Dodaj do ulubionych

Czy ojciec musi sie zgodzic?

28.04.12, 22:00
Witam
Moje dziecko ma dwa latka. Rok temu rozeszlam sie z jego ojcem - on wyszedl z taka "propozycja", nie pozostalo mi nic jak tylko ja przyjac.
Ojciec bardzo malo interesuje sie dzieckiem, ale jednak interesuje sie. Nie pomaga mi w niczym - nawet jak go poprosze o przywiezenie zgrzewki wody bo ja nie moge to odmowi, mimo ze ta wode pije dziecko
I teraz moje pytanie. Za kilka dni chce wyjechac z dzieckiem na dwa tygodnie na slub brata. Dziecko ma wtedy urodziny. Czy on moze nie wyrazic zgody na ten wyjazd? Spodziewam sie, ze po zlosci bedzie chcial zrobic dziecku urodziny dla swojej rodziny, gdy sie dowie, ze ja chce wyjechac z dzieckiem. Bede wdzieczna za odpowiedz.
Edytor zaawansowany
  • triss_merigold6 28.04.12, 22:22
    Nie musi. Zasadniczo może Ci skoczyć, nie wywozisz dziecka za granicę, nie zmieniasz dziecku miejsca zamieszkania. Pan może oczywiście zgłosić na policję "uprowadzenie" ale po rozmowie z Tobą policja zabije go śmiechem.
  • argentusa 29.04.12, 09:44
    To prawda.
    W ogóle co to za dylemat, na rodzinną imprezę nie możesz pojechać?
    Spokojnie jedź. Poinformuj tylko eksa, że w tym terminie was nie będzie i już.
    Ar.
  • klekle77 29.04.12, 09:54
    Dzieki dziewczyny za informacje i pomoc.
  • haalszka 30.04.12, 10:50
    a czy ojciec ma uregulowane kontakty z dzieckiem? bo jeśli tak i na ten dzien przypada jego wizyta to warto ja odwołać wczesniej najlepiej mając jakiś dowód przekazania tej informacji.

Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka