Dodaj do ulubionych

witam się:)serdecznie:)

28.12.10, 17:57
jestem nowasmile witam wszystkich!! będę uczestniczyła aktywnie w życiu tego forumsmilebaaardzo mi się ono podobasmile
jestem mamą 6letniego rozrabiaki, od 4 lat samasmileale nie samotnasmilebo z synemsmile
pozdrawiam wszystkich cieplutko! i życzę pogody ducha!!!
Edytor zaawansowany
  • plujeczka 28.12.10, 20:35
    witamy bardzo ale czy to forum to faktycznie forum dla ciebie? dobrze się zastanów, duzo tutaj nieszczęśc, żalów i złych historii.Czy chcesz aby nasze złe doświadczenia negatywnie wpłyneły na Ciebie skorosama uporałaś się z własnymi niełatwymi przezyaciami. To forum wciaga i jest jak narkotyk a ten jak wiadomo nie jest dobrym antidotum na normalne, ułozone już zycie.Mimo to bardzo serdecznie cie witam i zapraszam do naszego grona.
  • czekoladamietowa 28.12.10, 20:53
    skoro tutaj się znalazłam to nie bez powodu...Fakt...jestem optymistką, może przesadną czasami i mimo wszystkosmile może dlatego poprzedni post "nie wypadł"najlepiej...
  • plujeczka 29.12.10, 11:12
    nie martw sie tutaj posty wypadją róznie ale na to nikt nie zwraca uwagi, liczy się to co dzieje sieę dziej później zatem "wypływaj na szerokie wody" Twojerady mogą innym pomóc a to jest wazne.
  • jarkoni 29.12.10, 16:35
    Plujeczko, Ty to potrafisz powitać i przekonać do forum, jak nikt inny sad
    --
    forum.gazeta.pl/forum/f,24087,Rozwod_i_co_dalej_.html
  • jarkoni 29.12.10, 16:37
    Czekoladomiętowa, trzeba było przywitać się w górnym wątku "Do nowych", wtedy nikt by Cię nie dołował...
    --
  • plujeczka 30.12.10, 15:02
    czy wy mysicie ,że jak chciałam zdołować nową koleżankę? mylicie sie nie róbcie ze mnie takiej zołzy.Po prostu to forum trudne i pełne emocji jesli ktos nie musi to niech je omija co nie znaczy ,ze nie ma tutaj fantastycznych ludzi bo tacy tutaj są to fakt .
  • hanyszka 31.12.10, 09:39

Trudne to jest forum Chore dziecko, strata dziecka.
    To forum jest po prostu życiowe.
    Nie demonizuj, Plujeczka.

----------
    Vimes wędrował smętnie po zatłoczonych ulicach, czując się jak jedyna marynowana cebulka w sałatce owocowej.
  • jarkoni 31.12.10, 17:22
    A ja nie chciałem niczego złego powiedzieć.
    A czekolada miętowa jest pycha, ale tylko gorzka...
    --
  • czekoladamietowa 31.12.10, 18:29
    smilespokojniesmilepoczułam się tutaj jak "u siebie", jest oksmileczytam, myślę, czasami w sercu smutek zagości, czasami myślę, że każda z tych osób która pisze tutaj kilka zdań od siebie znajdzie skrawek swojego nieba!!!
    a...i przepraszam, że nie doczytałam, ze miałam się witać w innym miejscusmile

a gorzka czekolada jest dobra, no i zdrowasmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.