Dodaj do ulubionych

Gdzie pojechać do Azji w styczniu na 3 tygodnie ?

09.07.15, 12:14
Witam serdecznie
Gdzie byście polecali polecieć do Azji południowo-wschodniej na około 20 dni.
Lecę razem z żoną, mamy nieco doświadczenia podróżniczego (Europa, Gruzja, Turcja, Indie)
Cel:
- Trekking, przyroda, natura, plaża, z 2 ciekawe miasta (HK, Manila, Bankog, Ho Chi Minh lub inne)
- najlepiej bez wizy
- smaczne jedzenie
- łatwo dostępne wi fi i możliwość dogadania się po angielsku mile widziane :)
- do 10000zł za dwie osoby za cały wyjazd na dwie osoby
- może być więcej niż jeden kraj.
Co tu wybrać ? Filipiny, Tajlandię, Malezję ? Indonezję ?
Serdecznie dziękuję za podpowiedzi od bardziej doświadczonych podróżników.
Edytor zaawansowany
  • disel2 23.07.15, 12:33
    Witam,
    Proponuje Wietnam.Spędzilismy tam miesiąc na przełomie marca i kwietnia i to bylo za krótko.Jest tam mnóstwo atrakcji: góry Sapa, Bac Ha,plemiona,przyroda Halong Bay,miasta Hoi An,plaże Mui Ne, delta Mekongu,najwieksza jaskinia.Można by tak wymieniać do rana.Wszędzie darmowe wifi.Bardzo dobre i tanie noclegi. Smaczne i tanie jedzenie.Przejechalismy cały Wietnam z północy na południe.Wydalismy 12000 zł na dwie osoby z wizami, niczego sobie nie odmawiajac.Bylismy bardzo zadowoleni z tej wyprawy,a mamy porównanie,bo zwiedzilismy juz w tamtym rejonie Laos,Tajlandie.
    Teraz wybieramy sie do Malezji i Borneo.
    Pozdrawiam
    Marusia

• zenobi11 27.07.15, 14:35
    ZNajomi wrócili w zeszłym roku z 3 tygodniowej wycieczki po Tajlandii i byli zachwyceni...

--
    Delektuj się smakami!

ffstore.pl
  • 24bolo 21.08.15, 10:25
    A co myślicie o Filipinach ? W przeciwieństwie do Wietnamu słyszałem sporo dobrego. Zachwalani są miejscowi ludzie- że przyjaźni, że pomocni itp. oraz piękna przyroda.
  • dovietnam 12.10.15, 06:34
    Wietnam jest mój najlepszy wybór.
    hoteli, można sprawdzić tutaj http://hotels-in-vietnam.com
  • marsro 24.01.16, 16:04
    Zapraszam na www.travel-navigator.pl
    Proszę wypełnić formularz kontaktowy.
    Doradzimy, zaplanujemy i zorganizujemy 40% taniej niż konkurencja
  • podrozeciwroze 24.03.16, 12:33
    Odpowiedz jest jedna Tajlandia to kraj do którego chce się ciągle wracać.Pozostałe sa dobre na raz.Zresztą zawsze jedziemy do Tajlandii a potem po 2 tygodniach pobytu wybieramy jakiś kraj docelowy.
    Co ciekawe ten kraj uwielbia moja żona mimo że jest postrzegany jako sex turystyczny.

pozdrozeciwroze.blogspot.com/
  • icebols27 16.10.16, 17:31
    A może Wietnam - wtedy powinno być sucho .Niestety wizę trzeba mieć, ale widoki są piękne, jedzenie pyszne, a samo miejsce jest przystosowane dla turystów. Na prawdę warto! Tu znajdziesz sporo filmików i artykułów o Wietnamie wywczas.com/wietnam/ może to cię przekona? :)
  • joleczka744 04.07.18, 14:11
    Ja zawsze korzystam z ofert wycieczek dostępnych w biurze Podróże i Rejsy. Gdy nie jestem do końca pewna na co chce się zdecydować, po opowiadaniach osoby tam pracującej o wiele łatwiej podjąć mi ostateczną decyzję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka