Dodaj do ulubionych

Szukam dobrego biura rachunkowego w Warszawie

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.06, 22:59
Jak w temacie
Edytor zaawansowany
  • 22.08.06, 22:53
    z forum uzyskasz jedynie reklamę od osób, które chcą się tu - na forum - reklamować. Moim zdaniem, to nie najlepsza rekomendacja. Lepiej poszukaj kanalami prywatnymi.
  • Gość: moniaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.14, 18:24
    poszukaj na stronie ooo biurarach.pl :)
  • Gość: Karolina IP: *.220.114.55.umts.static.t-mobile.pl 21.10.15, 16:02
    Jednym z aspektów które powinieneś brać pod uwagę przy wyborze biura jest jego wielkość. Duże biura to "przedsiębiorstwa" w których szef nie do końca wie co robią jego pracownicy a Ci nie zawsze są kompetentni. Duża rotacja itp. Znam to z autopsji......niestety. Jakiś czas temu przeniosłam firmę do małego biura i to był strzał w dziesiątkę, czasami mam wrażenie że zatrudniam księgową na etacie :) Wiem komu zostawiłam dokumenty, kto zajmował się daną sprawą i właścicielka w każdej chwili jest w stanie odpowiedzieć na nurtujące mnie pytanie. W dużym biurze na odpowiedź czekałam niekiedy dwa dni nie ważne jakiej wagi było pytanie, wypełnienie dokumentów do banku itp można było uzyskać dopiero po 25. Najtańsze biuro też nie musi być tym najlepszym, czasami to tylko pozorna oszczędność.
  • 26.10.16, 08:20
    W pełni się z tym zgadzam, więc jak komuś pasuje Żoliborz to polecam biuro rachunkowe Causa. Szczególnie jak potrzeba doradztwa podatkowego :)
  • 01.09.06, 14:45
    szukanie dobrego biura rachunkowego....
    powinnas okreslic sobie, czego potrzebujesz, jakich informacji, jakich
    zestawień, jakich raportów, kiedy chcesz miec informacje na temat podatkow za
    dany miesiac itp.... (sa biura ktore informuja o wysokosci podatku przy
    wypelnianiu deklaracji a sa takie ktore informuja 10 kazdego miesiaca, zeby
    klient mogl miec jeszcze mozliwosc ruchu)
    potem: podać branże, ilosc FV, czy jest magazyn, ilosc etatow, okreslic tzw
    specyfike (np. tylko sprzedaz przez internet np. szybkopsujacej sie zywnosci z
    hondurasu;), czyli cos co wymaga od biura pewnej wiedzy szczególowej - moze byc
    bowiem biuro, ktore jest dobre i rzetelne i np. moze nie chciec sie podjac
    tematu z ktorym nie mialo stycznosci do tej pory...
    dopiero wtedy mozna szukac dobrego biura ;)
  • 01.08.14, 15:10
    Czy korzystaliście z tego biura rachunkowego? Interesują mnie opinie innych, bo ich oferta wygląda ciekawie.
  • Gość: kręty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.14, 14:59
    ja polecam taniarachunkowosc.pl , tanio, odbierają dokumenty ode mnie z domu, wszystko na czas podane
  • 06.03.16, 23:39
    Ja od lat mam swoje sprawdzone biuro rachunkowe w postaci CKD Hetman na Ostródzkiej w Warszawie. Naprawdę nie mogę napisać na nich żadnego złego słowa!
  • 07.08.14, 13:28
    Polecam BIURO RACHUNKOWE TAX HEAVEN

www.taxheaven.pl
    www.biurorachunkowewawer.pl
  • Gość: CONSILIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.14, 14:48
    Witam

Zapraszam do kontaktu. Pomożemy w każdej sytuacji.
    Biuro rachunkowe CONSILIA
    consilia.waw.pl/
    tel: 693-740-960

• 25.08.14, 14:38
    Witam,
    serdecznie polecam biuro - www.everfinance.com.pl - kompleksowa obsługa, profesjonalny zespół, doradztwo.
  • 25.08.14, 14:39
    Witam, serdecznie polecam biuro - www.everfinance.com.pl - kompleksowa obsługa, profesjonalny zespół, doradztwo, bardzo miła obsługa. Pozdrawiam
  • 11.09.14, 22:15
    Ja polecam sprawdzone, duże sieciowe biura, ja korzystam z Tax Credit z Wrocławia, w Warszawie też mają punkty, robią całą księgowo-podatkową robotę za mnie. Zlecam im też sprawy kadrowe, bo w pakiecie to grosze więcej, a ja się na tym nie wyznaję. Nie mam tu kompleksu ? ja się znam na samochodach i z tego żyję. Każdy ma jakiś talent :-)
  • Gość: Joanna IP: *.adsl.inetia.pl 17.09.14, 11:26
    Biuro rachunkowe Elżbieta Matuszewska Warszawska wola-polecam serdecznie.
    Atrakcyjne ceny,stały kontakt z księgową i naprawdę wysoka jakość usług a do tego bardzo miła atmosfera.
    Jest to małą firma ale za to z indywidualnym podejściem do klienta,naprawdę warto skorzystać.
    tel kontaktowy to 501443150
  • Gość: Darek IP: *.dynamic.chello.pl 03.11.14, 19:15
    Polecam Biuro Dekret z Warszawy brdekret.com.pl biuro wyprowadziło zaległości oraz pomogło podczas kontroli US.
  • 05.11.14, 13:55
    Opinie, opiniami, ale faktycznie patrz, czego dokładnie potrzebujesz, czy cena gra rolę, itp. Mnie to odpowiada biznes2biznes.com/?strona=ogloszenie&id=104119, ale Tobie już nie musi. I faktycznie opinia znajomych będzie najwłaściwsza. Chyba że jesteś gotowa uczyć się na własnych błędach.
  • 10.11.14, 13:03
    Polecam biuro rachunkowe na Mokotowie pani Barbary Rafalskiej.

=
  • 11.11.14, 21:58
    ja wole kameralne biura, ktore przykladaja sie do tego co robia :) obecnie korzystam z conastans, ktore prowadzi ksiegowosc rowniez zdalnie, wiec dla mnie jest to bardzo wygodne :) z tego, co widzialem na forach ma dobra opinie, wiec nie jest to tylko moja zdanie
  • 20.04.15, 15:22
    moim zdaniem dobre biuro w którym zeznania podatkowe Warszawa Praga zrobione zostały bardzo fachowo
  • Gość: mareke3 IP: *.centertel.pl 29.05.15, 10:06
    a Tax Care na Jana Pawła II? macie jakieś doświadczenia? ostatnio myślałem żeby się do nich przejść i nie wiem czy warto. wstępnie z ich kalkulatora na stronie wyszła mi całkiem niezła kwota za księgowość.
  • Gość: Kamil IP: *.dynamic.chello.pl 24.06.15, 21:27
    Tax Care - jedyne co tam jest to tanie usługi. Poza tym jakościowo bardzo słabo w większości przypadków (zależy do jakiego księgowego trafisz) i próby sprzedaży dodatkowych produktów finansowych, na których odbijają sobie niską cenę za obsługę :) Pracowałem tam i założyłem własne biuro rachunkowe, cena na pewno nie jest tak niska jak w Tax Care, za to obsługa świadczona przez licencjonowanego Doradcę podatkowego i doradztwo wliczone w cenę obsługi, zapraszam do kontaktu i porównania - www.kpconsulting.pl - Biuro rachunkowe
  • Gość: Alina IP: 88.220.44.* 26.06.15, 20:41
    Witam, najelpiej zadzwon do kilku i zorientuj sie w cenach czy uslugach , co oferuja- czy wyrabiają sie na czas , czy mozna dokumenty podesłać emailem czy wszsytko doręczać w orygnałach. Ja mam sprawdzoną księgowa, która pracuje ponad 30 lat w zawodzie, jesli chcesz-p.Elżbieta - 600 995 762
  • 16.07.15, 13:03
    dobra ksiegowosc jest na ulicy marsa - Impel Buisness Solutions. Maja szeroki zakres uslug zwiazany z kadrami, placami podatkami ksiegowoscia i hr
  • 24.07.15, 11:26
    Księgowość w mojej niewielkiej firmie prowadzi biuro Omni Tax tek. 518 806 936. Księgowość i rachunkowość są prowadzone bardzo rzetelnie i sprawnie.
  • Gość: PanKalkulator IP: *.231.38.216.koba.pl 25.07.15, 07:46
    Szkoda, że nie w Białymstoku, bo miałbym do polecenia jedno :)

--
    ranking-lokat.biz
  • Gość: Malgorzata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.15, 18:18
    Witam. Zapraszamy do Biura Rachunkowego Mola.

Służymy usługą kompleksowego prowadzenia ksiąg handlowych wraz z prowadzeniem spraw kadrowo-płacowych.

Doradztwo podatkowe. Pełna księgowość.

Obsługa w języku angielskim oraz drogą elektroniczną.

Licencja Ministerstwa Finansów.

Konkurencyjne ceny oraz 15% rabatu dla nowych Klientów przez 3 miesiące!

Biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnoprawnej (OC).

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wielu zadowolonych Klientów.

Chętnie przyjmujemy nowe wyzwania i nie stronimy od negocjacji.

Zapraszamy: 
    Kobyłka ul. Bohaterów Ossowa 7
    Warszawa ul. Kłopotowskiego 11 pok. 217 (Praga Północ).

Biuro Rachunkowe Mola
    Tel. 512-140-761
    www.biuromola.pl
  • 19.08.15, 22:34
    Witam.

Czytałem tutaj opinie zachwalające "fabryki księgowe" i tylko zdalną obsługę klienta, były też polecenia mniejszych biur.
    Ja ze swojej strony chcę przedstawić ofertę firmy, której jestem współwłaścicielem. Nie chcę zachwalać własnej firmy anonimowo czy przez podstawione osoby, pragnę to zrobić osobiście. Być może komuś taki rodzaj informacji podpasuje.

