Dodaj do ulubionych

Środki czystości polecane/odradzane

• annaka92 Re: Środki czystości polecane/odradzane 26.04.17, 12:31
      Serdecznie polecam środki firmy Qemia, można je znaleźć głównie na stronie www.qemia.pl poznałam je w pracy i zabrałam próbki do domu i teraz sama wykożystuje je podczas generalnych pożądków ponieważ są wyjądkowo skuteczne i silne w działaniu. Podobno w najbliższym czasie będą rozdawali kody rabatowe na swoim facebooku więc zapraszam poczekać na kody przed zakupem może uda się coś zaoszczędzić.
      www.facebook.com/Qemia/
      • malinka266 Re: Środki czystości polecane/odradzane 28.11.18, 10:37
        Mam ogromnego bzika na punkcie sprzątania, mnóstwo produktów testuję i próbuję. Używałam droższych środków chemicznych i tańszych i powiem szczerze dla mnie różnicy w ogóle nie ma, a tylko przepłacałam. Od jakiegoś czasu stosuję chemię gospodarczą www.golddrop.eu/ Jestem bardzo zadowolona skutecznością i długotrwałością działania preparatów. Sprzątam nimi cały dom podłogi, blaty, płytki, kuchenkę, wannę, a nawet kominek, piorę.

Produkty Gold Drop dostępne są praktycznie w każdym sklepie co jest bardzo dużym udogodnieniem. Są bardzo gęste i wydajne, wystarczy dodać tylko odrobinę produktu. Stosuje je na trudne do zmycia i delikatne plamy, brud, pleśń, przypalenia, różnego rodzaju osady i na tłuste powierzchnie. Bardzo ładnie pachną i nie podrażniają skóry. Skład, który zawsze sprawdzam jest również imponujący. Środki chemiczne są bezpieczne dla zdrowia, dla alergików i dla środowiska. Nie wysuszają, nie pozostawiają smug, doskonale się wchłaniają. Są naprawdę tanie i bardzo skuteczne, jestem bardzo zadowolona i narazie nie planuję z nich rezygnować smile
    • milenka.m Re: Środki czystości polecane/odradzane 02.05.17, 15:18
      Z kolei ja mogę polecić profesjonalne środki czystości dla gastronomii firmy SauberLab. Używam ich w restauracji od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona, w szczególności z koncentratów do szyb. Polecam i zostawiam linka dla zainteresowanych smile sauberlab.pl/higiena-kuchenna/
    • pani_ka1972 Re: Środki czystości polecane/odradzane 24.08.17, 12:08
      Cześć w naszym małym hotelik używamy prawie wyłącznie środki z takiej stronki www.cleanmed.com.pl, polecam zwłaszcza pramol ze szwajcarii naprawdę się u nas sprawdzają, a co istotne przekonali mnie do zakupu odkurzacza niemieckiego SPRINTUS T11. I powiem wam, nie chcemy innych
    • justme441 Re: Środki czystości polecane/odradzane 30.08.17, 10:30
      witam. ja przekonałam się, że nie zawsze środki, które mają najwięcej reklam w telewizji są najlepsze. często można trafić na preparaty, których w ogóle nie ma w telewizji a są dużo lepsze. ja z polecenia koleżanki kupiłam do sprzątania kilka środków firmy Villa, których nie widziałam w tv. świetnie się sprawdziły przy sprzątaniu. zwłaszcza środek do kabin prysznicowych. naprawdę warto wypróbować. można zamówić w internetowych sklepach i chyba w rosmanie są oraz w piotr i paweł.
    • malgorzatateza Re: Środki czystości polecane/odradzane 09.03.18, 07:40
      Chemia profesjonalna to tylko Mr Proper i Kiehl. Nie wiem jak to jest, ale na moje powierzchnie działają. Kiedyś rozmawiałam z koleżanką, która mówiła mi, że z chemią jest jak z ludzmi - trzeba się dopasować. Dlatego nie ma 1 dobrego rozwiązania dla każdego. Trzeba chemię testowac i sprawdzać, czy akurat dany środek działa w naszym mieszkaniu lub biurze.

