Dodaj do ulubionych

Chyba nadszedl czas

10.05.18, 12:18
Niestety, mój związek dogorywa.
Moja żona totalnie odmawia: współżycia, kontaktu fizycznego (dotyk pocałunek), wizyt u psychologa, w poradni. W dom w zasadzie niezaangażowana, nieobecna. W zasadzie nie umiem powiedzieć dlaczego - za każdym razem odmawia rozmowy. Mówi, że straciła zapał (być może przez menopauzę, może przez problemy - wycięty jajnik). Czekałem, żeby coś się wydarzyło, ale nic z tym nie robi. Nic się nie zmienia.
Moje napięcie coraz większe z jej strony totalna olewka.

Już nie mam sił tego ciągnąć, choć dzieci, kredyt.

Pytanie jak to rozwiązać?

Wystąpic o rozwód? Z jej winy?
Mediacje?
Edytor zaawansowany
  • mozambique 10.05.18, 15:02
    JAk ma na imię to twje napięcie ?

--
    by Niezatapialna Armada :
    "Ptak zamachał skrzydłami i odleciał. Czymże , ach czymże byłby bez skrzydeł?"
    Nielotem? Pingwinem, strusiem? Jest wiele możliwości.
    Na przykład Kiwi.
  • alpepe 10.05.18, 19:55
    raczej ulżycielka.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • lzyoporanku 10.05.18, 16:49
    przestań się użalać, a bardziej zaangażuj się w ratowanie swojej rodziny. owszem, nie będzie łatwo, ale wszystko da się poukładać.....z depresji nie wychodzi się ot tak, a żona najwidoczniej ją ma......bądź że mężu cierpliwy, przeanalizuj też swoje zachowanie bo być może sam przyczyniłeś się do takiego stanu swego małżeństwa
  • spoko.71 11.05.18, 11:36
    Gdzie Ci się tak speszy .Coś tam popraw w swoim życiu ,i zbuduj trochę własnego życia ,jakieś hobby ,sport .Poczekaj ,trochę odpuść chwilę ,nie działaj na siłę .Trochę to potrwa ale jest spora szansa aby się znowu spotkać smile
  • fsdfdfds2 09.06.18, 18:50
    jakby kobieta napiala taki post to byscie sie dziwily czemu jeszcze sie nie spakowała big_grin
  • positronium 17.06.18, 11:39
    Dokładnie. I jeszcze byłyby rady, że najlepiej spakować rzeczy i wystawić za drzwi...
    Trudna sytuacja, najgorsze że ona nie chce pójść na terapię.
    Myślę, że najlepiej powiedzieć szczerze, jak ta sytuacja wygląda dla Ciebie - oboje będziecie pewni, na czym stoicie.

--
    Dobre obyczaje - kulturalne forum dyskusyjne o tym, jak się zachować
  • koronka2012 11.06.18, 21:38
    Pytanie jak długo to już trwa i jak w ogóle widzisz całą tę sytuację? czujesz nadal coś do żony, czy po prostu masz już dość?

To co opisujesz może wskazywać na depresję, szczególnie, że jest w okresie mocnych zaburzeń hormonalnych.
    Może żona ma jakąś przyjaciółkę, albo kogoś z rodziny, przed kim żona by się otworzyła? może ktoś z boku zdołałby ją namówić na terapię?
  • domeczek-on-line 15.09.18, 09:42
    Zaniepokoiło mnie to "czekanie aż coś cię wydarzy", aż ona coś z tym zrobi..być może żona teraz nie jest w stanie czegoś zdziałać.. A co Ty zaproponowałeś od siebie oprócz terapii? Jakieś wspólne wyjścia, miłe propozycje, coś było takiego?
  • intensekeratin 15.09.18, 23:25
    İntense Keratin Ürünlerini İncelediniz mi ?

Keratinli Dip Bakım Yağı

Keratin Bakım Seti, Yanan Saç Bakım Seti

Saf Keratin Serum

Keratinli Saç Maskesi (150ml)
    Keratinli Şampuan Organik (250ml)

Saf Keratinli Dökülme Seti

Keratinli Onarıcı Full Set

Gözenek Açıcı Saç Serumu İksiri (100ml)

Keratinli Hızlı Saç Uzatma Seti

Keratinli Acil Bakım Seti
  • mgz 16.09.18, 22:47
    Znajdz sobie kochanke.
  • ozeir 17.09.18, 05:27
    Daj sobie jeszcze trochu czasu, na to zawsze jest czas. Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.