• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

podzial gotowki

• 17.02.13, 22:19
    witam,
    prosze o podpowiedz. jesli mamy z mezem pewne oszczednosci to przy podziale majatku nie polubownym pieniadze ida na pol? czy jesli mamy 2 dzieci, i dzieci juz od roku mieszkaja tylko ze mna -czekamy na rozprawe rozwodowa - to czy w takiej sytuacji, oszczednosci kt mielismy wspolnie powinny byc podzielone tylko pomiedzy nas czy tez na dzieci ?
    dziekuje za odpowiedz
    Edytor zaawansowany
    • 17.02.13, 23:28
      tylko między Was, bo to Wasze, a nie dzieci, oszczędności
      --
      Jednak niektórzy ludzie to gady.
      • 18.02.13, 20:24
        Myślę,że to kwestia dogadania. I co z tego,że piniędze oszczędzaliście wy (dzieci nie pracują więc nie mają z czego odkładać)ale oszczędności pewnie byłyby też wydane na dzieci i ich potrzeby więc dla mnie logiczne wydaje się podział na wszystkie osoby pozostające w gospodarstwie domowym. Jeżeli podzielicie na pół to ty będziesz osobą stratną bo to ,co tobie zostanie będziesz musiała dzielić z dziećmi a on z nikim.
        Ja się ze swoim przyszłym eks mężem dogadałam,że ja zabieram wszystkie nasze oszczędności bo to ja się będę urządzać od nowa- jemu zostawiłam wszystkie meble, większość sprzętów, samochód a w zamian za to biorę pieniądze.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.