Dodaj do ulubionych

dostałam rozwód z orzeczeniem winy eks

10.09.19, 16:19
chciałabym wszystkim dodać otuchy smile
niewiele osob rozumiało dlaczego wnosze o winę, radziły aby zakończyć małżeństwo na jednej sprawie za zgodą obojga.
Miałam 3 sprawy, zajęło to rok, tylko ja wiem ile kosztowało mnie emocjonalnie zbieranie dowodów, ujawnianie tego w sądzie. Zostałam przeciorana przez panią sędzię, najpierw jedną, potem druga. Musiałam się zmierzyć z ich absurdalnymi pytaniami, straszeniem mnie że proces będzie długi, poszlakowy i żmudny, każde potkniecie, kazde moje nie wiem i zastanowienie bylo mi wytkniete, nie jeden raz został na mnie podniesiony głos.
Jestem zadowolona, jesli mozna to tak ujac, wszystko o co wnosiłam dostałam.
Jednak to zwycięstwo nie przyniosło mi chwały sad smutne jest to ogromnie ale innego wyjścia nie było.
Edytor zaawansowany
  • argentusa 13.09.19, 14:08
    A możesz napisać po co było ci orzeczenie o winie? ciekawa jestem.
    Ar.
  • nieprawda.nieprawda 14.09.19, 14:05
    Też chciałabym zrozumieć jakie faktycznie dało Ci to korzyści i dlaczego uważasz, że innego wyjścia nie było?
    Przepraszam, nie znam Twojej historii, stąd to pytanie.
  • cowboy_cowboy 14.09.19, 23:02
    nieprawda.nieprawda napisała:

> Też chciałabym zrozumieć jakie faktycznie dało Ci to korzyści i dlaczego uważas
    > z, że innego wyjścia nie było?
    > Przepraszam, nie znam Twojej historii, stąd to pytanie.
    Też mnie to ciekawi. Dlaczego ex był winny i na temat czego zbierałaś dowody.
  • heniek.8 17.09.19, 15:05
    nieprawda.nieprawda napisała:

> Też chciałabym zrozumieć jakie faktycznie dało Ci to korzyści i dlaczego uważas

ponieważ teraz może brać alimenty na siebie od byłego małżonka
    a jeżeli znasz historię Isabel Marcinkiewicz to przyznasz pewnie, że warto
  • cowboy_cowboy 17.09.19, 15:37
    Dla pieniędzy każdy będzie walczyć ile się da i nieważne czy te pieniądze mu się należą czy nie. A czy mąż był faktycznie winien, to się nigdy nie dowiemy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka