieć , płacił pan jakąś opłatą przygotowawczą przed
            uruchomieniem pożyczki ?? ile trwało uruchomienie pożyczki proszę
            odpowiedżieć mi na maila mlodylodz7@wp.pl
        • Gość: sylwia IP: 77.79.252.* 17.09.10, 09:06
          nie wiem ale jestescie jacyś nie rozgarnienci przejdżcie sie do banków i po pytajcie o pozyczkaj jakie maja warunki itd wiem i jestem na 100% pewna ze większość banków lub pośrednictwa bankowego maja prowizj i prewaznie biora ja od danej kwoty i to wcale nie jest zle ni takiestraszne pozdrawiam
      • Gość: Ala IP: *.gprs.plus.pl 30.09.08, 16:11
        Cześć Kuba wiesz smieszy mnie twoja wypowiedz troche na tym forum poniewaz tak
        jak pisałeś jesteś byłym pracownikiem ,a wiec sam oszukiwałes tych biednych
        ludzi kiedyś sam byłes szefem argentyny a teraz masz czelnosc pisać do tych
        biednych ludzi jak było he bardzo dobre podejście do sytuacji kiedy to ciebie
        zwolniono z tej firmy za oszustwo klientów
        • Gość: O mały włos!!! IP: 77.252.87.* 27.11.09, 07:26
          Ostrzeżona przez panią z biura usł.finansowych przed "dobrą pożyczką" w gliwicach zaczełam szperać i szukać....
          Znalazłam dokładne wytłumaczenie jak to działa które opisał krótko pracujący tam pracownik.... widocznie miał dość oszukiwania ludzi :) i chwała mu za to że wszystko to tak dokładnie opisał

www.forum.oszukany.pl/viewtopic.php?p=7552#7552
          A TERAZ OPISZE JAK DZIAŁ TEN WALNIETY STSTEM:JA BYŁEM PRACOWNIKIEM FIRMY SKARBIEC OD 01.12.2006 DO 15.12.2006 R. I TO CO DZIAŁO SIE W TEJ FIRMIE TO NAPRAWDE WOŁAŁO O POMSTE DO NIEMA KLIENT PRZYCHODZIŁ DO BIURA NALEZAŁO MU WCISKAC KIT ZE MUSI SPORZADZIC WNIOSEK O UDZIELENIE POZYCZKI I TAK TEZ SIE ROBIŁO OCZYWISCIE INFORMUJAC ZE WNIOSEK ZOSTANIE PRZESŁĄNY DO CENTRALI W CELU WERIFIKACJI CO BYŁO TOTALNĄ ŚCIEMĄ PONIEWAZ TAKI WNIOSEK ODKŁADA SIE NA BOK I NASTEPNEGO DNIA KAZDEMU KLIENTOWI MOWIŁO SIE ZE DECYZJA JEST POZYTYWNA I ZE WYRAZONO ZGODE NA ZAWARCIE UMOWY POD WRUNKIEM WPŁATY KAUCJI CZY TEZ OPŁ. ZWROTNEJ W KWOCIE 5% WARTOSCI POYCZKI. KTO DAŁ SIE NA TO NABRAC PODISYWAŁ UMOWE PONIEWAZ JAK PYTAŁ SIE KIEDY DOSTANIE POZYCZKĘ INFORMOWAŁO SIE GO ZE W TERMINIE 14 DNI OD MONENTUPODPISANIA UMOWY A KLIENT NIE CZYTAJAC UMOWY NIE WIEDZIAŁ ZE ON UMOWY W DNIU WPŁATY TEJ OPŁATY NIE PODPISYWAŁ LECZ ZAWIERAŁ UMOWE PRZEDWSTEPNĄ POŻYCZKI KTÓRA TO BYŁ ZGODNIE Z WARYNKAMI UMOWY EWIDENCJONOWANA W TERMINIE 60 DNI OD DATY PODPISANIA PO JEJ ZEWIDENCJONOWANIU KLIENT OTRZYMYWAŁ DOPIERO DOKUMENTU ZABEZPIECZAJĄCE I TU ZACZYNAŁY SIE SCHODY PONIEWAZ KLIENT OTRZYMYWAŁ DOKUMENTACJE ZABEZPIECZAJĄCA GDZIE OBOWIĄZKOWYM ZABEZPIECZNIEM BYŁ WEKSEL I MUSIAŁ DOKONAC JESZCZE JEDNE FORMY Z PROPOZYCJI NP:
          - ZASTAW HIPOTECZNY
          - BLOKADA SRODKÓW NA RACHUNKU
          - PORECZYCIELE Z DOCHODEM ŚREDNIEJ KRAJOWE OD DWÓCH DO TRZEC TAKICH OSÓB
          - CESJA POLISY Z FUNDUSZEM INWESTYCYJNYM
          - ZASTAW REJESTROWY
          KLIENT BYŁ ZOBOWIĄZANY DO USTANOWIENIE ZABEZPIECZNIE POŻYCZKI W TERMINIE DO 30 DNI JESLI TEGO NIE ZROBIŁ TO UMOWA WYGASAŁA I TRACIŁ OPŁATE PRZYGOTOWAWCZA.
          JESLI KLIENT NP ZNALAZŁ BY TAKICH PORECZYCIELI TO POZYCZKODAWCA GDYBY MIAŁ WATPLIWOŚCI CO DO ICH WIARYGODNOSCI A TAK BYŁO ZAWSZE WZYWAŁ POZYCZKOBIRCE DO ZŁOZENIA DODATKOWYCH DOKUMENTÓW UWIARYGADNIAJCYCH ICH WYPŁACALOŚĆ KOLEJNE 60 DNI. A NASTEPNY PRZYKŁAD KLIENT WYBIERAZ ZABEZPIECZNIE POZYCZKO JAKO BLOKADA SRODKÓW NA RACHUNKU BANKOWYM SKARBIEC WYRAZA ZGODE ALE TO NIE BYŁO BY TAK PIEKE PONIEWAZ KLIENT UBIEGA SIE O POŻYCZKĘ W KWOCIE 5.000ZŁ SKARBIEC OWSZE WYRAZIŁ ZGODE NA BLOKADE SRODKÓW NA RACHUNKU JAKO ZABEZPIECZENIA POD WARUNKIEM ZABLOKOWANIA SWRODKÓW W KWOCIE 12.000 NA CZAS SPŁATY POZYCZKI. GDZIE TU SENS I LOGIKA PRZECIEZ JESLI JA BYM MIAŁ 12.000 TO BYM NIE BRAŁ POZYCZKI W KWOCIE 5.000ZŁ.
          WYPŁATA POZYCZKI TYLKO TAK TO SIE NAZYWA:
          KLIENT ZAŁUŻMY ZE PRZESZEDŁ ZABEZPIECZENIA I CUDEM UDAŁO MU SIE ZABEZPIECZYC POZYCZKĘ PRZECHODZI DO WYPŁATY( NIE ZAPOMNIJMY ZE ON MA NADAL PRZEDWSTEPNĄ UMOWE POZYCZKI)
          KLIENT PO ZABEZPIECZENIU POZYCZKI OTRZYMUJE PROMESĘ WYPŁATY POŻYCZKI PROGRAM INFORMATYCZNY UDZIELACY POŻYCZKE NADAJE KAZDEMY KLIENTOWI INDYWIDALNE ZWANE NUMERAMI PROMESY POZYCZKOWEJ, KTÓREJ LICZBA ICH JEST NADAN ZGODNIE Z KROTNOŚCIA POŻYCZKI NP.: KLIENT CHCE WZIĄĆ 50.000 TO JEST 1. KROTNOŚCI POŻYCZKI STANDARDOWEJ 5000ZŁ. PTZYMUJE ZATEM 10 NUMERÓW NPP I KOLEJNE SCHODY JUZ WIADOMO ZE KWOTA 50.000 ZŁ ZOSTAŁO PODZIELONA NA 10 KAWAŁKÓW. CZYLI ZGODNIE Z ICH UMOWĄ KLIENT NIE DOSTANIE OD RAZU 50.000 TYLKO DOSTANIE TO W 10 TRANSZACH KAZDA PO 5 TYS ZŁ.
          ALE ABY TO NASTAPIŁO MUSI BYC NA TO FUNDUSZ I TU KOLEJNE SCHODY BOWIEM SKARBIEC ZASTRZEGA SOBIE ZE WYPŁATA POZYCZEK NASTEPOWAC BEDZIE W MIARE MOZLIWOŚCI FUNDUSZU POZYCZKOWEGOW KOLEJNOSCI NADANYCH NUMERÓW NEP. NIE ZAPOMNIJMY O FAKCIE ZE NUMERY TE NADAWANE SA KOLEJNO PO SOBIE NASTEPUJACO CZYLI OD 1 DO ..... . ROZLICZENIE FUNDUSZU POZYCZKOWEGO BEDZIE NASTEPOWAŁAO PRZEZ ZARZAD POZYCZKODAWCY RAZ W MIESIACU. CZYLI JEZELI KTOŚ MA NADANE 10 NUMERÓW NPP TO PRZYZNAWANIE POZYCZKI BEDZIE TRWAŁO PRZY ZAŁOŻENIU ZE MIAŁ BY NUMERY NPP OD 1-10 PRZEZ KOLEJNO NASTTEPUJACYCH 10 MIESIECY PO SOBIE PRZY ZAŁOZENIU ZE POZWOLI NA TO FUNDUSZ POZYCZKOWY ALE ZNAJAC PRAKTYKI TEJ FIRMY NAPEWNO NIE PRZYDZIELA TEGO NIKOMY PONIEWAZ JAK WYKONYWAŁEM U NICH PRACE DZWONILI KLIENCI I PYTALI SIE CZY JUZ OTRZYMALI PRZYDZIAŁ JAK SŁYSZELI ZE NIE MA ICH NA LISCIE TO PYTALI SIE CZY KOLEJNE 2 CZY 3 LATA MAJĄ CZEKAC PONIEWAZ TYLE JUZ CZEKALI. ALE JEDZMY Z TYM DALEJ KLIENT OTRZYMAŁ PRZYDZIAŁ POZYCZKI NA JEDEN NR NPP CZYLI 5.000ZŁ NADAL NIE MA JEDNAK PODPISANEJ UMOWY POZYCZKI CZYLI NIE WIE KIEDY DOSTANIE PIENIADZE ZGODNIE Z WARUNKAMI UMOWY POZYCZKODAWCA PRZESYŁA DO KLIENTA UMOWE POZYCZKI W TERMINIE DO 14 DNI OD DATY PRZYDZIAŁU POZYCZKI ŁACZNIE Z HARMONOGRAMEM SPŁATY POZYCZKI(TU NIE POTRZEBUJA SETEK DNI) KLIENTA MA 14 DNI NA ZWROT UMOWY (JESLI TEGO NIE ZROBI UMOWA JEST ZERWANA) KLIENT ODESŁAŁ UMOWE SKARBIEC ZASTRZEGA ZE WYPŁATA NASTAPI NIEZWŁOCZNIE LECZ MA NA TO KOLEJNE 14 DNI. ALE KLIENT OTRZYMAŁ TYLKO NAMIASTE TEGO CO CHCIAŁ KOLEJNE PRZYDZIAŁY ODBYWAC SIE BEDA CO MIESIAC (O ILE FUNDUSZ NA TO POZWOLI) A SPŁACA JUZ POZYCZKĘ KTÓRA OTRZYAMŁ W KWOCIE 5 TYS. A KOLEJEN TRANSZE DOSTANI O ILE DOSTANIE W BLIZEJ NIE OKRESLONYM CZASIE CZYLI MOZE ICH NIE DOSTAC W CELE ALBO ZA ROK MOZE DWA. LECZ GRATULUJE KOMU KOLWIEK JAK KTOŚ PRZEJDZIE PRZEZ TA GECHENNE. A TARAZ NAJWAZNIEJSZE OTO TELEFON DO TYCH ZłODZIEJI KTóRY ZAWSZE ODBIERAJą LECZ ZAZNACZAM NIE PRZEDSTAWIAJA SIE JAKO POKF SKARBIEC TYLKO MOWIą SłUCHAM: 0-58-761-53-10
          W ZWIĄZKU Z PRAKTYKAMI JAKIE TA FIRMA STOSUJE CHCIAŁ BYM OSTRZEC WSZYSTKICH ZA POSREDNICTWEM PANSTWA PROGRAMY ABY NIE PODPISYWALI UMOWY W SKARBCU BO NIC NIE ZYSKAJĄ A MOGA TYLKO STRACIC
      • Gość: ANA IP: *.radom.vectranet.pl 19.05.10, 18:43
        taaa jasneee hehehe tylko dlaczego na ten twój telefon nie można się dodzonić???
