Dodaj do ulubionych

Firma sprzątająca Poznań

26.03.15, 20:11
Witam,

gdyby ktoś z Poznania i okolic (działamy aż po Oborniki czy Przeźmierowo) potrzebował pomocy, to firma Beautiful Space oferuje: sprzątanie domów, mieszkań, biur, ogrodów, czyszczenie fug, czyszczenie nagrobków, mycie okien, mycie witryn, pranie tapicerki, sprzątanie poremontowe, przygotowanie lokalu do sprzedaży i wiele innych... Usługi mogą być świadczone jednorazowo lub cyklicznie, oferta zawsze jest indywidualnie dostosowywana do danego klienta. Firma Beautiful Space podejmie się każdego sprzątania - wyzwaniawink Zapraszam na stronę beautifulspace.pl Jako jedna z nielicznych firm oferujemy usługę stałej i zaufanej gosposi z atrakcyjnym abonamentem.
Edytor zaawansowany
  • bartolomeobartekbartas 14.04.16, 16:00
    A pro po prania tapicerki w Poznaniu, ale samochodowej, prał mi chłopak, który przyjezdza do domu i pierze na podwórku, trzeba ładnej pogody, żeby dograć termin ale warto. Znalazłem go na fejsie i akurat był wolny :
    <a href="HTTP://www.facebook.com/pranie.tapicerki.poznan">pranie tapicerki samochodowej</a>
    Wyprałem swoje auto i żony i wynegocjowałem rozsądny rabat smile
    przed następnymi świętami przyjedzie mi wyprać sofę, mam nadzieje ze będzie zrobione dobrze, jak w samochodach ...
  • bartolomeobartekbartas 14.04.16, 16:01
    A pro po prania tapicerki w Poznaniu, ale samochodowej, prał mi chłopak, który przyjezdza do domu i pierze na podwórku, trzeba ładnej pogody, żeby dograć termin ale warto. Znalazłem go na fejsie i akurat był wolny :
    pranie tapicerki samochodowej
    Wyprałem swoje auto i żony i wynegocjowałem rozsądny rabat smile
    przed następnymi świętami przyjedzie mi wyprać sofę, mam nadzieje ze będzie zrobione dobrze, jak w samochodach ...
  • firmasprzatajacahom 16.11.16, 13:46
    Nie będę ściemniać i opowiadać od niby klienta big_grin
    Powiem wprost.Mam firmę sprzątającą,i jestem dumna z jakośći sprzątania moich pracowników. Rzetelnie podchodzę do rekrutacji,szkolę robię badania lekarskie\z sądu i dopiero wtedy dopuszczam dziewczyn do pracy.
    Niby się wydaje a tam,sprzątanie,kto nie potrafi..
    Ale jednak okazuję się że nie każdy potrafi,czasem Panią po prostu brakuję chęci do sumiennego wykonywania pracy,ja znalazłam wyjście.
    Teraz mam najrzetelniejszą ekipę. Za Pomocą profesjonalnych środków które dobieramy indywidualnie do każdej powierzchni i nowoczesnych urządzeń i ściereczek potrafimy zrobić cudo!
    Mieszkanie po remoncie?budowie? czy wynajmie? Żaden problem,wyczyścimy to!
    Także zajmujęmy się cyklicznym sprzątaniem Biur,Mieszkań,Domów,Wspólot mieszkaniowychi td.
    Myjemy okna,witryny,Czyścimy wykładziny.
    Serdecznie zapraszam do skorzystania z usług mojej firmy.
    Alina Rubanovska Firma sprzątająca House of Maids, Poznań
  • pablo788 15.12.16, 11:44
    Pytanie czy wasza firma sprzątająca używa do pracy maszyny czyszczące takie jak tutaj szorowarki24.pl/ ? Poszukuję osoby, która zajmie się sprzątaniem wynajmowanej przeze mnie hali, ale do tej pracy potrzebne będą raczej maszyny czyszczące, nie zwykły mop. Jeśli zatem dysponujecie takim sprzętem albo znacie kogoś kto nim dysponuje to proszę o kontakt
  • sasqasklep 08.01.17, 22:53
    Proszę zapytać w firmie Clar System, zajmują się profesjonalnie sprzątaniem dużych powierzchni. Na jakich maszynach dokładnie pracują nie mam pojęcia, ale swoją pracę wykonują dobrze, nawet bardzo dobrze. www.clarsystem.pl/
  • nataliasc 03.11.17, 11:14
    Polecam środki Tenzi lub Medliclean. Znalazłam bardzo fajny sklep gdzie naprawdę mają tanio i szybko realizują zamówienia. www.superczyste.pl
  • ania134 05.08.19, 13:06
    Firma Seti-maszyny to sprawdzony wybór. Jeszcze ani razu się nie zawiodłam. Zawsze zastaje perfekcyjnie posprzątane miejsce.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka