Re: dylematy drugich związków

Re: dylematy drugich związków

wegetarianka74 napisała:

> Jestem kilka lat po rozwodzie, teraz zwiazałam sie z rozwodnikiem. Z małżeństwa
> mam 7 letnią córke. Niby zyjemy razem, ale zauważam, ze moj facet coraz części
> ej wytyka mi co jest jego a co nie tzn. chodzi o podział obowiązków. Np. dzieck
> o twoje to się nim zajmuj, sprzataj po kocie bo twój, zalatwiaj swoje sprawy bo
> twoje są. Albo teksty ze nigdy nie stworzymy rodziny itd. Mieszkamy razem w mo
> im domu, fakt dziecko jest moje, kot i te sprawy też, ale uważam ze jesli ludzi
> e są ze sobą powinni jakos razem isc przez życie a nie osobno, tym bardziej ze
> zyjemy pod jednym dachem. Uwazam ze on powinien się jakoś włączyc w życie rodzi
> nne. Do tego ostatnio powiedział mi ze nie jestem jego rodziną, (fakt nie jeste
> m) ale jestem przeciez osobą z która jest od kilku lat dzien w dzień. Trudno to
> wszystko opisać, mam mętlik w głowie.Powiedzcie mi jak powinien zachowywac się
> normalny facet decydujący się na zwiazek z kobietą z dzieckiem i wspolne miesz
> kanie. Bo ja juz nie wiem, czego wymagac a co odpuscić.

Jak wszystko jest w jego mniemaniu nie jego, to niech on też nie będzie Twój,
Pomyśl że jest gdzieś, ktoś, kto głaskał by Twojego kota z przyjemnością, mieszając zupę w garnku i przy okazji uśmiechając się serdecznie do Twojego dziecka.

--
"Prawdziwe szczęście jest rzeczą wysiłku, odwagi i pracy".
Honoriusz Balzac
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.