Dodaj do ulubionych

Jak reklamować firmę sprzątającą?

28.07.18, 23:36
Jaka forma reklamy się u was sprawdza najlepiej? Z moich doświadczeń wynika, że najlepszą formą reklamy jeśli chodzi o pozyskiwanie zleceń od osób prywatnych jest płatna reklama na facebooku.

Z kolei do firm najlepiej docierać poprzez reklamy w Adwords. Próbowałem też ulotek, ale efekt taki sobie. ogłoszenia w lokalnej prasie i serwisach ogłoszeniowych też coraz słabiej działają.

Jak, to jest u was? jak pozyskujecie zlecenia?

--
Blog o profesjonalnym sprzątaniu erykgrzeszkowiak.pl/
Edytor zaawansowany
  • aaapsik78 01.08.18, 08:46
    U mnie skuteczny okazal się marketing szeptany, który wykonał dla mnie iWizerunek. Tutaj: iwizerunek.pl/marketing-szeptany/ można poczytać więcej o tej usłudze. Jestem bardzo zadowolona z jej realizacji, dzieki ktorej mam coraz wiecej klientów. Takie dzialania, jesli sa wykonywane przez profesjonalną agencję, sa bardzo skuteczne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.