Smażalnia ze świezymi rybami Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam, wybieram się za miesiąc do Świnoujścia i chciałabym spytać stałych bywalców i wytrawnych smakoszy, gdzie w Świnoujściu można zjeść ŚWIEŻĄ rybkę i oczywiście nie mam tu na myśli pangi, ani innych udziwnień. Myśląc świeża, mam na myśli niemrożona.

PS Nie ma być tanio, domowo, rodzinnie, ale smacznie :)

Z góry dziękuję
    --
    Blog o e-bookach, e-czytnikach, e-rynku
    • Gość: autochton IP: *.uznam.net.pl 08.07.11, 14:36
      Musisz udać się na wyspę Karsibór (to część Świnoujścia). Jest tam knajpa, gdzie ze smakiem zjesz świeżą rybę. Zdecydowanie odradzam kompleks "Gryf", tuż przy promenadzie. Smacznego!
    • Gość: qwert IP: *.250.136.smslowianin.pl 08.07.11, 14:43
      Na Piłsudskiego/Szopena oraz Piłsudskiego naprzeciw głównej poczty są sklepy rybne. Tam dostaniesz w miarę świeżą rybę. Jest jeszcze opcja podejścia do wędkarzy moczących kija na "cypelku z wiatrakiem" lub stacjonujących przy ul. Wybrzeże Władysława IV. Możesz też przepłynąć się na Warszów (wyspa Wolin) i tam od czasu do czasu otwarty jest sklep przy bazie rybackiej, jak już będziesz na Wolinie, to możesz też zahaczyć o Karsibór, tam też powinni mieć świeży towar. Ewentualnie wyprawa do portu w Dziwnowie (rybacy + wędkarze). Poza tym można zrobić wycieczkę rowerową do Kamminke i tam zjeść rybkę. O smażalniach przy promenadzie nie wspomniałem, bo sama piszesz, że interesuje Cię świeża ryba, a nie jakieś pangi i inne mrożonki.
      • Gość: qwert IP: *.250.136.smslowianin.pl 08.07.11, 14:49
        O! Jeszcze jedno mi się przypomniało! Jakbyś się zdecydowała na ten Dziwnów, to po drodze możesz wpaść do Kołczewa i Międzywodzia, tam czasem ludzie mają świeżą rybkę albo oryginalnego węgorza. Tak czy siak, omijać smażalnie!!! Smacznego!
      • Super, że się tak naprodukowałaś/łeś, ale chodziło mi o smażalnię. Jadę, żeby wypocząć i nie martwić się gotowaniem/szukaniem sklepów rybnych/jeżdżeniem po Warszowach i Karsiborach. Zdaję sobie sprawę, że jak kupię świeżą rybę i sama ją zrobię, to będę wiedziała co jem, jednak nie mam aż tak super kulinarnych zdolności.

Czytaj tematy, a oboje nie będziemy tracili czasu.

Gość portalu: qwert napisał(a):

> Na Piłsudskiego/Szopena oraz Piłsudskiego naprzeciw głównej poczty są sklepy ry
        > bne. Tam dostaniesz w miarę świeżą rybę. Jest jeszcze opcja podejścia do wędkar
        > zy moczących kija na "cypelku z wiatrakiem" lub stacjonujących przy ul. Wybrzeż
        > e Władysława IV. Możesz też przepłynąć się na Warszów (wyspa Wolin) i tam od cz
        > asu do czasu otwarty jest sklep przy bazie rybackiej, jak już będziesz na Wolin
        > ie, to możesz też zahaczyć o Karsibór, tam też powinni mieć świeży towar. Ewent
        > ualnie wyprawa do portu w Dziwnowie (rybacy + wędkarze). Poza tym można zrobić
        > wycieczkę rowerową do Kamminke i tam zjeść rybkę. O smażalniach przy promenadzi
        > e nie wspomniałem, bo sama piszesz, że interesuje Cię świeża ryba, a nie jakieś
        > pangi i inne mrożonki.

--
        • Gość: Gosc IP: *.adsl.inetia.pl 08.07.11, 19:45
          Napisano Ci szczerą prawde,aby usmażyc swieża rybke nie trza miec duzo umiejetnosci kulinarnych.Sklep rybny na przeciwko glownej poczty,wtedy tylko bedziesz miala pewnosc co jesz.Na promenadzie smazalnie stanowcze NIE!!
          • Idąc tym i podobnymi tropami w żadnym lokalu nie mogłabym niczego zjeść, bo przecież ile jest takich, w których wiem, co mi podają.
            Szczerze, to w dupie mam co dzieje się w smażalniach w Świnoujściu i na całym Wybrzeżu. Zadałam konkretne pytanie, jak ktoś, kto przyjeżdża nad polskie morze i nie ma nawet możliwości, żeby gotować samodzielnie. Chciałam uzyskać konkretną odpowiedź - doczekałam się pseudo inteligentnych potyczek troli, których na gazecie od cholery. Przenoszę się w bardziej cywilizowane miejsce.

