Gazeta.pl   Forum   Gospodarka   Pieniądze   A kiedy % dla prawnika od zwyklej sprawy?

Komentarze do artykułu

Polacy jak Amerykanie będą mogli składać pozwy zbiorowe

Polacy szybciej i łatwiej wywalczą odszkodowania. Dziennik "Polska" dotarł do projektu specjalnej ustawy, która zrewolucjonizuje procesy cywilne. Wzorem USA Polacy będą mogli składać pozwy zbiorowe w sprawach cywilnych np. przeciwko producentom szkodliwych leków, niesolidnym deweloperom.

A kiedy % dla prawnika od zwyklej sprawy?

Autor: krzysztofsf 14.06.08, 23:48
Dodaj do ulubionych zarchiwizowany
Uwazam, ze to jest najwazniejsze - wiele osob rezygnuje z walki sadowej, poniewaz nie maja na koszty prawnika, a nie moga sie z nim umowic na wynagrodzenie w formie % od kwoty wygranej w sprawie.
--
Eurokonstytucja dla dociekliwych
Polecam Linuxeducd - uruchamiasz z plyty bez szkody dla ukochanego Windowsa
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.