Dodaj do ulubionych

Chwilówka

27.07.06, 09:45
Potrzebuje 40 000 zł na miesiąc - góra.
Wiem, że chwilówki mają w ofercie SKOKI ale procent po prostu bandycki.

Gdzie moge jeszcze pytać o szybki kredyt na tak krótki czas i bez tak
ordynarnie wysokiej lichwy?

--
<a
href="http://fotosik.pl/pokaz_obrazek/1d359b219bc6ac9e.html">Przystojniaczek</a>
ma już ...
Edytor zaawansowany
  • Gość: KLIENT IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.06, 16:19
    Oj nie wiem gdzie ci dadza taki kredyt..............

Licz sie ze cie sprawdza w BIKU oraz W BANKOWYM REJESTRZE PROWADZAONYM PRZEZ
    ZWIAZEK BAMNKÓW POLSKICH

i NAPEWNO poreczycieli beda chceiec
    KTÓRZY MAJA CZYSTE KONTA W biku itd>>>>>>>>>>>>>>

• Gość: ajax IP: *.aster.pl / *.aster.pl 29.07.06, 10:30
    A masz co zastawić?
  • 30.07.06, 00:00
    a nie lepiej nie mówić w banku, ze na tak krótko? w opcjach kredytów sa
    możliwości wczesniejszej spłaty-przypuszczam, że bedą niższe niż w skokach itp
  • 30.07.06, 16:14
    Też o tym myślałam... Tylko to wychodzi także drogo bardzo.
    Niech sprawdzają mnie na wylot - brałam dwa kredyty mieszkaniowe na
    kilkadziesiąt tysięcy, jakieś dwa konsumpcyjne, nie licząc kupna czegoś na raty
    - nie maja się do czego przyczepić.

--
    Przystojniaczek
    ma już ...
  • 02.08.06, 19:34
    Jeżeli chcesz wziąść kredyt, który zamierzasz spłącić po miesiącu to weź kredyt
    na jak najdłuższy okres. Przy wcześniejszej spłącie zapłacisz małę odsetki.
    Wygląda to tak: bierzesz kredyt np. na 10 000 na 3 miesiące, rata miesięczna to
    około 3700zł, czyli 700zł odsetek. Druga wersja to kreyt na rok, gdzie rata
    wynosi około 1300zł. Jeżeli spłącisz kredyt w nastęnym miesiącu to zapłącisz
    odsetki tylko za jeden miesiąc, czyli 300zł. Jeżeli rozłożysz kredyt na jeszcze
    dłuższy okres to odsetki będę jeszcze mniejsze przy założeniu, że po miesiącu
    spłącasz go całkowicie. Oczywiśće taki kredyt jest droższy przy spłacie zgodnie
    z harmonogramem. W ten sposób masz tanią chwilówkę. Taki myk można zrobić pzy
    każdym kredycie konsumenckim do 80 000 pln.
  • 20.06.16, 06:07
    Bezprecedensowa kwestia: sporo chwilówek jest tańszych niż kredyty gotówkowe w banku. Niektóre banki wręcz wmawiają, że jeśli tak jest to na pewno jest w tym jakich haczyk i będzie srogo.

Haczyk jest i wynosi on 30 dni, właściwie trochę mniej. Ale.. Ale... Ale...
    Zakładając, że długi spłaca się w terminie to dług ten kosztuje 0 PLN jak
    ? www.ofin.pl

lub tylko 10 PLN jak w przypadku np.
    ? www.wonga.com
    oraz
    ? www.pozyczkaplus.pl

Podstawowa strona startowa rankingów tu:
    ? www.faraon24.pl/pozyczki-internetowe

Lista wszystkich bankowych kredytów gotówkowych tu:
    ? www.faraon24.pl/pozyczki-internetowe/bankowe

Lista wszystkich pozabankowych szybkich chwilówek tu:
    ? www.faraon24.pl/pozyczki-internetowe/bezplatne

A dla bardziej ryzykownych osób pożyczki społecznościowe tu:
    ? www.faraon24.pl/pozyczki-internetowe/spolecznosciowe

Po 30 dniach będzie już drogo i srogo.
  • 05.08.16, 13:05
    To może spróbuj od Profi Credit jak czasem potrzebuje dużych pieniędzy to biorę od nich, a okazuje tylko dowód. Spłacasz kiedy chcesz praktycznie
  • Gość: exirt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.16, 17:26
    Mnie się opłaca brać pozyczkę na viasms bo mam jako stały klient 50% zniżki na pożyczkę. Takie zniżki dają w każdą środę , opłaca się bardzo...
  • Gość: adam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.16, 15:49
    tak to prawda bierze sie na dowód, mozna wziac tez na firme wtedy pewnie cos wiecej jest potrzebne, na pewno nip firmy, ogole Profi Credit jest ok, z tych firm pozyczkowych chyba najlepsze
  • 08.08.16, 11:23
    Polecam przegląd pożyczek za 0 zł i 0% (dla nowych klientów)
  • Gość: maya IP: *.13.232.140.koba.pl 19.09.16, 19:38
    Pierwsza pożyczka za 0% jest teraz prawie wszędzie ale nie każda firma daje np aż 1000 zł dla nowych klientów, a dla stałych na viasms 50% zniżki dają stałym klientom, co prawda tylko w środy, ale zawsze to jakaś ulga..
  • 09.08.16, 18:47
    Zobacz Ranking chwilówek Sierpień 2016 , chyba najbardziej aktualny - można od razu wnioski składać

albo Porównywarkę pożyczek i kredytów

lub wiele ofert w jednym miejscu ( wnioski można składać z jednego serwisu ) Pozabankowe produkty finansowe
  • Gość: p.aulina IP: *.play-internet.pl 12.08.16, 09:59
    Świetne oferty znaleźć można na stronie Bliska Pożyczka. Jest to świetne narzędzie do wyszukania najbliższego dla siebie punktu pożyczkowego z interesującą nas ofertą. Można się umówić na rozmowę przez internet, a kontakt zwrotny przychodzi w przeciągu godziny. Cała usługa jest całkowicie darmowa. Bardzo polecam Bliska Pożyczka.
  • Gość: normalny IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 15.08.16, 10:37
    Ładnie was wali w dekiel,odpowiadając koledze po jedynych 10 latach.Debile.
  • 40000 może nie otrzymasz no chyba że weźmiesz z każdej firmy po trochu na stronie odpowiednikredyt.pl
  • 01.09.16, 15:23
    Jeżeli ogłoszenie jest nadal aktualne. Pomogę, doradzę całkowicie bezpłatnie!
    Tel. 503 546 690 e-mail: paulakulesza1@gmail.com
  • 23.09.16, 09:54
    Lepiej poszukaj dodatkowego zajęcia. Chwilówki to nic dobrego
  • Gość: zork IP: 213.241.93.* 26.09.16, 22:41
    Dlatego ja właśnie korzystam z usług zaufanych firm, które oferują pożyczki gotówkowe przez sms
  • Gość: gość IP: *.opera-mini.net 27.09.16, 18:24
    Listę wielu pożyczek znajdziesz na oferty finansowe - możesz klikać, przeglądać, porównywać. Dodatkowo też oferty lokat.
  • 28.09.16, 08:49
    Myślę, że takiej wysokiej kwoty nie dostaniesz z chwilówek..
  • 02.10.16, 16:18
    pożyczka na rato ok ale na miesiąc zapomnij musiał bys miec dochody żendu 120 tys miesięcznie .
    Chyba tylko pod zastaw
  • Gość: helenka IP: *.231.1.142.koba.pl 29.11.16, 17:11
    Ja tylko pożyczałam raz, ale zapowiada się, ze znowu będę musiała ukłonić się w stronę tanikredyt.pl i wziąc pożyczkę na święta, bo rodzinka się zjeżdża i nie wystarczy nam w grudniu pieniędzy.
  • 30.11.16, 21:12
    Sądzę że to zbyt duża kwota aby można była ją pożyczyć na miesiąc , możesz spróbować na dłuższy okres czasu a spłacić w miesiąc ,tylko musisz sprawdzić czy nie pobierają za to dodatkowych kosztów .
    Tu masz jeden adres nmoney.com.pl ale tym podobnych jest mnóstwo więc coś sobie musisz dopasować
  • 04.03.17, 02:25
    pozyczka w Forsafinanse.pl pozyczasz 1000zl na 30 dni oddajesz 1158,22zl
    www.forsafinanse.pl
  • 10.03.17, 16:21
    Trochę duża kwota...

--
    Nawet w jego myśleniu były błędy językowe.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.