Pozdrawiam i życzę żeby wam się paluchy na klawiaturze połamały.

Gość portalu: Gosc napisał(a):

> Napisano Ci szczerą prawde,aby usmażyc swieża rybke nie trza miec duzo umiejetn
            > osci kulinarnych.Sklep rybny na przeciwko glownej poczty,wtedy tylko bedziesz m
            > iala pewnosc co jesz.Na promenadzie smazalnie stanowcze NIE!!

--
          • Gość: qwert IP: *.250.136.smslowianin.pl 09.07.11, 10:05
            I masz babo placek! Przedstawiłem jaka jest sytuacja i jeszcze dostałem, a Ty rykoszetem. Pani od grabek życzę smacznego, pewniakiem atakuj smażalnie przy promenadzie! Będzie drogo, w lokalu, z innymi gośćmi i oczywiście ... smacznie! Wszystko tak jak chciałaś. Życzę udanego pobytu w Ściu.
        • Gość: beta IP: *.uznam.net.pl 08.07.11, 20:23
          Koszmarem nie jest to, że w punktach gastronomicznych oferowane są mrożone ryby, ale to, że smażone są one na czymś, co olejem dawno już nie jest. Olej jest tylko dolewany, a spalone części pozostają w brytfannie. Proceder ten praktykowany jest nie tylko w Świnoujściu-lecz na całym wybrzeżu.
    • Gość: Gośćiu IP: *.dip0.t-ipconnect.de 24.12.13, 16:51
      Bar "Krewetka" Pl. Kościelny obok kościoła pw.Chrystusa Króla i Polo Marketu.
      Najświeższe rybki,świeża dostawa
      • Gość: aaa IP: *.uznam.net.pl 29.12.13, 20:07
        tylko nie Krewetka to syf i kiła.
        podają na brudnych talerzach ,aż rzygać się chce,nigdy więcej
        to ktoś z szefostwa pisał aby nagonić klientów
        ODRADZAM
      • Gość: Mati IP: *.uznam.net.pl 04.01.14, 01:53
        cytuje
        ,,Bar "Krewetka" Pl. Kościelny obok kościoła pw.Chrystusa Króla i Polo Marketu.
        Najświeższe rybki,świeża dostawa,,
        kiedyś to była smażalnia prowadzona z wielką starannością , teraz nowy właściciel doprowadził lokal do katastrofy kulinarnej ( wielka szkoda ) i jeszcze się tu reklamuje w prostacki sposób - obudź się człowieku i zacznij od nowa z nowym menu bez pitolenia przy stoliku z klientami o tym jaki jesteś wspaniały . jeszcze nie wszystko stracone
    • Gość: SromotnikBezwstydn IP: *.static.espol.com.pl 30.12.13, 16:26
      W marcu 2012 r. jadłem pyszne ,świeże, prosto z kutrów ryby w DĄBKACH niedaleko Darłowa. (d.woj. koszalińskie)...
      Teraz , to można tafić cos w Dziwnowie o godz. 8 rano i samemu usmażyć. W dziwnowskich smazalniach latem królowały ryby - mrożone i "panga"- nie ryba !
      • Najlepiej przejechać się w stronę Kołobrzegu i wstąpić do Niechorza obok Rewala. Dobra smażalnia ryb w Niechorzu to bez wątpienia Smażalnia Kergulena, świeże ryby i przekąski rybne, do tego właściciel robią wszystko sami bez konserwantów. Wybór ryb, zup rybnych i innych dodatków powala, najlepiej zobaczyć na ich profil na facebooku jakie cuda tam oferują ^^
        • zayks napisał:

> Najlepiej przejechać się w stronę Kołobrzegu i wstąpić do Niechorza obok Rewala
          > . Dobra smażalnia ryb w Niechorzu to bez wątpienia Smażalnia Kergulena, świeże
          > ryby i przekąski rybne, do tego właściciel robią wszystko sami bez konserwantów
          > . Wybór ryb, zup rybnych i innych dodatków powala, najlepiej zobaczyć na ich
          > profil na facebooku jakie cuda tam oferują ^^

Aha zapomniałbym, otwarte mają niestety od Maja do Października więc w ciągu roku nic zjemy tam rybki.
          • Gość: Krzysztof Jerzyna IP: *.dynamic.chello.pl 28.01.14, 13:32
            Spokojnie, na dobrą rybkę do smażalni ryb Kergulena wpadne obowiązkowo. Jeśli startują od Maja to wpadnę obowiązkowo do Niechorza.
            • Gość: Łukasz i Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.14, 18:36
              Byliśmy wczoraj w tej smażalni Kergulena w Niechorzu, wprawdzie były to przygotowywania do otwarcia to rybki było prio pierwsza klasa. Dawno nie jadłem, ba, nie widziałem takivh rarytasów rybnych

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.