Dodaj do ulubionych

gdzie dobre (czyt.obiektywne) RODK?

07.02.13, 20:23
chce zlozyc w sadzie wniosek o badanie w RODK innym niz w moim miescie. moze ktos doradzi mi gdzie obiektywnie badaja-mieszkam w srodkowej polsce, ale dla dobra sprawy moge gdzies pojechacsmile
Obserwuj wątek
    • altz Re: gdzie dobre (czyt.obiektywne) RODK? 07.02.13, 21:19
      zawsze_zielonatrawka napisała:
      > chce zlozyc w sadzie wniosek o badanie w RODK innym niz w moim miescie. moze kt
      > os doradzi mi gdzie obiektywnie badaja-mieszkam w srodkowej polsce, ale dla dob
      > ra sprawy moge gdzies pojechacsmile

A po co Ci obiektywny RODK? Nie lepiej jakiś sprzyjający kobietom? Taki jest dużo łatwiej znaleźć. wink
      Wśród chwalonych był na przykład ośrodek krakowski, tam wszyscy mają kwalifikacje i stosują się do standardu, ale czytałem również informacje, że tam też zdarzają się pomyłki. Nie da się uniknąć błędów, gdy "badanie" jest takie krótkie.
      • zawsze_zielonatrawka Re: gdzie dobre (czyt.obiektywne) RODK? 08.02.13, 16:46
        chce obiektywnie, poniewaz szlag mnie trafia jak mam placic gruba kase -bo dla mnie to zdzierstwo tyle placic za badanie-za cos, co jest zrobione na "odwal sie". ciezko przewidziec czy bylaby taka opinia korzystna dla mnie, czy dla ex. to juz najmniej wazne. najwazniejsze w tym jest dobro dziecka, zeby babsztyle na nie nie wrzeszczaly i wysluchaly co ma do powiedzenia.

a ten krakow, to moze to ten osrodek w ktorym badanie trwa 2 dni i rozkladaja delikwenta na czynniki pierwsze? mozecie podac adres tego osrodka?
        • altz Re: gdzie dobre (czyt.obiektywne) RODK? 08.02.13, 19:42
          Zawsze można wziąć biegłego z listy, popytać się co i jak. Jeśli oboje z mężem się zgodzicie, to czemu nie?
          Rodk'i są przy sądach okręgowych, adresy można znaleźć na stronach internetowych w postaci biuletynu informacji publicznej (BIP).
          W wyszukiwarce piszesz BIP RODK so.gov.pl i masz listę ośrodków

np. RODK w Krakowie
          www.krakow.so.gov.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-459

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka