Dodaj do ulubionych

Do kobiet po rozwodzie z alkoholikiem

12.09.18, 09:03
Witam. Możecie mi napisać jak u Was przebiegaly rozwody z alkoholikami?
Co z dziecmi pozniej? Bo ja nie wyobrażam sobie jak bede miala po rozwodzie dac ojcu,który caly czas jest pod wpływem,naszego syna? sad
Jak to u Was wyglada?
Tak sie bardzo boję,ze nie wiem co robic a trwać w tym koszmarze nie chce sad
Edytor zaawansowany
  • lekkogazowana 15.09.18, 07:04
    Papilotko, bardzo Ci współczuję. Nie jestem w takiej sytuacji ale tak sobie myślę, czy to dobry pomysł, aby godzić się na jego kontakty z dzieckiem? Wokół mnie było kilka przypadków kiedy ojciec alkoholik "zajmował" się dziećmi nie wiem czy jest potrzeba opisywania tych sytuacji, nie wiem też jak wygląda to konkretnie u Was, czy są awantury, rękoczyny itp.
  • papilotka88 15.09.18, 11:55
    A istnieje w ogole taka możliwość bym się mogła nie zgodzić na kontakty syna z nim?
    Bo tyle się teraz slyszy o tych "biednych" Tatusiach, którzy walczą o prawa do kontaktu z dzieckiem.
    Boje się tak bardzo sie boję.
    U nas awantury są ciągle, z byle przyczyny jestem przezywana, poniżana. Ciągle ma o coś pretensje.
    Pije dzień w dzien tyko oczy otworzy to się musi napić. Dziecko boi się go jak ognia. Ja z resztą też..
    Do tej pory ustepowalam mu we wszystkim,bo nie chciałam by dziecko słyszało jak sie po mnie wydziera. Ale mam juz dość bycia jego popychadlem...
    W dodatku teściowa zawsze go broni! Ja nie mam tu nic do powiedzenia.. A jak sie odezwę to wszyscy na mnie naskakuja. Nie spie po nocach,bo nie chce tu być a boje sie odejść!
  • adria231 16.09.18, 18:15
    W razie rozwodu musisz dopilnować tego, by były kontaktował się z dzieckiem tylko wtedy, gdy jest trzeźwy i tylko w twojej obecności. Nie wiem, jak to praktycznie będzie wyglądać ( czy powinnaś zainwestować w alkomat i używać go na początku wizyty tatusia? .) Może to zachęci go do życia w trzeźwości.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.