Stare rury -dlaczego? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Zainspirowana wątkiem "młoda gąska"...
    Dlaczego faceci mają wybierać stare rury (40 i wyżej), najczęściej już z własnymi dziećmi, po rozwodach i trudach życia zgorzkniałe, w odróżnieniu od młodych dużo bardziej wymagające (od innych najczęściej tongue_out ), z początkami już różnych chorób albo co gorsza menopauzy...
    Dlaczego facet ma wybrać starą rurę?
    • Czy leci z nami mod?

--
      www.youtube.com/watch?v=rskFaiDIEwA - I Want...
    • Nie wiem dlaczego, nigdy ich nie pytam.
    • Chociażby po to, by nie skażone myśleniem oblicze gazeta_mi_płaci przybrało wyraz zdumienia.. zawsze to lepsze big_grin
      __
      Doświadczenie przychodzi z wiekiem, szkoda tylko że czasami jest to wieko od trumny
    • Bo ta "stara rura" po czterdziestce może być pełna życia, energii, pomysłów, stabilniejsza emocjonalnie, bardziej świadoma swoich dobrych i słabych stron, mądrzejsza, z większym seksapilem?
      Gazeta, nie troluj tak z ranawink
      --
      www.youtube.com/watch?v=feMJx8ldhbQ&feature=related
    • Gazecia, porąbało Cię z rana kobieto big_grin

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i to co wg Ciebie jest wadą dla wielu mężczyzn może być zaletą i tak:

- Własne dzieci (odchowane) = nie będzie chciała mieć więcej dzieci a wielu facetów na myśl o niemowlęciu dostaje gęsiej skórki.

- Zgorzknienie nie zależy od wieku tylko od charakteru, więc nie na temat.

- Wymagania owszem kobieta dojrzała ma, ale w pierwszej kolejności wymaga od siebie i nie godzi się na żadne namiastki, czyli wyrób mężczyznopodobny nie ma u niej szans. Za to prawdziwy mężczyzna jak najbardziej tak.

- Choroby. Jeśli facet jest równolatkiem to sam też choruje a więc ma przy sobie partnerkę, która go rozumie.

- Menopauza... Wreszcie można sobie pozwolić na radosny, beztroski seks bez zabezpieczeń.

Rozwiałam Twoje wątpliwości? suspicious Jeśli nie to pytaj dalej smile
      • A ja tym razem zgadzam sie z Anabel. Serio. Przyzwalamy na chamstwo, prostactwo i zwykłe zbydlęcenie tego forum kiedy z przymrużeniem oka traktuje się gazetę i jej kpiny z osób tutaj.
        jak rzadko jestem za banowaniem i wycinaniem to gazeta powinna dostać kopa w swoją młodą dupę takiego że aż sie zatrzyma na swojej szkapie.

Albo to forum ma trzymać klase i sa jasne i obowiązujace zasady dla wszystkich albo trzyma sie takie rozwydrzone błazny dokopujące wszystkim jak ta młoda picz.

I niech mnie ktoś wytnie ! To strzele focha. Można durnowatej gazecie można chyba i mi?
        --
        "Kobiety, które mają sex-appeal, doskonale wiedzą, co to takiego. Zaś te, które go nie posiadają, nigdy nie zrozumieją, czym on jest." by Maheda z Zielonego Wzgórza wink
        Pokój bez klamek
        Wielbię swojego ukochanego kota big_grin big_grin big_grin
        • Jak to forum trzyma klasę widać po wypocinach niejakiego doktorka i filmikach jakie zamieszcza tutaj, ale on może bo krzywda realnych dzieci widać jest mniejsza niż krzywda oburzonych wyrażeniem "rura" niektórych forumowiczek....
      • Mola, ale ta cała gazeta nie szuka odpowiedzi na swoje pytaniasmile Jej to nie interesuje, gdzie indziej jest pies pogrzebany
        Niedawno czepiała się "młodych dup" teraz "starych rur"... To taki kobiety, którego osobiście nie znoszę, dokopujący innym babom na wszelkich możliwych płaszczyznach, za to wyznający
        "kult chłopa". Chłopowi się zawsze należy największy i najbardziej tłusty schabowy smile
        Taka w sumie wiocha we łbie, nie wiem po co ludzie odpowiadają na jej prowokacjesmile
    • gazeta_mi_placi napisała:

> Dlaczego facet ma wybrać starą rurę?
      Dzięki Bogu nie ma przymususmile
    • Podpisuję się wszystkimi kończynami.
      --
      Historia Frodo to historia wszystkich żonatych mężczyzn, którzy z narażeniem życia próbują się pozbyć oddziałującego na psychikę pierścienia
    • Czasem faceci wybierali je, jak były jeszcze młode. A potem się znudzili i znaleźli sobie młodsze. A potem jeszcze młodsze. To znaczy młodsze od nich.
    • Gazecia, facet wybiera kobietę.Bez przymiotników.
      Kobieta wybiera mężczyznę.Przymiotniki i wartościowanie dorabiają inni. Z jakich powodów, jeśli spróbujesz przeanalizować siebie, to się dowieszsmile
      Z jakiego powodu pewien facet wybrał Ciebie?smile
    • Wulgarne jest określenie "rura", ale gdyby zamienić na "kobieta", to już do reszty nie ma się co czepiać. Nie raz na forum jakaś kobiecina pisze o mężczyźnie, jako o gaciach w domu i jakoś to przechodzi. Mógłbym odpowiedzieć na to bardzo po chamsku, ale na razie się wstrzymuję. wink
      • Mi często się zarzuca, że trzymam strone facetów. Tym razem zdecydowanie nie podoba mi się, że forumki koło czterdziestki w taki sposób się określa.
        Nie, że nie umiem stosowac nieparlamentarnego nazewnictwa....umiem. Ja człowiek chowany w warszawskich mediach, Rurki i inne bluzgi mnie nie szokują, ale dla zasady uważam, że nie....
        Co do samego pytania, nie wiem dlaczego mój mnie wybrał. Może dlatego, że ja ciągle jestyem szczupła i niezła w te klocki.
        Cóż niektóre po prostu szybciej zostaja starymi rurami ...
        --
        "Kobiety, które mają sex-appeal, doskonale wiedzą, co to takiego. Zaś te, które go nie posiadają, nigdy nie zrozumieją, czym on jest." by Maheda z Zielonego Wzgórza wink
        Pokój bez klamek
        Wielbię swojego ukochanego kota big_grin big_grin big_grin
      • No jednak gdyby pojawił sie wątek "stary pierdziel-dlaczego?" to myślę, że jednak byś nie zdzierżył. Poza tym takie sformułowanie pytania wyklucza jakąkolwiek normalną rozmowę, to zaproszenie do epatowania się wzajemnym chamstwem, pożywka dla wampirów typu gazeta.
        A tak już zupełnie na marginesie- to jest tu mnóstwo pań i panów 40+, poranionych przez życie będących w szczęśliwych, kochających się związkach i nie rozumiem, czemuż to mają tłumaczyć się-przepraszając gęsto za swój wiek- jakiejś durnowatej gliździe z obsesją na punkcie "młodości, urody i rozrodczości"...Z takimi tematami odniesie niewyobrażalny sukces na "pudelku.pl" albo innym "kozaczku.pl"...
        • Masz rację, tak się nie powinno pisać, taki sposób rozpoczynania rozmowy uniemożliwia jakąkolwiek sensowną dyskusję, a na pewno ją utrudnia.
          Są na tym forum osoby niezbanowane, które czasami mają taki język, a czasami bardzo się do niego zbliżają. Piszą cały czas, czasami ktoś im wytnie post, czasami nie, ja je ignoruję po prostu, bo uważam, że odrobina empatii jest konieczna do rozmowy.
          Tłumaczyć się nie trzeba, ktoś rzuca pytanie, ktoś inny odpowiada, a inny się tylko przygląda, albo i to też nie.
          • Z tym że gazeta to ewidentny troll, a nie osoba wyrażająca jakąś tam swoją opinię przy pomocy ostrego języka. Jej posty nie wnoszą absolutnie nic do dyskusji, mają za zadanie jedynie zamieszać, a nie przedstawiać jakiś punkt widzenia. Szczerze, to nie wiem, po co kogoś takiego trzymać na forum.
            • Przy rozmowie nie ma lepszych opinii i gorszych, są lepsze i gorsze decyzje.
              Rozumiem, że jej nie lubisz, a tamte lubisz. wink
              Ja nie widzę różnicy.
    • wcale nie maja wybierać ale mogą a to moja panno róznica.I chocby po to aby żaden nie trafił na tak "uczoną" osóbkę jak ty.
      • Stara ru... to nie wiek, tylko mentalność.
        --
        Piąte forum
        Sihir moja pasja
        • tak jak blondynka
          --
          Słowa ulatują, pismo pozostaje
          • zapytaj hydraulika
            rura 40 lat--szmat czasu-może być do wymiany a może i jeszczo dobrze potrzymać
            zalezy od umiejetności fachowca

