Dodaj do ulubionych

pozew rozwodowy

29.09.17, 10:36
pytanko, pozew rozwodowy napisać samemu, czy iść do adwokata, żeby napisał?
jakie macie doświadczenia?
Edytor zaawansowany
  • 29.09.17, 13:39
    Ja poszłam do adwokat Niewiadomskiej w Olsztynie, napisała mi piękny pozew rozwodowy big_grin i dała kilka wskazówek dotyczących rozprawy big_grin
  • 07.10.17, 19:42
    no to podaj te wskazówki , jeżeli były skuteczne to już po wszystkim i co ci zależy

no chyba że dla adw Niewiadomskiej robisz reklamę, to jesteś nieudolna i ona też, wtedy o wskazówkach zapomnijmy
  • 30.09.17, 17:30
    A chcesz brać adwokata do prowadzenia sprawy, czy jesteście dogadani bez orzekania? jesli tak, to bez sensu wydawać kasę na pisanie pozwu, wzorów w necie jest od metra.
  • 06.10.17, 16:00
    to zależy od waszej relacji- jeśli macie już wszystko z drugą stroną ugadane to napisz sam- bo to i tak tylko formalność.
    ale jeśli druga strona jest problemowa to lepiej na konsultacje do adwokata się udać.
    Ja w sądzie w Warszawie miałam długi proces i problemy z podziałem majątku i żałowałam że nie wzięłam adwokata- chociaż wielu znajomych mi doradzało, żebym zadzwoniła do adw Niewiadomskiej, mogłam posłuchać hehe
  • 11.10.17, 00:33
    Pani mecenas chyba dawno dyscyplinarki nie miała. A na zajęciach z etyki zawodowej na aplikacji była chora, ma zwolnienie.

--
    Bo nie poradzisz nic bracie mój, gdy na tronie siedzi...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.