    • Gość: szymon IP: 212.2.101.* 03.07.07, 12:52
      Jestem zadowolony z dobrej pożyczki w ,,skarbcu,, spłacam niskie raty juz od 8
      miesięcy,pożyczke otrzymałem w wysokosci 30,000 zł w dwóch transzach 20,000 zł i
      druga 10,000 zł zabezpieczeniem był weksel in blanco i dwóch porenczycieli.Jak
      czytam niedatywne opinie to myśle sobie ,ze to konkurencja tej firmy takie
      głupoty wypisuje.Aco ma zrobić taki zwykły człowiek jak banki mu odmawiaja,bo
      brak zdolnosci kredytowej,maja sie powiesic?
      • Gość: koko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.07, 19:41
        Ale super pożyczka,dawaj w tri miga info na majla:sralimuchy@wp.pl
        • Gość: An IP: *.opera-mini.net 29.11.13, 19:49
          Masz rację z tym mailem!A może naiwniacy wolą wpłacać na nasze konta?HA HA!Co im zależy komu dadzą? J a z chęcią podam mój numer konta.Później wpłacę na lokatę ,z odsetek wypłacę jedną transzę jakiemuś naiwniakowi,naiwniak poleci drugiemu naiwniakowi ,który kasę wpłaci itd...I BIZNES SIĘ KRĘCI! Gdzie się rodzą tacy naiwniacy?
      • Gość: kasil IP: *.c196.msk.pl 24.06.09, 00:18
        ja na pożyczke ze skarbca czekam juz 8 lat gamoniu!!!!!!!!!!!11
      • Gość: aga IP: *.chello.pl 02.07.09, 17:14
        tak to chyba ty jesteś pracownikiem bo ja przez tych oszustów
        straciłam 15000 tysięcy
        • Gość: zainteresowana IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.09.09, 17:21
          prosze o odpowiedz czy dostalas pozyczke ,chce sie starac u nich o pozyczke ,po
          tym co przeczytalam zastanawiam sie czy to nie jest kant:)
      • Gość: Radek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.09, 18:49
        Wszystkie pozytywne komentarze nie są autentyczne, z tym powyżej spotkałem się
        już trzykrotnie każdy z nich dokładnie w tej samej formie (kopiowanie) coś tu
        jest nie tak nie sądzicie ?
        Moja mam została oszukana jak większość wypowiadających się tu osób, straciła 2
        tysiące a pieniądze z pożyczki naprawdę były nam potrzebne, niezłe sku......
      • Gość: Mike IP: *.nj.pl 18.12.09, 23:35
        ciekaWE ILE CZASU JUŻ PRACUJESZ DLA DOBREJ POŻYCZKI ZE TAKIE
        PIERDOŁY WYPISUJESZ CO?