z intelektem gorzej--tu trzeba cudu

• A ja się zaśmiewałam czytając wpis Gazety, ale może dlatego, że się nie czuję starą rurą.
              • A ja się nie zaśmiewałem i uważam, że Gazeta trolluje, i to z premedytacją..
                I bawi się czytając nasze wpisy..
                --
                forum.gazeta.pl/forum/f,24087,Rozwod_i_co_dalej_.html
                • wiemy jarkoni
                  ale czy my tez możemy?
                  np "młode blachary-po co komu?"
                  albo "która zastanawiała sie nad zostaniem lesba?"
                  bo sadze że niejeden z nas chciałby poszaleć bez oporu i próbował ale nie udało mu sie bo został usuniety..i nie zdązył sie pośmiać
                  ???
                  • Jakoś mało która z pań się oburzała, gdy ktoś tu pisał o "młodych gąskach", to określenie jest tylko odrobinę mniej protekcjonalne i obraźliwe od "starych rur".

Te oburzenie jakoś mi pachnie moralnością Kalego.

Gazeta (za której pisaniem na tym forum ogólnie nie przepadam) prowokacyjnie, ale dość celnie zwróciła swoim watkiem uwagę na to, że tego typu określenia ogólnie są nie na miejscu.

--
                    Po odejściu od ołtarza reklamacji nie uznajemy.
                    • Ty też kiedyś będziesz tą "starą rurą" w dodatku jeszcze zardzewiałąwink
                    • nie przesadziłes z tą moralnościa kalego?
                      ja sie zapytałam --czy gdybym ...powyżej
                      • Ogólnie uważam, że ani zakładanie wątku o gąskach, ani o rurach, nie jest w dobrym guście i ktoś pisząc w ten sposób sam sobie wystawia świadectwo.

Tak samo jak wystawiają je sobie osoby, które w jednym przypadku się oburzają, a w innym nie.

Jeśli ten wątek zasługuje waszym zdaniem na wycięcie, to inne które proponujesz również zasługują, więc chyba nie zależy Ci na zakładaniu wątku, który Twoim zdaniem zasługuje na zmoderowanie.

Ale skoro o gąskach został, to może dla równowagi ten o rurach niech też zostanie.

Swoją drogą fascynujące, jak to kobiety potrafią sobie wzajemnie dokopywać, szczególnie gdy w grę wchodzi rywalizacja o facetów.

--
                        Skromność zdobi mężczyznę, ale prawdziwy mężczyzna nie powinien się zdobić wink))
                    • z_mazur napisał:

> Jakoś mało która z pań się oburzała, gdy ktoś tu pisał o "młodych gąskach", to
                      > określenie jest tylko odrobinę mniej protekcjonalne i obraźliwe od "starych rur
                      Słusznie.
                      A teraz dla równowagi mamy jeszcze "starego capa" - przydałby sie jakiś młody buhaj czy jak to się tam nazywa, zapomniałam.

--
                      "jeśli zostawisz jej pole do dyskusji to się nie dogadacie"
                • No to wytnijcie wątek, jak nie pasuje do tego forum. Dla mnie to burza w szklance wody.
                  • dla mnie nie
                    nie mam awersji ani do autorki ani do jej intencji które odczuwam nie tylko ja
                    ale troche żalu w kierunku osób,które decyduja co ma zostac wyciete co nie--co dozwolone co nie
                    bo tu własnie zauważam moralność kalego--jednemu wolno potrollowac a drugiemu szczerze wypowiedzieć --nie
                    i ciekawa jestem na ile kto umie śmiać sie z siebie czy ze swojej grupy wiekowej i płciowej?
                    mysle-że jak sie śmiać --to wszyscy razem,czy na zmiane
                    a nie przyczepić sie do jedengo
                    i jazde sobie robić
                  • Dla mnie to określenie, to jakaś ciekawostka gerontologiczna. Już nikt tak nie mówi.
                    • Przychylam się, Altz. Powiem więcej: to określenie sugeruje, ze autorka także jest w wieku pobalzakowskimsmile

Szitzu, tu nawet nie ma o czym dyskutować. Zakładanie kontra - wątków tez uważam za malo dojrzałe, podobnie jak trollowanie Gazeci.Jaki koń jest, każdy widzi. Ekscytowanie się głupotą i płycizną intelektualną tylko wspiera autorkę. Sama zobacz jak pięknie się jej wątek rozrósł w ciągu dwóch dnismile
                      • nie rozumiecie mnie obydwoje
                        -gorsze i bardziej dosadne rzeczy padały--i było ok
                        ale niejeden też został wyciety-nie wiadomo z jakiego powodu
                        i o tym tez pisano
                        coraz trudniej na tym forum dociec --co wypada co nie?

-- i ciekawa jestem wielkości humoru "wycinających"
                        • Napisz na priv do Mazura to wytłumaczy czemu tnie. Wątek o starych capach oceniam dużo gorzej niz mierną prowokację Gazety.

Mazur, 'młoda gęś' nie jest odbierana tak złe bo jeden z członów jest jednak nacechowany dodatnio, a nawet oba. W odczuciu językowym przymiotnik 'młody' kojarzy się dobrze, 'stary' już nie. Gęś tez nie jest tak obraźliwa na skali pejoratyw jak rura - w odniesieniu do kobiety. Poza tym ten drugi rzeczownik ma silne odniesienie do seksualności co powoduje, ze jego odbiór negatywny wzrasta.Nie da się z językowego punktu widzenia postawić pomiędzy nimi znaku równości jak to proponujesz.Moim zdaniem lepiej propagować zdrowy rozsadek i stosowanie norm dobrego zachowania niz poprawności politycznejsmile
                          • W uszczypliwości, nie chodzi o konkretne słowo, ale o intencję.

Jeśli napiszę, co Ciebie sarkastycznie "o przemądra Mayenna", to przecież nie użyję żadnego obraźliwego określenia, ale mój zwrot będzie uszczypliwy.

Intencje zarówno w przypadku "gąsek", jak i "rur" nie były czyste.

Co do zasad moderowania. Ogólnie staram się ciąć tylko bezpośrednie naparzanki słowne.

Ogólne stwierdzenie o "rurach", czy "gąskach", nie dotyka personalnie żadnego uczestnika forum, a że jest niesmaczne, to wystawia opinię autorowi. Jeśli w takim wątku nie zaczyna się personalna naparzanka, to nie czuję się jakoś powołany do tego, żeby wychowywać użytkowników tego forum. Staram się tylko zapobiegać bezpośrednim bójkom słownym.

--
                            Skromność zdobi mężczyznę, ale prawdziwy mężczyzna nie powinien się zdobić wink))
                            • czujes sie tak dobry
                              że zawsze trafnie wyczuwasz intencje?
                              • Nie zawsze, bo w internecie spod literek czasem trudno dostrzec emocje.

Ale myślę, że Twoje intencje co do założenia wątku o capach wyczułem dobrze.

Bawienie się w kotka i myszkę z moderacją i udawadnianie sobie czegoś, nie świadczy o dużej dojrzałości, życzę udanej zabawy.

--
                                Po odejściu od ołtarza reklamacji nie uznajemy.
                                • zaś traktowanie ludzi wg widzimisie
                                  świadczy o stronniczości
                                  i braku obiektywizmu-
                                  co u niedojrzałych osób często sie zdarza

wiec zycze wiecej dystansu do tych -
                                  co ostro walą
                                  albo dokładnych wytycznych
                                  bo gusta są jak widac przeróżne

• Jak już pisałem wielokrotnie, zasady moderacji na tym forum są dość jasne proste i przez to czytelne.

Wycinane są w zasadzie jedynie posty bespośrednio obraźliwe lub atakujące innego uczestnika forum, lub tematycznie bardzo odbiegające od meritum tego forum, lub nawołujące do czynów zabronionych. Nie lubimy również reklam.

Reszta w rękach użytkowników tego forum.

Ot takie widzimisię niedojrzałego moderatora.

--

• Gdy ktoś nazywa stara rurą kobiete "38+" bezpośrednio obraża każdą czytającą to użytkowniczkę tego forum, a takich kobiet jest tu mnóstwo...

--
                                      "Zobaczyć świat w ziarenku piasku i raj w dzikim kwiecie,zmieścić nieskończoność w dłoni i wieczność w godzinie" William Blake.
                                      • Przepraszam...."40 lat i wyżej"!
                                        --
                                        "Zobaczyć świat w ziarenku piasku i raj w dzikim kwiecie,zmieścić nieskończoność w dłoni i wieczność w godzinie" William Blake.
                                        • Jeśli miałbym wycinać każde takie uogólnione marudzenie, wyleciałoaby spora część postów.

Wpisów w stylu "biedne misie", "byle portki", "jędze",, "dziunie" itp. jest tu aż nadto i wtedy jakoś nie widać oburzeń.

Jeśli ktoś taki uogólniony epitet bierze do siebie, to ma moim zdaniem co najmniej taki sam problem ze sobą jak osoba, która go używa.

--

• No tak, tylko, że to jest wątek, a nie pojedynczy wpis, gdzieś uzyty na forum, a ten wątek raczej nic" nie wnosi" ...No chyba,ze wnosismile.

Nie dziwię się, ze obok powstała jego (sarkastyczna) druga strona. Prowokacja skierowana do moderatorów.

To są wlasnie przepychanki slowne, które... "nic nie wnoszą".
                                            --
                                          • Wątek jest wzorcową prowokacją, która ma wywołać złe emocje - co też się udało.
                                            Gdzieś wcześniej było o wyczuwaniu intencji przez moderatora...
                                            • Pewnie, że to prowokacja. Jak 90% wątków Gazeci. Tyle tylko, że nawet (a może zwłaszcza) w takich trollowych wątkach wyłażą fobie stałych bywalców smile
                                              Mnie tam żadne stare rury czy inne młode gęsi nijak nie wkurzają bo po prostu mnie to nie dotyczy. Nie czuję się ani jedną, ani drugą.
                                              • Tylko, ze ktos NOWY, w tym calym okolorozwodowym bagienku moze poczuc sie bardzo zażenowany i zniechęcony chęcia udziału rozmowy widząc takie wątki.

To jest forum rozwodowe, ludzie zazwyczaj oczekują tutaj wsparcia i rady i o tym chyba zapomnieli moderatorzy.

Bez sensu sa takie watki, a gazecia ma poprostu... forytongue_out. I popieram zarzut o stronniczość.

Nie ma tu nic do rzeczy brania sobie "do serca" tego co ona wypisuje, ale o jakaś kulturę i porządek, który powinien obowiązywać.

--
                                                • Gazecia jest po prostu Gazecia. Moim zdaniem bardziej szkodliwe są watki Micha - bardziej obrzydliwe także. Ale każdy ma swoja własną granicę wrażliwości.
                                                  Gazeci ma co jakiś czas gorsze dni i zamieszcza bzdury - taki regionalny folklor, powiedzmysmile
                                                  • Tak , watki Michszyba są parszywe, a gazeci niepotrzebne, dziecinne, nic nie wnoszące. Obydwoje powinni być zbanowanitongue_outsmile
                                                    --
                                                  • Ewela, w realu też stykamy się z różnymi ludźmi i nie wszyscy nam odpowiadają. I co? W realu też ich banować? tongue_out
                                                  • W realu omijać szerokim łukiem, a w internecie banować, bo obejsc sie nie dasmile
                                                    --
                                                  • Jak się nie da? Wystarczy skorzystać z opcji, jakie daje Gazeta i "wygłuszyć" dany nick smile
                                                    Wtedy nie widzisz tego co ktoś, kogo nie lubisz pisze.
                                                    Rozwiązanie adekwatne do omijania szerokim łukiem w realu.
                                                  • O! takie wynalazki? dobrze wiedziecwink:smile
                                                    --
                                                  • ewela1_1 napisała:

> W realu omijać szerokim łukiem, a w internecie banować, bo obejsc sie nie dasmile
                                                    mozna po prostu nie czytac ich postów i/lub nie odpowiadac na nie wink
                                                • Czy Gazecia ma fory? Raczej jako maskotka jest traktowana smile
                                                  Co do reszty... Dorośli ludzie tu piszą nie dzieci i jeśli ktoś poczuje się zniechęcony JEDNYM wątkiem to jego problem. Wszystkich uszczęśliwić się nie da.
                                              • Są fora czy grupy dyskusyjne, gdzie każdy wchodzi i pisze, bo mu akurat coś na wątrobie siadło i ok, kwestia umowy. Jednak zawsze mi się wydawało, że akurat to forum narzuca pewien poziom empatii i warto by o to dbać, moim zdaniem. Powiedzmy, wchodzi tu jakaś kobieta na dnie rozpaczy bo mąż podzucił ją dla młodszej i pierwszy wątek jaki widzi to "po co komu stara rura" bo akurat gazecia miała ochotę się zabawić czyims kosztem... Zawsze uważałam, ze słowem, głupim zartem nie w porę mozna wręcz człowieka dobić na amen- więc trzeba uważać...A jeśli faktycznie ktoś ma fobię, co też się zdarza nierzadko- czy najlepszym sposobem na nia jest walenie go w czuły punkt, i oczekiwanie, że z kamienną miną będzie udawał niewzruszonego?
                                                To tak jakby kogoś z lękiem przestrzeni wyprawić w lot balonem- bo to przecież takie zabawne, o co mu chodzi... smile
                                                • Anbale, chyba każdy człowiek ma jakąś fobie. To normalne jest. Tyle tylko, że dorosły człowiek (a tacy zakładam, że tu piszą) powinien swoich fobii być świadomy i nad nimi pracować. Nie chce? To jego sprawa, ale niech nie oczekuje, że cały świat się do niego i jego fobii dopasuje.
                                                  Swoją drogą to wg mnie Gazecia również ma fobię i z powodu tej swojej fobii ten wątek założyła.
                                                  A jak to fobia? Sama wyżej o tym napisałaś smile

P.S.
                                                  Co do poziomu tego forum to różnie z tym bywa, ale uważam, że aktualnie jest całkiem dobrze.
                                                  • Mola, siedziałabym cicho gdyby gazeta faktycznie, autentycznie była zainteresowana problemem wiązania się meżczyzn z dojrzałymi kobietami. Ale tu nie o to chodzi. Chodzi o niemalże odarcie kogoś z godności z przyczyn od niego niezaleznych. Może to akurat jest moja fobia smile, ale uważam, ze tego jest już naprawdę za dużo dookoła.
                                                    I warto czasem zareagować, popsuć komus uciechę, wywalic z grona zamiast wyrozumiale podejmować grę i udawać, ze zabawa jest fajna i nas to nie rusza. Takie jest moje zdanie
                                                  • Ale jaka zabawa, Anabale? Wg mnie ten wątek wcale zabawny nie jest. Wbrew pozorom.
                                                    Może Gazecia boi się, że mimo młodego wieku i ładnego ciała nie jest wystarczająco dobra by wygrać w boju z kobietą dojrzałą? wink
                                                    W każdym razie ja tak to odbieram. Choć o ŻADNEGO chłopa z żadną babą (bez względu na wiek obojga) walczyć nie zamierzam smile Bo to byłoby wbrew mojej filozofii życiowej czy jak to tam zwał wink

Natomiast jestem zdecydowaną przeciwniczką banowania. Kogokolwiek. Bo to uciekanie od problemu.
                                                    I moim zdaniem, jeśli już, to więcej szkody niż Gazecia, na tym forum robi Gazeta umieszczając wątki stąd na głównej. Wtedy to dopiero stado przypadkowych, sfrustrowanych jętek jednodniówek (jak ktoś to ładnie nazwał) się tu zlatuje smile
                                                  • a ja w ogóle nie rozumiem po co ktoś wchodzi na takie forum, skoro go problem nie dotyczy... ewidentnie się nudzi, choć jak twierdzi- ma super życie i mnóstwo zajęć. Tak samo mnie irytują super rady na temat wychowania dzieci od osób bezdzietnych...
                                                • 29.05.11, 20:22
                                                  Masz dużo racji - trzeba by jednak wywalić także "gąski" i "capa".
                                                  Szkoda, bo każdy z tych tematów jest ciekawy i wart dyskusji, ale niekoniecznie na poziomie nie tyle wypowiedzi, przynajmniej nie wszystkich, co tytułów wątków.

--
                                                  • 30.05.11, 00:23
                                                    nangaparbat3 napisała:

> Masz dużo racji - trzeba by jednak wywalić także "gąski" i "capa".

Jeśli ode mnie by to zależało- na pewno by juz poleciały...

> Szkoda, bo każdy z tych tematów jest ciekawy i wart dyskusji, ale niekoniecznie
                                                    > na poziomie nie tyle wypowiedzi, przynajmniej nie wszystkich, co tytułów wątkó
                                                    > w.

Własciwie nie wiem, nad czym tu dyskutować. Jeśli spotyka się kogoś, kto ogromnie człowiekowi odpowiada, jeśli pojawia się uczucie- to jakie ma właściwie znaczenie wiek?
                                                    Większość ludzi kombinuje, ze łączyć w pary powinno się w jakimś celu, żeby rodzić dzieci, budować domy itp. Mało komu przychodzi do głowy, że czasem ludzie po prostu chcą być ze sobą dla samej przyjemności wzajemnego bycia...
                                                  • nie ma nad czym dyskutowac-

cap,rura,opona i flak--mają miesiąc czasu
                                                    na doprowadzenie sie do porządku
                                                    brzuszki,kijki
                                                    dieta bez kotleta i soi
                                                    krioterapia

albo gułag,w którym codziennie obowiązkowo beda ogladać filmy love story..albo i nawet lekkie porno
                                                    oglad wygladu i możliwości monitorowany z satelity

nikt nie umknie
                                                    [pomysłodawca projektu wyjety spod obowiąku
                                                    chyba że wolą jej bedzie ...

• 30.05.11, 22:20
                                                    Brawo Anbalesmile Ludzie są ze soba bo razem im lepiej niz osobno, bo są szczęśliwi. Ale to taki niepopularny romantyzm i już tu za te poglądy po łbie oberwałamsmile
                                                  • mayenna napisała:

> Ludzie są ze soba bo razem im lepiej niz osobno, bo są szczęśliw
                                                    > i. Ale to taki niepopularny romantyzm i już tu za te poglądy po łbie oberwałam:
                                                    > )

