Dodaj do ulubionych

co warto zobaczyc i gdzie zamieszkac w Tokio?

24.01.18, 15:40
Gdzie najlepiej zamieszkac w Tokio, bede tydzien w celach turystycznych. Co warto zobaczyc w Tokio.
Edytor zaawansowany
  • lordsidious 08.06.18, 18:58
    Tak świeżo po powrocie, może komuś się przyda. Samo Tokio jest dobre na początek. Jest tam kilka rzeczy, które watro zobaczyć. Mi najbardziej podobała się świątynia Sensō-ji. tak w dzień jak i w nocy. Targ rybny Tsukiji to też ciekawa rzecz do zobaczenia. No i Muzeum Narodowe w Tokio oraz oczywiście okolice pałacu cesarskiego. A tak to przede wszystkim spacery po Ginzie, masie parków, okolicach Shibuya, czy Chuo-Dori. Za to mając tyle czasu można wyskoczyć stamtąd na wycieczki jednodniowe - np. Nikko, Hakone, Kamakura i polecałbym właśnie takie coś. Prawdę mówiąc mi podeszły bardziej niż samo Tokio :). A spać - jak znajdziesz gdzieś ryokan to warto spróbować.

--
    www.filmowe-szlaki.pl
    www.star-wars.pl
  • toba3 28.06.18, 12:38
    Polecam Kamakurę (koniecznie skosztować miejscowego piwa),Yokohamę(port i park wokół),Tokyo Skytree,Aqua Park Shinagawa,Muzeum Nissana,skrzyżowanie Shibuya no i któryś z targów.Jest też wiele wartych obejrzenia kompleksów świątyń,ale nazw nie pamiętam.Oprowadzali mnie znajomi,wiec i nazwy z głowy uleciały.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka