Dodaj do ulubionych

nagła śmierć przez Kefavet?

04.09.10, 11:31
Witam, jeszcze do wczoraj mialam śliczna, zdrowa suczkę labradora - Saszkę. Ostatnio na jej pysku wyrosla opryszczka ktora sie powiększała wiec poszłam z nią do weterynarza. Ten przepisał jej na to Kefavet 14 tabletek, rano jedna i drugą wieczorem tak jak antybiotyk. Sasza zjadła tylko 4 z nich . Weterynarz powiedział ze sa one bardzo silne . Zastanawiam sei czy suczka mogła dostac za dużą dawkę? Miała niecaly rok(za kilka dni by obchodzila peirwsze urodzin) i wazyla niecale 40 kg, byla dosc dużym psem. Może byla uczulona na jakiś składnik tego leku? Czym może ktoś mi pomóc? @ min przed śmiercia jeszce widziałam ją na podwórku jak biegła. Być moze sie tez zadlawila czyms ale nie uwazam tego za zbt mozliwe. Może ukasiła ją pszczoła (bo lubiała zjadać owady) ale o tej porze roku juz jest raczej mało pszczół ... Chciałam zrobic sekcję aby wiedziec co jej sie stało ale weterynarz powiedzial ze kosztuje to ok 5 tys.. a nie stac mnie na taki wydatek. Moze miala chore serduszko i ten lek jej zaszkodził.. odchodze od zmysłow już. Umarla kolo 10:00, i Dodam jeszcze ze pies od rana był smutny i nie witał sie ani nie bardzo bawił z domownikami. Proszę o pomoc . ..
Edytor zaawansowany
  • barasia 04.09.10, 12:44
    Tak strasznie mi przykro. ..
    --
    http://www.suwaczek.pl/cache/275deb0a78.png
  • tenshii 04.09.10, 16:47
    Ciężko stwierdzić.
    Przykro mi, że umarła.
    Na Twoje pytania może odpowiedzieć jedynie sekcja zwłok.
    Czy takiej kwoty za sekcję zażądał wet, który przepisał lek?
    Pierwszy raz słyszę aby sekcja tyle kosztowała. Jeśli to ten sam wet, to myślę, że być może próbował Cię ceną odciągnąć od sekcji, bo wiedział, że śmierć psa to jego wina.

--
    They gave me a Labrador Retriever cause other Angels were busy
    I don't need to fight to prove I'am right, and I don't need to be forgiven
  • coolka1148 04.09.10, 19:29
    tak , wlasnie od swojego weterynarza do ktorego zawsze z sunia chodziłam się
    dowiedziałam o tej cenie sekcji zwłok.... teraz żałuję ze mu tak latwo i szybko
    uwierzyłam, bo pieska już pochowałam . . .
  • ligolek 04.09.10, 19:40
    Przykro mi strasznie ;-(
    Nie pomogę Ci bo za krótką jestem psiarą żebym orientowała się w lekach.
    Natomiast jeśli chodzi o koszt sekcji to cena z kosmosu. Sąsiadce kiedyś ktoś otruł kundelka i cena
    sekcji 200 zł...
  • tenshii 04.09.10, 19:40
    To po ptokach sad
    Przykro mi bardzo
    --
    They gave me a Labrador Retriever cause other Angels were busy
    I don't need to fight to prove I'am right, and I don't need to be forgiven
  • mampka 04.09.10, 22:28
    Przykro mi, szkoda Saszki.
    --
    http://lpmf.lilypie.com/8FXDp2.png

Popularne wątki