Dodaj do ulubionych

Co sądzicie o "Piwnicy" ?

22.09.09, 19:49
Przyjeżdżam w odwiedziny do Świnoujścia i zamierzamy się ze
znajomymi wybrać w weekend do tego lokalu żeby się pobawić i spędzić
miło czas w niezłym towarzystwie. Co o nim myślicie ? Dobry wybór ?
Jakie są wasze opinie i wrażenia, szczególnie proszę bywalców.
Pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • Gość: go IP: 217.97.193.* 22.09.09, 21:09
    młodzież tam się bawi, ale i prostytutki ze starymi niemcami ... ale najlepsze
    to mają jedzenie, delicje polecam Jaśkowe danie
  • Gość: borat IP: 217.97.193.* 22.09.09, 22:12
    W Alibi 5-10-15 a w Piwnicy sympatia.onet.pl z ekipami budowlanymi i
  • Gość: aaaa IP: *.uznam.net.pl 08.10.09, 20:04
    dosadne a prawdziwe :)
  • Gość: marekzegarek IP: *.uznam.net.pl 13.03.10, 15:30
    hahahahha, dokładnie ! Mocne !
  • Gość: olo IP: *.uznam.net.pl 22.09.09, 22:22
    jak lubisz zawiesisty dym wydychamy ze dwustu pijanych płuc to jest
    twoje miejsce.
    Jurek błagam cie. Nie załuj na klime i na wyciag dymu.
    Ludzie wtedy wiecej pija.
  • Gość: nene IP: *.uznam.net.pl 23.09.09, 00:39
    jest fajnie tylko tlocznie i nadymnione
  • Gość: terefere IP: *.ip.netia.com.pl 29.04.11, 12:14
    Pierogi dają najlepsze na świecie. Za każdym razem jak przyjeżdżam do Świnoujścia do siostry, która tam mieszka, obowiązkowo idę na pierogi do piwnicy, są rewelacyjne, nigdzie mi w Polsce tak nie smakowały.
  • Gość: fanka IP: *.fn.pl 23.09.09, 17:19
    tłok i dym
    jedzenie dobre, chociaz wczesniej bylo lepsze
    ale alkoholu nie radze tam pić
  • hellious 24.09.09, 09:26
    Piwnica spadla bardzo... Zrobil sie syf, tlok i zaduch, do tego kupa nawalonych
    malolatow i kurewek... nie jest to fajne miejsce... juz, bo kiedys bylo.
    --
    [img]http://images49.fotosik.pl/33/c0194fb46e7b99ff.jpg[/img]
    klikniesz toznikniesz
  • Gość: ja@ IP: *.uznam.net.pl 24.09.09, 19:56
    kupa dymu ale ok
  • exman 24.09.09, 20:20
    a gdzie grają jakieś kapele rockowe, reggae, folk itp ? U was tylko dancing,
    piercing i fucking ?
    --
    Zrelaksowane krowy dają więcej mleka
  • Gość: go IP: 217.97.193.* 24.09.09, 20:49
    oj to nigdzie, to miasto starych ludzi, same dwudziestki do setki, dla kogo te
    rockowe kapele miałyby grać?
  • carmelaxxx 24.09.09, 22:39
    z dobrym towarzystwem wszedzie sie bedziesz dobrez bawic a piwnica to chyba
    jedyne miejsce w Świnoujściu w ktorym po polnocy mozna porzadnie i smacznie sie
    najesc !!!
  • Gość: olo IP: *.uznam.net.pl 24.09.09, 22:51
    mowisz o frytkach i zupie?
  • Gość: xyz IP: *.swinoujscie.vectranet.pl 27.09.09, 22:45
    Tylko rachunek zapłaćcie na początku, bo potem zapłacicie za niego wszyscy...po
    kolei. To się zdarza tam bardzo często , nie wiem z czego to wynika???? Z
    pazerności właścicieli, czy totalnym braku porozumienia między obsługującymi ???
    Zgroza !!!
  • Gość: houlobek IP: 217.97.193.* 10.10.09, 08:52
    piwnica to melina. Nawaleni goście, same wieśniary. Leje sie piwsko
    dym, smrodólonie totalna kicha, muzyka z szafy grajacej ktoś zapoda
    20 razy "Feel" i weź sie baw:/ masakra
  • Gość: ogorek IP: *.fn.pl 13.03.10, 18:43
    Ciekawe tylko czemu tam najwiecej ludzi chodzi skoro sie nikomu nie
    podoba
  • mona_mayfair 22.03.10, 20:49
    bo wszedzie indziej jeszcze gorzej :P
  • Gość: jasiu_śmietana IP: *.uznam.net.pl 26.09.10, 11:46
    Jak jest teraz w starej-nowej Piwnicy, podobno maja dj-a. Chcemy z kolegami zorganizowac kumplowi kawalerskie zastanawiamy sie wlasnie nad Piwnica
  • Gość: ja IP: *.uznam.net.pl 26.09.10, 13:11
    jak dla mnie jest teraz duzo lepiej,wiecej miejsca i muzyka jest świetna ,dobrze ,ze zrezygnowali z szafy na rzecz dj
  • Gość: XY IP: *.uznam.net.pl 27.09.10, 15:51
    chyba juz po remoncie????bo było zamknięte i coś tam robili
  • Gość: bywalczyni IP: *.uznam.net.pl 31.10.10, 14:23
    jest duzo lepiej jak było
    super muza
    wiecej normalnych ludzi
    mniej dymu
    naprawde duzy plus dla Artura siostry i reszty !!!
    mlodzi do boju odrazu widac zmiany :)
  • Gość: agi IP: *.uznam.net.pl 31.10.10, 15:13
    zgadza sie ,a wczorajsza impeza byla po prostu the best!!!
  • Gość: beznadzieja IP: *.uznam.net.pl 31.10.10, 22:06
    po prostu totalna porażka
    chamski "właściciel" lokalu , który wyrzuca ludzi w bezczelny sposób tylko dlatego ,że nie mają rezerwacji... dlaczego przy wejściu nie poinformował ,że lokal jest zarezerwowany, tylko po 3 godzinach podchodzi do ludzi i po prostu mówi im zeby sobie szli do domu?? co za wiocha, za granicą to się ludzie bawią a w tym miescie nie ma gdzie Chamstwo właściciela piwnicy czy pana który "obsługiwał" wczorajszą impreze przechodzi ludzkie pojęcie
  • Gość: koleżanka IP: *.uznam.net.pl 31.10.10, 22:09
    nas też tak wyrzuciła, ale jak piłyśmy drinka to było ok, nagle podszedł i kazał nas się wynosić do domu...chamstwo i już nigdy tam nie pójdziemy
  • Gość: Fiodor IP: *.uznam.net.pl 01.11.10, 12:08
    Żenada to co się działo. Ogłaszają się nawet w necie, zapraszają a jak człowiek przychodzi, wypije 2-3 piwa, zaczyna się dobrze bawić nagle okazuje się że lokal jest zarezerwowany i nie ma miejsc, a właściciel zmienia się w aroganckiego błazna. Nie ma gdzie się bawić w tym mieście, kolejne miejsce jak dla mnie odpadło. Moja noga tam nie postanie.
  • Gość: jaa IP: *.uznam.net.pl 01.11.10, 12:16
    nie wiem czy to prawda ,ze wypraszali,za to prawda jest ze bylo tam juz tyle ludzi,ze chyba bezpieczniej bylo troszke osob wyprosic

mi sie podobalo! bylo fajnie!
  • Gość: don Dragon24 IP: *.uznam.net.pl 01.11.10, 12:28
    W cywilizowanym świecie ludzi wcześniej nie wyprasza, szczególnie jeśli wcześniej się ich zaprasza. Przed wejściem powinien ktoś stać lub powinno być info, że dziś lokal jest full i tyle. Najpierw zapraszają a potem marnują ludziom wieczór.
  • Gość: princessa IP: *.uznam.net.pl 01.11.10, 12:42
    to trzeba bylo przyjsc wczesniej,ale fakt ktos powinien tam stac albo chociaz jakies info wywiesic,bylo zdecydowanie za duzo ludzi
  • Gość: ~~ IP: *.uznam.net.pl 01.11.10, 12:53
    Sama sobie przeczysz. Tak czy siak ktoś by przyszedł "później" i chyba nie powinno się go po zamówieniu piwa wypraszać tylko poinformować przy wejściu, że niestety nie ma miejsc. Właściciel musi się jeszcze wiele nauczyć.
  • Gość: gość IP: *.uznam.net.pl 01.11.10, 14:28
    W tym wieku to już za późno na naukę,jak ktoś jest burakiem to już nim zostanie.Piwnica to melina i nikt kto ma odrobinę klasy tam nie zajrzy.
  • Gość: olo IP: *.uznam.net.pl 01.11.10, 16:27
    skoro piszesz ,ze to melina musiales tam zaglac ,człowieku bez klasy
  • Gość: gość IP: *.uznam.net.pl 03.11.10, 10:26
    Oczywiście,że zajrzałem.Zajrzałem spróbowałem wypić "drinka" choć słyszałem,że w tym lokalu to duże ryzyko i faktycznie drinków nie polecam i wyszedłem z przekonaniem,że nigdy tam nie wrócę.To cała historia."Uderz o stół a nożyce się odezwą" :-)
  • Gość: Kubuś IP: *.uznam.net.pl 03.11.10, 12:22
    Ja nie mam nic do tego lokalu, zawsze dobrze sie bawilem. Teraz po remoncie wszystko jest ok procz dj-a. Przy takich smętach to tam zasnac idzie. On powinien na bermudach grac a nie w lokalu dla mlodziezy. DJ DO DOMU!!!!!
  • Gość: stefa IP: *.uznam.net.pl 03.11.10, 13:26
    dzieci do Alibi!!!! dj w tym lokalu jest super! muzyka jest swietna,w koncu taka przy ktorej mozna sie bawic! jak ktos chce łupanki to niech spada gdzie indziej!