W skrócie, bo resztę można przeczytać na stronie www.brepsilon.pl/

Firma jako samodzielna działa od 2007 r.

Prowadzimy kompleksową obsługę naszych klientów. W cenie usługi zawarte jest wszystko co związane jest z działalnością podmiotu czyli: wypełnianie i składanie dokumentów w Urzędach, odbiór dokumentów od klienta, porady itp.

U nas to klient wybiera formę kontaktu. Może to być mail dla zapracowanych bądź spokojna rozmowa "twarzą w twarz" przy kawce w naszym biurze.

Znajdujemy się na Bemowie w Warszawie, ale klientów mamy też z innych miast.

Z nami prowadząc działalność gospodarczą w ogóle nie musisz myśleć o księgowości, masz to z głowy

Zapraszam serdecznie do kontaktu

tel. 501 717 747

Rafał Słomka BR Epsilon
  • Gość: Monika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.15, 12:33
    Żeby wybrać dobre, tanie i rzetelne biuro rachunkowe można skorzystać ze strony www.ksiegowynastart.pl , wystarczy wypełnić formularz i po kliku dniach na maila otrzymuje się oferty z propozycjami Biur Rachunkowych w danego rejonu .
    Serwis jest całkowicie bezpłatny.
  • Gość: Marek 52 IP: *.static.ip.netia.com.pl 21.10.15, 11:00
    Jak biuro rachunkowe to tylko iskra.biz.pl/. Pan Krzysztof bardzo miły i naprawdę umie wytłumaczyć wszystko co i jak. Sam odbiera dokumenty i można do niego dzwonić kiedy się chce. Teraz przeniósł się do Warszawy z biurem. Prowadzi mi księgowość i ja tak naprawdę nic nie muszę robić. Naprawdę szczerze polecam.
  • 21.10.15, 12:46
    Polecam
    korekta.info.pl/
  • 22.10.15, 17:28
    Bardzo dobre ceny ma biuro Filaro, zresztą warto sprawdzić w cenniku i porównać do stawek w innych biurach: www.filaro-ksiegowosc.pl/
  • 24.10.15, 20:04
    Dla mnie biura w warszawie za drogie były a mam sp. z o.o. Znajoma poleciła mi to biuro: www.adena.net.pl i jestem zadowolony bardzo. Jakość na wysokim poziomie, zawsze moge liczyc na pomoc ale co najważniejsze ceny polowe nizsze niz w stolicy. No i maja certyfikat i polise. Możecie sprawdzić ja polecam.
  • Gość: Anka IP: *.warszawa.mm.pl 01.11.15, 21:26
    Moim numerem jeden jest meritumbiuro.com.pl na Ursynowie, choć dzielnica nie ma znaczenia, bo wszystko można robić zdalnie. Nawet maja internetowy panel klienta. Mam u nich księgowość już 2 lata i nigdy sie nie zawiodłam. Szybko reagują na potrzeby klienta i przy tym plus za poczucie humoru :)
    Polecam!
  • Gość: ula982 IP: *.agh.edu.pl 05.11.15, 11:33
    Zakładając swoją pierwszą działalność skorzystałam z usług biura rachunkowego Tax Expert 24 taxexpert24.pl/pl/biuro-rachunkowe/oferta (siedziba w Warszawie przy ul. Modlińskiej (Białołęka) oraz punkt konsultacyjny na ul. Elektoralnej (Środmieście) także do wyboru jak komu po drodze :) Osobiście z usług biura jestem zadowolona. Pomogli mi zarejestrować firmę, a obecnie pomagają w księgowości. Wszystko działa jak trzeba, także jeśli ktoś szuka biura z kompleksową obsługą to polecam. Oferują szeroki wahlarz usług, wszystko wygodnie, bezpiecznie i na czas, dodatkowo wzorowy kontakt.
  • 25.11.15, 12:27
    Dobre biuro rachunkowe w Warszawie to Erachuba. Panie księgowe z tego biura są bardzo pomocne w
    wielu kwestiach wymagających fachowej oceny. Gdy zakładacie działalność gospodarczą to tym bardziej
    warto nawiązać z nimi współpracę, mają ludzkie podejście do tych spraw i widać że im po prostu zależy.
  • Gość: aprilka09 IP: *.dynamic.chello.pl 02.12.15, 14:25
    Ja ze swojej strony polecam: Estelligence - Biuro rachunkowe Warszawa
  • 14.03.16, 15:00
    W Warszawie jest ponad 1000 biur rachunkowych. Wybór nie jest łatwy, ale zajrzyj na: www.dobre-biuro-rachunkowe.pl/mazowieckie/warszawa/ porównasz sobie oferty wszystkich biur w swojej okolicy i na pewno wybierzesz najlepsze.
  • 05.12.15, 23:51
    Hej, ja korzystałem z księgowości w okolicy - biuro polecone przed dentystę - oraz później (aktulnie) z Tax Care. Polecam to drugie, wypada lepiej finansowo (150, a nie 250 z tym samym limitem faktur) i w przeciwieństwie do mojej poprzedniej księgowej unikają błędów :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.