Dodaj do ulubionych

Zdradził i się wypiera

29.04.18, 16:36
Odkryłam zdradę mojego męża. Mam ewidentne dowody na jego winę. Romans trwał dobrych kilka miesięcy mąż odsunął się ode mnie całkowicie w tym czasie emocjonalnie i fizycznie. Męża spakowałam i wyrzuciłam z domu. Wysyła mi miliony smsow dzwoni obiecuje ze będzie wspaniałe ze wszystko odbudujemy itp... jednak cały czas upiera się ze mnie nie zdradził i ze to tylko koleżanka była wink
Dodam ze to jego drugie małżeństwo w pierwszym tez zdradził a z kochanką ma dziecko. Co w takiej sytuacji? Czy przyznanie się do faktu zdrady przez niego
Ma jakiekolwiek znaczenie jeśli miałabym pozwolić mu wrócić ? Czy fakt ze mimo ewidentnych dowodów dalej się wypiera i twierdzi ze mnie kocha ale wg mnie chce dalej
Coś budować na kłamstwie przekreśla ten związek ?
Edytor zaawansowany
  • vermieter 29.04.18, 18:27
    przecinek?
  • mia405 29.04.18, 18:40
    Bardzo pomocna odpowiedz, dziękuje smile
  • argentusa 30.04.18, 15:12
    Chcesz napisać, że to forum ma ci odpowiedzieć na powyższe pytania???
    Niebywałe.
    Ar-zaskoczona, jak rzadko.
  • gazeta2345 30.04.18, 17:01
    Skoro Twój mąż zdradził swoją pierwszą żonę, a z kochanką (druga) ma dziecko, teraz Ciebie (trzecia) zdradza z czwartą, to Twoje pytania należy kierować nie do forum tylko do psychologa zajmującego się reperowaniem postrzegania siebie i swojego miejsca w świecie.

A mężowi daj spokój, bo facet wie czego chce...
  • marikax1970 02.05.18, 06:26
    ja bede harda i odpowiem wink nie nie pozwolic mu wrocic tylko znalezc sobie kogos kto jest zainteresowany zyciem w jednym zwiazkusmilebo rozumiem ze ty jestessmile
  • mia405 02.05.18, 18:43
    Dziękuje za odpowiedz - jedyną sensowną 😉
  • rybak 04.05.18, 08:25
    Czy ta kochanka, z którą on ma dziecko , to ty? Bo jeśli tak - wiedziały gały co brały. A jeśli nie - to tym bardziej wiedziały co brały!
  • janscania 10.05.18, 19:11
    he he
  • mia405 11.05.18, 14:19
    A umiesz czytać ze zrozumieniem ?
  • mgrzemow 10.05.18, 22:11
    Powinnaś zrobić tak:
    1. Ugotować pyszny posiłek.
    2. Zrobić się na bóstwo.
    3. Ubrać się wyłącznie w fartuszek kuchenny.
    4. Po przyjściu męża do domu przeprosić go za twoje zaniedbania które doprowadziły go do sprawienia sobie kochanki.
    5. Podać mężowi kolację
    6. Wejść pod stół.
    7. Zaspokoić męża oralnie.
    8. Powiedzieć mu zmysłowym głosem KOCHAM CIĘ.

PS. Pamiętaj, że nie mówi się z pełnymi ustami.
  • starapanna_zkotem 11.05.18, 09:47
    Tak, to przekreśla ten związek. Nie da się budować na kłamstwie. Byłam w identycznej sytuacji i przez 2 lata próbowałam ratować tę miłość- skończyło się to kompletną dewastacją mojej psychiki. UCIEKAJ!
  • mia405 11.05.18, 14:21
    Dlaczego? On się nie starał czy w Tobie siedziało to kłamstwo ?
  • sylwia_s 11.05.18, 09:53
    Facet ma problem sam ze sobą. Potrzebuje adrenaliny... to się nie zmieni..... są tacy co tak mają.... notoryczni kłamcy. Tego związku nie ma co ratować, bo za jakiś czas pojawi się kolejna zdrada i kolejna...... Szkoda czasu i nerwów na tego pana.
  • mia405 11.05.18, 14:21
    Tak właśnie myśle ze on musi być na ciągłym uczuciowym „haju”
  • czegotychcesz 11.05.18, 11:04
    Nie wchodź dwa razy do tej samej rzeki ! ten typ ma zdradę we krwi !
  • student_zebrak 11.05.18, 14:08
    sugeruje cookold

--
    Everyone wants to live at the expense of the state. They forget that the state wants to live at the expense of everyone.
  • schwarzkobler 07.06.18, 10:33
    student_zebrak napisał:

> sugeruje cookold
    >

Stary kucharz, po co?

A w ogóle ludzie na tym forum mają problemy i przychodzą, bo potrzebują pomocy, a nie twoich fantazji seksualnich.
  • 92ilme 11.05.18, 15:53
    Jesli ty go nie zdradzilas to mozesz go pogonic, jesli zas sama dalas obcemu dudy, a nie zostalas zlapana to i tak jestescie kwita, wiec moze wrocic. Zyje dostatecznie dlugo, aby przestac wierzyc w bajki o wiernosci kobiet.
  • 92ilme 11.05.18, 15:56
    No i w czym problem? Jedna zdrada w ta, czy w tamta nie gra roli. Raz on, raz ty i po problemie. Moja sasiadka mowi, ze to sie nie zmydli. Lepiej nie zalowac i dawac, niz na starosc zalowac, ze sie nie dawalo.
  • annajustyna 11.05.18, 16:04
    Wiedzialas o dziecku z kochanka? I mimo to weszlas w zwiazek z takim panem?!
  • mia405 11.05.18, 18:19
    A wg Ciebie takie osoby to na stosie powinni palić ?
  • annajustyna 11.05.18, 18:45
    Nie, ale niekoniecznie powinno sie z nimi wiazac...
  • mia405 11.05.18, 18:52
    Być może ale niestety nie zawsze człowiek działa i myśli logicznie
  • annajustyna 13.05.18, 21:17
    I niestety wpada w związek z recydywista. I do tego tchórzem. Nie oceniam, bo mój był nie lepszy. Trzeba uciekać....
  • firenziano 14.05.18, 10:41
    ale jest bez wieikszego znaczenia, ze sie wypiera.

Ogolnie zasada jest taka, ze zdrada jest pewna tylko wtedy, gdy ktos, lub ty sama - przylapie ich na gooracym uczynku w lozku , w sytuacji intymnej.

wszystko inne to moga byc domniemania, czy pomowienia.

a jesli ktos sie nie przyznaje, to albo rzeczywiscie tego nie uczynil, albo z braku mocnych dowodow - idzie "w zaparte".

WAZNE jest dla Ciebie to - czy wyobrazasz sobie dalsze z nim zycie...
  • leaf.7 02.06.18, 06:54
    Wróć. Widać, że ci zaleźy to wracaj. Dobraliście sie w korcu maku.
  • minniemouse 02.06.18, 22:30
    A czemu sie pytasz? naprawde nie wiesz co robic?

Minnie

--
    Można mieć wszystko. Po prostu nie można mieć wszystkiego jednocześnie. Oprah Winfrey
    Letnie trendy ponizej
    Obowiazkowa nauka SV w szkolnictwie?...
  • djproti12 23.06.18, 23:39
    dla mnie to nie wygląda na coś do odbudowania
  • mrowkipol 02.07.18, 22:54
    Ale co podupcył to jego, widocznie czegoś mu brakowało w domu.
  • kociaczek456 29.08.18, 11:34
    Może po prostu wstyd mu się przyznać? Może żałuje tego co zrobił i sam do siebie ma niechęć?
  • laura1234 29.11.18, 14:04
    Mój mąż zdradził mnie z pasztetem na który żaden mężczyzna by nie spojrzał.Pokochał ja za szacunek i gadke. Do tej pory nie mogę zrozumieć jego przemiany dla mnie agresywny wybuchowy dla niej anioł.Probowalam że swojej strony ratować małżeństwo bo powtarzał że mnie kocha a z tamta tylko rozmawia.Nie umiałam zaakceptować jego przyjaźni podobno i dlatego były kłótnie. Nasze dzieci też nie akceptowaly jego zażyłości bo potrafił rozłączać kamerę bo ona do niego dzwoniła.Polecialam do niego żeby sama się przekonać czy mam walczyć czy podjąć decyzję o rozwodzie. Tam był miły czuły kochający nawet więcej mi uwagi poświęcał jak córce. A po przylocie do Polski kiedy zadzwonił upokorzyl mnie i zakpil że mnie i z córki która cały czas miała nadzieję że będzie dobrze.Nie rozumiem co choć przyznał że z nią jest i ja składam na rozwód to on mi utrudnia jakby nie chciał tego rozwodu.Na beszczela chciał jeszcze przyjechać na święta Bo to nadal jego też mieszkanie.Co ja mam zrobić w takiej sytuacji jak nikt go tu nie chce bo dowody zdrady jego mamy bardzo dużo.
  • gazeta2345 01.12.18, 14:40
    Jeżeli chcesz kogoś poniżyć takimi słowami: "Mój mąż zdradził mnie z pasztetem na który żaden mężczyzna by nie spojrzał.Pokochał ja za szacunek i gadke" - to wynika z tego, że przegrałaś z pasztetem. I na dodatek nie szanowałaś męża...

Spójrz na siebie z takiej właśnie perspektywy... wszak to są Twoje słowa.
  • nangaparbat3 01.12.18, 21:31
    Z pasztetem mówisz? Do tej pory czytałam tylko o wątróbce big_grin
    Każdy ma, na co załużył sad

--
    "Koło Wiedeńskie najchętniej z Heideggera czerpało przykłady dla swej tezy, że twierdzenia filozoficzne pozbawione są sensu."
  • seo24x 14.12.18, 09:34
    Pożyczki na dowód bez zaświadczeń od 100zł do 25.000zł w 30min na koncie
    Poniżej ranking najlepszych chwilówek
    do 3000zł za 0zł do 60dni tu: xchwilowki.pl/chwilowki/vivus/
    do 3000zł za 0zł do 30dni tu: xchwilowki.pl/chwilowki/netcredit/
    do 6000zł za 0zł do 60dni tu: xchwilowki.pl/chwilowki/szybka-gotowka/
    do 10.000zł do 3 lata tu: xchwilowki.pl/chwilowki/zaplo/
    do 15.000zł do 4 lat tu: xchwilowki.pl/chwilowki/supergrosz/
    do 25.000zł do 4lat tu: xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/pozyczka-hapi/
    Pożyczka z żyrantem do 25.000zł tu: xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/rapida/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.