Dodaj do ulubionych

Parownica Karcher DE4002 - Promocja

27.04.15, 15:14
Witam serdecznie,

Miło mi poinformować, że obecnie mamy najlepszą ofertę na rynku jeśli chodzi o model Karcher DE4002. Wszystkie ceny można porównać tutaj www.ceneo.pl/322890. Zainteresowanych zachęcam do zapoznania się z ofertą w sklepie euro-mop.pl/pl/parownica-karcher-de4002.html

Edytor zaawansowany
  • podroznik85 18.05.15, 11:17
    Korzystałem ze sklepu www.euro-mop.pl i uważam, że jest w 100% wart polecenia. Najpierw byłem na bardzo profesjonalnym pokazie sprzętów czyszczących, zorganizowanym właśnie przez tę firmę, dzięki czemu podjąłem decyzję o skorzystaniu z ich asortymentu. Kilku znajomych również korzysta z ich usług, m.in szkoleń dla firm sprzątających i każdy sobie je chwali za wysoki poziom.
  • jakubte 27.11.15, 15:06
    Warto też zajrzeć do nas! www.myjki.com - pomożemy wyczyścić brud nie czyszcząc Waszego portfela! smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.