Bo cudze szczęście w oczka kole tongue_out
                                                    --
                                      • Od maja mam 38+ i nie czuję się obrażona bo nie poczuwam się do określenia 'stara rura'. Ewela, Gazecia sama sobie tutaj wyrabia opinię. Za lat 10 zmieni zdanie a los lubi być złośliwy i kto wie czy ta 'stara rura' nie wróci do niej w najmniej oczekiwanej formiesmile
                                        • Ja wiem, mnie to tez nie rusza,czasami wręcz bawi stad moje ironiczne komentarze w tych watkach, ale NIE ROZUMIEM po co te watki figurują? Powiedzmy, że jakiś potencjalny forumowicz ma problem, a na pierwszym miejscu jest wątek o starych rurachsmile Kobieta, ktora jest w trakcie rozwodu i tak czesto ma zanizona samoocenę, jest wrazliwasza na wszelkie "sugestie". Wiem co pisze, bo ja na początku wszystko widziałam w czarnych barwach...

NOWI uzytkownicy "nie znają" gazeci, nie znaja jej dowcipu, więc mogą w jakis sposob poczuć się "dotknięci".

Czepiam się tylko tego, że nie wiem w jakim celu ten wątek pozostał, skoro nic nie wnosi konstruktywnego.

Dobra juz sie nie czepiamsmile
                                          --
                                          • ewela1_1 napisała:
                                            "NOWI uzytkownicy "nie znają" gazeci, nie znaja jej dowcipu, więc mogą w jakis s
                                            > posob poczuć się "dotknięci"."

Nie znają Gazety CZEGO??? Dowcipu?A jakiż to dowcip trollować, prowokować, obrażać?

--
                                            forum.gazeta.pl/forum/f,24087,Rozwod_i_co_dalej_.html
                                            • Niektórzy, którzy ją"znają" uważają,ze to nawet zabawne jest. Ja tak nie uważam, ale im dłużej czytam to forum zdołałam sie uodpornić,ale gdy zaczelam swoja przygodę z forami internetowymi i gdy czytałam jej posty(nie tylko na tym forum) to wywoływały we mnie odruchy niedowierzania i zażenowania.

No wlasnie jaki dowcip?, skoro obraża, nie rozumiem was moderatorzysmile(chyba,ze nie jestes moderatorem Jarkoni). Jeden pisze, ze nie obraza bezpośrednio, drugi pisze, że obraża i prowokuje, ze to wcale śmieszne nie jest, więc jak to jest?

--
                                            • Gazeta jest - nie lubię tego słowa, ale tu pasuje bardzo - specyficzna. Niektóre jej wypowiedzi są niezmiernie inspirujące. Ale wypowiedzi obraźliwe powinny być usuwane, więc powinny zniknąć i "gąski", i "rury", i "capy".
                                              Awanturę sprowokowało uzycie określenia "stare rury", bo kobiety są w Polsce szczególnie dyskryminowane ze względu na wiek. Niestety, przykro mi, ale tak po prostu jest. To się jak najbardziej wiąże z rozwodami, i jako temat dyskusji byłoby niezmiernie interesujące, i własnie na tym forum - ale innym językiem, jak sądzę.
                                              --
                                              • Nanga, samo rozpoczęcie dyskusji w ten sposób wyklucza jej rozwiniecie w kierunku o jakim piszesz. Z tak postawioną tezą nie ma dyskusjismile A Gazecia jest specyficzna i miewa gorsze wątki.
                                                • mayenna napisała:

> Nanga, samo rozpoczęcie dyskusji w ten sposób wyklucza jej rozwiniecie w kierun
                                                  > ku o jakim piszesz.

To prawda, ale "gąski" były niewiele lepsze i może przeoczyłam, ale nie zauważyłam, żeby z tym wojowano.

--
                                        • mayenna napisała:

> Od maja mam 38+ i nie czuję się obrażona bo nie poczuwam się do określenia 'sta
                                          > ra rura'.

To dobrze, że się nie poczuwasz - ale Twoje niepoczuwanie się w najmniejszym stopniu nie łagodzi chamstwa tego określenia.

--
przejdź do: 1-100 101-114
(101-114)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.