Odp na:

Szeroka oferta profesjonalnych środków czystości na Polskim rynku nie raz sprawia trudność w doborze najlepszego środka, który z jednej strony byłby wysoce skuteczny, z drugiej zaś nie obciążałby nadmiernie naszego portfela. Czym kierujecie się w doborze używanych produktów, jakie polecanie, a jakich stosowanie zdecydowane odradzacie. Która technologia sprawdza się u Was najlepiej ? Zapraszam do dyskusji.
    • iwona12489 Re: Środki czystości polecane/odradzane 29.03.18, 13:48
      Ja osobiście bardzo chwalę sobie sklep z chemią gospodarczą w Opolu. Jak dla mnie nie spotkałam się z lepszymi środkami czystości, a przetestowałam ich ogromną ilość. Bardzo wygodną opcją jest możliwość złożenia zamówienia online, także jak dla mnie same plusy wink sklep.hakinson.pl/
    • annaica4 Re: Środki czystości polecane/odradzane 11.04.18, 13:33
      Do domu kupuję co pod rękę wpadnie, choć czasem zdarzają się perełki i na przykład taki cif usuwający kamień kupuję od razu kilka sztuk big_grin Do firmy natomiast w grę wchodzą tylko środki profesjonalne - dzięki temu, że potrzeba użyć mniejszego stężenia i większość występuje w koncentracie łatwiej się ja magazynuje i taniej wychodzi ich użycie. Polecam tutaj kilka sklepów które mają pełną ofertę sprzątania. np: www.dezynfekcja24.com/pol_m_Sprzatanie-obiektow-183.html
    • ocia5566 Re: Środki czystości polecane/odradzane 19.07.18, 11:52
      Jestem chora na punkcie czystości i wypróbowałam już mnóstwo środków chemicznych (również niemieckich) wśród nich znalazłam złoty środek na brud, pleśń, wilgoć, przypalenia i inne osady. Od lat kupuję środki czystości od Gold Drop, są tanie, skuteczne w walce z uciążliwym brudem i bardzo wydajne. Rewelacyjne czyszczą bez polerowania, nie pozostawiają smug i przyjemnie pachną. Jeśli chodzi o preparat do czyszczenia mebli tej marki polecam spray Gold Wax - pachnie świeżością i doskonale likwiduje kurz i plamy, płyny i emulsje do podłóg, albo środki do ręcznego lub mechanicznego prania dywanów Floor, płyny do szyb Window Plus. Dodatkowo producent oferuje detergenty czyszczące do kuchni i łazienki, do mycia naczyń, do prania, mydła i odświeżacze powietrza, naprawdę jest tego dużo. Fajne jest też to, że środki dostępne są praktycznie w każdym sklepie smile
    • michaltorbiarz Re: Środki czystości polecane/odradzane 07.08.18, 17:05
      Jeśli ktoś z Was poszukuje naprawdę fachowców w branży, a dodatkowo producentów środków czystości to polecam Interteam z Rybnika. Nasza firma od lat zaopatruje się u nich i nigdy nas nie zawiedli. Posiadają środki czystości niemal do wszystkiego. Czyszczenie posadzek, szyb, środki zapachowe, mydła glicerynowe, preparaty do odtłuszczania, środki do czyszczenia łazienek, kuchni i wiele innych. U nas szefostwo zaopatruje się u nich już od kilku lat i zawsze można liczyć na terminowość oraz jakość dostarczanych produktów. Korzystając z ich usług dodatkowo macie pewność, że cena też będzie korzystna, w stosunku do jakości. To producent środków czystości, więc unikacie marży pośredników. Z całego serca polecam, warto!
    • interteam Re: Środki czystości polecane/odradzane 07.02.19, 20:22
      Polecam środki czystości od Polskiego producenta. Wysoka jakość i korzystna cena. W ofercie profesjonalne środki czystości, chemia gospodarcza, akcesoria do sprzątania, maszyny, wózki do sprzątania i wiele innych. Jeśli poszukujecie sprawdzonej firmy - polecam Interteam. Strona sklep-it.pl - więcej informacji i możliwość zamówienia.
    • stapka17 Re: Środki czystości polecane/odradzane 27.03.19, 14:44
      Pracując od kilku lat w hotelu, w centrum stolicy nauczyłam się, że praca na specjalistycznych środkach i na takich z marketu bardzo się od siebie różnią. Kiedyś goście częściej skarżyli się na niedokładne sprzątanie, ale odkąd mamy produkty ProFormula, to i nam łatwiej się pracuje i mniej skarg się pojawia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka