Dodaj do ulubionych

TANIO Używane maszyny szorujące Comac i Wetrok

30.11.12, 15:33
Posiadam do sprzedania używane maszyny szorujące na akumulatory: Comac Simpla 45B (kilka sztuk), Comac Media 22B z własną trakcją (jedna sztuka) oraz Wetrok Duomatic (kilka sztuk) oraz używane części do nich.
Edytor zaawansowany
  • agapitt 03.12.12, 08:52
    Witam, zapraszam do zamieszczenia informacji również na forum Agapit, jest to forum dedykowane o tematyce profesjonalnego utrzymania czystości w wątku " Kupię, sprzedam, wynajmę" link do wątku: forum.agapit.pl/viewforum.php?f=14
    Pozdrawiam smile
  • annaiwanow 03.12.12, 11:21
    OK, dziękuję za informację
  • paulapat 12.12.12, 08:18
    Witam,
    jestem zainteresowana maszynami używanymi Comac, czy mogę prosić o przesłanie zdjęć maszyn oraz o ceny? W jakim stanie są maszyny?
    Proszę o info na mail: paulapat@o2.pl.
    Pozdrawiam.
  • maszynyczyszczace 27.02.13, 08:51
    Ja polecam odwiedzenie naszej strony www.horecaserwis.pl lub www.maszynyczyszczace.com.pl gdzie znajdziecie państwo sporo nowych i używanych maszyn do sprzątania

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.