      • Gość: aga IP: *.play-internet.pl 12.09.12, 20:42
        Witam pan juz brał pożyczke w skarbcu prosze mi napisac na jakich jeast to warunkach czy pobieraja prowizje i ile dni czeka sie na pieniadze.Prosze o odpowiedz mój meil muszynska13@interia.pl
      • Gość: ewcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.13, 10:42
        12Marca podpisałam przedwstępna umowę w dobrej pożyczce w Lubin , nawet nie wiedziałam że to przed wstępna umowa , mało tego zapewniała mnie przedstawicielka tej że firmy że pożyczka jest pewna że na sto procent ją dostanę czekam już15 dni bo poinformowała mnie ze za 14 dni ja otrzymam zadzwoniłam pod nr telefonu który jest na tej umowie dodzwoniłam się tam powiedziano mi że obejmuje 14 dni ochrony danych osobowych i mam zadzwonić 27 marca czyli dziś okazało się że mam mieć weksel i jakieś inne zabezpieczenie pożyczki tylko skąd mam je wżiać , nie wiem co to jest ten weksel i skąd go mam wziąć , a pytałam przedstawicielki czy kwota która wpłaciłam to już wszystko nie trzeba żadnych zabezpieczeń i jest pewne to powiedziała że tak , co mam dalej robić bo potrzebuję tych pieniędzy a nie wiem co i z kat wziąć ten weksel proszę o pomoc , z góry dziękuję ewa3628@gmail.com kazali mi odesłać te papiery zabezpieczające
        • Gość portalu: ewcia napisał(a):

> mało tego zapewniała mnie przedstawicielka tej że firmy że pożyczka jest pewna że na > sto procent ją dostanę

No i co z tego, że cię zapewniała? Dałaś się nabrać, a owej pani nie udowodnisz, że cię oszukała. Mechanizm jest taki, że oszukuje się ludzi, że zaraz dostaną pożyczkę jak tylko zapłacą opłatę wstępną, a potem się ich zwodzi. Przecież oni od lat tak działają, a ty się dałaś oszukać. Na drugi raz zanim uwierzysz oszustowi na słowo wklep parę słów w google.

--
          Z przemyśleń forumowych intelektualistów:
          douglasmclloyd: Teraz czekam na artykuł, o seksie z nieboszczykiem. Na przód gazeto!
          (w komentarzu do artykułu o seksie niepełnosprawnych)
    • Gość: iza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.07, 15:10
      Proszę o namiary na dobrą pożyczkę,z góry dziękuję
      • Gość: adres IP: *.chello.pl 24.09.07, 17:38
        www.dobrapozyczka.eu
        w oddziały znajdziesz namiary ;]
        • Gość: lenka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.07, 20:01
          dobra pozyczka to rzeczywiście pkf skarbiec. W Katowicach mieszczą
          się w tym samym pokoju i pani raz odbiera tel. do skarbca a inny do
          dobrej pożyczki. Mnie bałamucą już od marca a pieniędzy jak nie
          widać tak nie widać, ciągle wymyślają nowe formy zabezpieczenia,
          sprawdzanie w biku i innych biurach kredytowych, rozdzielność
          majątkowa, poręczyciele itp.Na te wszystkie opłaty wydałam już
          dodatkowo ponad 1000 zł.Muszę przyznać, że umowę czytałam
          kilkakrotnie i nie wydała mi się podejrzana, natomiast mam
          zastrzeżenia do pani w biurze, której płacą czyba za obnażanie
          biustu i "szczekanie" do klienta- mówi w takim tempie,że może
          człowiekowi zakręcić się w głowie.Wiem, że naiwni dwa razy płacą, ja
          wpłaciłam 2500 zł poręczenia właśnie w marcu i do tej pory nic-
          tylko nowe sprawdzania. Ale będę walczyć do końca, w Gdańsku szukają
          ludzi z całej Polski do pozwu zbiorowego na tę firmę, albo zostaje
          jeszcze rzecznik praw konsumenta, bo jak się wszyscy domyślają
          pobiranie opłaty przedwstępnej jest niezgodne z prawem. Innym
          naiwnym życzę powodzenia i wytrwałości w dążeniu do celu.
          • Gość: Izka IP: *.gprs.plus.pl 16.11.07, 12:02
            Witam chciałabym zauważyć ze w umowie przedwstępnej jest mowa o
            kwocie opłaty przygotowawczej a nie przedwstępnej, a to oznacza ze
            jest ona zgodna z prawem... Odsyłam do ciekawej lektury umów
            zawartych chociażby na warunkach udzielania kredytów przez np.
            bank ...Wszedzień jest mowa o kwotach opłat przygotowawczych ( w
            końcu kto pyta nie błądzi, a tylko nieliczni proszą o tak ważna
            tabele opłat i prowizji w instytucjach finansowych- i kto tu działa
            na kogo niekorzyść, według mnie głupota ludzka)
            • Podaj mi przykład konsumenckiego kredytu w którym konsument musi wpłacić coś z
              góry. Na razie to ta firma to typowy oszust wyciągający z potrzebujących ludzi
              ostatnie pieniądze. A ty popierasz oszusta. Nieładnie...
            • Gość: i IP: 78.133.188.* 07.03.09, 22:16
              ja oplate wniosłam na 6ooo i ani grosza nie dostałam to są oszuści
              • Gość: grazyna IP: *.comnet.3s.pl 08.09.09, 09:20
                marz racie ja tez zapłaciłam i cisza juz 2 mieśiace jade tam tonich narobic im
                dymu i pujde do prokuratury zgłośic
          • Gość: poinformowana IP: *.gprs.plus.pl 24.06.08, 15:19
            Zapoznałam sie z umowa o kredycie konsumenckim z dnia 20 lipca 2000
            roku i pozwole sie nie zgodzic ze zdaniem autora, ktore mowi, o tym,
            ze oplata przygotowawcza jest niezgodna z prawem.
          • Gość: ewela IP: 78.133.188.* 07.03.09, 22:22
            mnie też oszukali na 6000
          • Gość: oszukana IP: 78.133.188.* 07.03.09, 22:26
            ja też dałam sie oszukac proszę o kontakt kalisto20@wp.pl
            • Gość: Gunia 78 IP: *.gprs.plus.pl 17.03.09, 13:55
              Witam :)
              A ja właśnie dzisiaj dostałam pieniądze od "dobrej pożyczki"
              Wnioskowałam o 50 tysięcy, jako zabezpiecznie wybrałam dwóch
              poręczycieli i nie było najmniejszego problemu, jedynie czasu to
              trochę zajęło. Umowe przedwstępną podpisałam w grudniu :) ... ale
              generalnie wypytałam o wszystko przed podpisaniem tejże umowy oraz
              zapoznałam się z ogolnymi warunkami, których kserokopię dostałam w
              oddziale. Dostałam wyczerpujące odpowiedzi na każde moje pytanie.
              Warunki zaakceptowałam licząc się z tym, że to trochę potrwa.
              Dzisiaj jestem w stanie powiedzieć, że wcale nie bylo tak źle.
              Spłacam niskie, stałe raty a nie tak jak w bankach, które co chwilę
              sobie zmieniają wysokość rat bo : "coś tam" ....
              Myślę, że odrobina cierpliwości i mniej emocji wystarczy, żeby
              wszystko pozytywnie załatwić ... Pozdrawiam
              • Gość: ciekawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.09, 20:50
                Guniu 78, pracuje u operatora sieci komorkowej z ktorej korzystasz,
                i jutro bede znala numer Twojej karty sim. Nie, nie wyrzucaj jej
                dzisiaj:) Nic Ci to nie da:)
                Wiesz, ze to co tu robisz na forum podpada pod paragraf o oszustwie?
                Nie omieszkam sie podzielic swoja wiedza o Twoich namiarach z
                policja. Mysle, ze beda zainteresowani.
        • Gość: jolka111 IP: *.adsl.inetia.pl 27.11.09, 18:55
          DOBRA POŻYCZKA TO OSZUŚCI
    • Gość: gość IP: *.gliwice.msk.pl 20.11.07, 08:47
      absolutnie nie można zaufać.moje gg;3824622
      • 30.12.07, 21:39
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • A spamer, łamiący wszelkie reguły, aby nieuczciwie zarobić, jest godny zaufania?
          • Firma nadal istnieje i robi ludzi w konia, czy to jest uczciwe???
            Czy ktoś jeszcze nie zrobił z tym porządku??? Jeżeli to jest firma
            oszukańcza to powinna byc podana do sądu i rozwiązana, czy wszyscy
            ludzie z całej Polski też zostali zrobieni w konia??? Jak oni śmieją
            jeszcze się raklamowac w internecie i gazetach, to jest jakaś
            paranoja!!!
            Proszę o jakąs odpowiedź, chcę się dowiedziec wiecej o tej firmie
            nie dającej pożyczej tylko biorącej od ludzi ostatnie pieniądze.
            • Gość: gosc IP: *.chello.pl 30.01.08, 20:33
              W Krakowie,siedzi niesympatyczna baba za starym biurkiem,która pali papierosa i
              niechętnie odpowiada na zadane pytania.To biuro Dobrej Pozyczki.Spisuje na
              swistku papieru dane z dowodu i na odczepkę przeprowadza wywiad na temat
              zatrudnienia,gdybym podała,że jestem prezydentem tez by ja to nie zastanowiło,za
              pół godziny ma być decyzja.Z góry wiadomo,że pozytywna bo trzeba od razu wpłacić
              700 zł,których już nigdy nie zobaczę ani nie odzyskam.Nie jestem
              kretynką,przeciez poszłam tylko sie przekonać,że coś takiego jeszcze
              funkcjonuje,jak argentyna w najgorszym wydaniu.Ale az strach pomyśleć,ilu
              znajdzie się naiwnych,którzy zaufaja tej babie i wpłaca ostatnie pieniądze.
              • UWAGA!!!
                Dowiedziałem się więcej o dobrej pożyczce, nie radzę brac w tej
                firmie kredytu, oszukają was, przeczytajcie poniższy nagłówek z
                internetu (www.bankier.pl). Jest tam napisane, że włąśnie Polska
                Korporacja Finansowa „Skarbiec”, która namawia do dobrej pożyczki,
                działa w systemie argentyńskim:

"Liczne skargi na konsorcje trafiają do Urzędu Ochrony Konkurencji
                i Konsumentów. Urząd bada punkty umowy i to, czy firmy się z nich
                wywiązują. W tej chwili przedmiotem działań UOKiK jest 26 takich
                firm. Po zbadaniu sprawy są często kierowane do SOKiK (d. Sąd
                Antymonopolowy). W tej chwili badane są następujące firmy działające
                w systemie argentyńskim (stan na 25 września 2003):

- Europejski Fundusz Budowlany
                - AICE Polska
                - Auto Plan
                - Inco
                - Towarzystwo Finansowo-Inwestycyjne
                - Skote Polska
                - Korporacja Finansowa
                - Powszechny Fundusz Finansowy JAAL
                - Ogólnopolskie Towarzystwo Finansowe
                - Fundusz Inwestycyjno-Budowlany PROGRESS
                - Krajowa Agencja Wspierania Przedsiębiorczości GROSZ
                - Polskie Centrum Kapitałowe LOKATA
                - Domrat Invest
                - Towarzystwo Inwestycyjno-Finansowe OMEGA
                - Krajowa Agencja Nakładów Finansowych KAPITAŁ
                - MKK-EUROINVESTMENT
                - Fundusz Rozwoju Budownictwa (eFRBUD)
                - Union Concept Poland
                - Międzynarodowy Fundusz Inwestycyjno-Kapitałowy
                - Polska Korporacja Finansowa „Skarbiec”
                - Polska Izba Finansowa „Skarbiec”
                - Towarzystwo Kapitałowo- Inwestycyjne „Milenium”
                - Credit Union
                - Finance Group Polska
                - ROSSO Polska
                - Europejska Grupa Inwestycyjna FUNDUSZ

Więcej informacji na ten temat znajduje się w aktualizowanym wykazie
                na stronach UOKiK: www.uokik.gov.pl/konsorcja.phtml?z=4 "
                • UWAGA OSZUŚCI!!!! wiele osób ponaciągali, wszystkie zachwyty napisał
                  jeden z nich, oszust z telefonu - eranet.pl

UWAGA OSZUŚCI!!!! UWAGA OSZUŚCI!!!! UWAGA OSZUŚCI!!!! UWAGA
                  OSZUŚCI!!!! UWAGA OSZUŚCI!!!! UWAGA OSZUŚCI!!!! UWAGA OSZUŚCI!!!!
                  OSZUŚCI!!!! UWAGA OSZUŚCI!!!!
(1-100)
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-400 401-433
(201-300)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.