• Gość: Kubuś IP: *.uznam.net.pl 04.11.10, 08:46
    Nie jestem dzieckiem i nie lubie lupanek ale nie mow mi ze ten dj jest swietny. Chlopak zatrzymal sie w rozwoju jakies 20 lat. On nawet na weseliska sie nie nadaje. Bylem, slyszalem!!!! Goscie zaczeli wychodzisc o 1 a jemu w to graj szybciej do domu. DJ DO DOMU!!!!!
  • Gość: m&m IP: *.uznam.net.pl 04.11.10, 11:13
    każdemu nie dogodzisz,
    zmień lokal i po problemie,albo przychodz z odtwarzaczem mp3 w uszach,skoro Ci przeszkadza normalna muzyka.
  • Gość: Kubuś IP: *.uznam.net.pl 04.11.10, 18:21
    Nie bedziesz mi kmiocie udzielal rad. Wypowiedzialem swoje zdanie na dany temat
  • Gość: gosc IP: *.uznam.net.pl 04.11.10, 20:31
    kup se koło i puknij w czoło...

• Gość: my2 IP: *.uznam.net.pl 04.11.10, 21:35
    no my i nasi znajomi też już tam nie wrócimy... nie będe się sprzeczać czy to melina czy nie, ale jeżeli organizuje się imprezę to z klasą, a nie się ludzi wyrzuca do domu.....
  • Gość: kolezanki IP: *.uznam.net.pl 04.11.10, 21:31
    my byłyśmy już ok 21.00 !!! a po 22.00 ten cham nam po prostu kazał się wynosić, nam i wielu innym też,
  • Gość: my 2 IP: *.uznam.net.pl 04.11.10, 21:29
    żgadzam się bo nas też ten pan niekulturalnie wyprosil, a przecież nikt nam przy wejściu nie powiedział ,ze impreza jest zamknięta... jak tak można...
  • Gość: oni IP: *.uznam.net.pl 05.11.10, 08:42
    lubisz sobie pogadac sam/sama ze sobą??
  • Gość: monia szczecin IP: *.uznam.net.pl 07.11.10, 20:28
    hehe właściciel piwnicy niech się uczy od właściceli klubów w szczecinie, bo chyba nie wie ,że jak jest impra zamknięta to się stoi przy drzwiach i mówi ludziom
  • Gość: ogorek IP: *.uznam.net.pl 05.11.10, 09:40
    A ty co czytac nie umiesz, czy chcesz podrzymac watek, ktory i tak jest dlugi
  • Gość: lala IP: *.uznam.net.pl 08.11.10, 08:43
    umie ,przeciez jest ze szczecina ....wow!!!!

:/
  • Gość: gość IP: *.uznam.net.pl 30.01.11, 13:26
    Dla mnie ten lokal jest super, chodzimy tam ze znajomymi i zawsze się wybawimy.Jeśli masz zamiar tam się wybrać to polecam :)
  • Gość: anty IP: *.globalconnect.pl 31.01.11, 18:01
    Piwnica to lokal który ogromnie traci przez aroganckiego głupkowatego błazna którym niestety jest właściciel pozdro dla reszty załogi fajni ludzie
  • Gość: karina IP: *.uznam.net.pl 01.03.11, 20:00
    Zgadzam sie z toba w 100%, zero szacunku dla klientow. Ordynarne chamisko, dlatego tam nie chodze. Wole pic wino w parku niz wydac tam chociazby 10 zl
  • Gość: ff IP: *.fn.pl 02.03.11, 11:28
    Porównanie godne pochwały ... ja nie wolę pić wina w parku .. bez względu na to co postawić na drugiej szali.
  • Gość: sis IP: *.uznam.net.pl 30.04.11, 11:06
    macie racje ,wlaciciel (ten stary) jest chamski do bólu!! byłam światkiem jak nie chcial wpuscic gosci do lokalu,zrobil to w tak chamski sposob ,ze mi szczeka opadła!!!!!to nie byli jacys pijani malolaci ,to byli normalni ludzie ok 40stki!!

szok!!! ja tam juz wiecej nie pojde!
    myslą ,ze jak mają pełny lokal to im wszystko wolno!! mysle ,ze juz niedlugo ,bo wódka jest tak okropna!!!!!!!!
  • Gość: ogórek IP: *.uznam.net.pl 28.05.11, 17:01
    Dobrze ze skonczyly sie te smęty puszczane przez Pelke. Taka muza to na stype dobra, chociaz i tu bym sie wachał
  • Gość: gibon IP: *.uznam.net.pl 09.10.11, 12:01
    Ogór, wahał przez samo "h".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.